3:0
5:3
- : -

Florbal Ústí B - TJ Sokol Koberovy 13:3
9. Marek Fryček, 11. Jindřich Grosse, 14. Hynek Nikolič, 17. Jindřich Grosse, 19. Jindřich Grosse, 28. Hynek Nikolič, 31. Hynek Nikolič, 32. Marek Fryček, 42. Hynek Nikolič, 44. Jindřich Grosse, 52. Stanislav Polanský, 56. Jindřich Grosse, 59. Marek Fryček - 49. Dominik Reczai, 52. Václav Hartl, 60. Lukáš Hlava; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 21 - Ondřej Brunclík 9; po třetinách: 5:0, 3:0, 5:3;
60:00
Hodnocení trenéra hostů Jana Kováře: Za dnešní výkon se musíme stydět, soupeř nám dal lekci především v produktivitě. Ani to málo šancí jsme nedokázali proměnit, naopak soupeř potrestal všechny naše chyby a zaslouženě zvítězil. Děkujeme za utkání a gratulujeme k výhře.
60:00
Stav střel po 3. třetině je 7:9.
60:00
Komentář domácích: Dnes vyspělý a zodpovědný výkon. Plno z nás posunulo metu úspěchu. Soupeř byl houževnatý, ale rozhodly druhé lajny - konečně padá sníh! Děkujeme soupeři a sportu ZDAR!
60:00
59:20
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Milan Drobný (13:3).
58:50
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Marek Fryček bez asistence (13:2).
55:05
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Filip Kučaba (12:2).
51:47
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Stanislav Polanský, asistoval Marek Fryček (11:2).
51:10
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Václav Hartl, asistoval Dominik Reczai (10:2).
49:40
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:08
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Lukáš Hlava (10:1).
45:40
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
43:43
41:17
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Leoš Nergl (9:0).
40:00
40:00
32:51
Vyloučen hráč Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
31:58
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Marek Fryček bez asistence (8:0).
31:58
Ze standartky se Koberovým téměř podařilo střelit první gól. Rychlý blok Martina Zoula dokázal vše zachránit.
30:10
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Filip Kučaba (7:0).
29:43
Vyloučen hráč Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za hrubost.
27:47
22:25
Vyloučen hráč Martin Zoul družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
22:25
Vyloučen hráč Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
16:47
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse bez asistence (4:0).
13:49
12:01
Kučaba se po dlouhé pauze pokouší dostat do tempa.
10:09
Zoul si připravoval střelu, Kuršel ale okamžitě zakročil.
10:02
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Hynek Nikolič (2:0).
08:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Marek Fryček, asistoval Stanislav Polanský (1:0).
04:55
Grosse vysvětluje rozhodčím své sekání.
01:46
Reczai střílí, ve štěstí domácích metr vedle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Váňa a Ondřej Hrubý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Adam Buriánek, Dominik Reczai, Lukáš Hlava, Jan Novotný, Milan Drobný
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Matěj Žaloudek, Leoš Nergl, Filip Kučaba, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič