2:2
- : -
FBK Jeseník

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBK Jeseník 4:7
4. Václav Štěrba, 15. Václav Štěrba, 48. Adam Korček, 54. Denis Tomančák - 9. Martin Hudec, 16. Martin Příhoda, 18. Martin Trsťan, 35. Václav Břenek, 40. Tomáš Havlík, 59. Martin Příhoda, 60. Martin Příhoda; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Jan Piško 31 - Michal Majsniar 17; po třetinách: 2:3, 0:2, 2:2;
60:00
Poměr střel na bránu v poslední třetině byl 11:10.
60:00
Komentář trenéra hostů, Martina Trsťana: Cesty zafůkané sů z jeseníka zaváli tři bodíky !!! Po dominantním zápasu nezbývá než poflexovat do dalšího utkání ! FBK OLEE esketit
60:00
Komentář trenéra domácích, Tomáše Vežranovského: Jeseník to dnes zahrál zkušeně a měl relativně zápas pod kontrolou, když už jsme se dostali na dostřel, tak nám zase odskočil a tak nám zaslouženě "ukradli" tři body. Díky klukům za kvalitní zápas a přejui šťastnou cestu domů, do dalekého Jeseníku.
60:00
59:56
Vyloučen hráč Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
59:33
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Václav Břenek (4:7).
58:39
Frýdek zkouší ze všech sil vyrovnat. Nyní dokonce v šesti bez brankáře.
58:12
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Ondřej Stavianis (4:6).
58:11
Domácí jsou v plném počtu.
56:56
Frýdek zvládl oslabení ve třech a již hraje ve čtyřech.
56:14
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
56:11
Vyloučen hráč Filip Matějka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
54:56
Vyloučen hráč Petr Fiala družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
54:51
Denisovi se střelba zalíbila a tak ji zkouší i z dálky.
53:53
Zraněný Piško leží na zemi, hra je přerušena.
53:53
Po ošetření Piško pokračuje dále.
53:33
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Denis Tomančák, asistoval Lukáš Rajgl (4:5).
52:17
Jesenická standardka se třema přihrávkama a nepřesnou střelou vypadala nacvičeně.
51:04
Hra se přelévá ze strany na stranu a vždy to vypadá nebezpečně, ale nakonec z toho nic není. Dnes to vypadá na velkou souboj brankářů.
48:55
Jeseník před bránou vytvořil nepřehlednou situaci. Důležité je, že brankář Piško přehled měl.
47:12
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Adam Korček, asistoval Tomáš Vežranovský (3:5).
47:10
Hosté hrají v plném počtu.
45:10
Vyloučen hráč Martin Rokyta družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
44:56
Domácí se drží u míčku, ale přes semknutou obranu se jim nedaří projít.
42:05
Jeseník si v předchozích třetinách vytvořil třígólový náskok a vypadá to, že třetí třetinu bude chtít odehrát hlavně z obrany.
40:00
40:00
V druhé třetině byl poměr střel na bránu 4:14.
40:00
39:36
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Tomáš Havlík, asistoval Lukáš Ďopan (2:5).
39:32
Vyloučen hráč Jaromír Dobeš družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
38:34
Příhoda je vždy tam kde má být. Jeho druhá bomba z blízka však moc přesná nebyla.
36:50
Dělovka příhody měla ke gólu opravdu jen malinký krůček. Piško opět zachraňuje tým před debaklem.
34:33
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Václav Břenek bez asistence (2:4).
32:02
30:02
Vyloučen hráč Tomáš Vežranovský družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
29:25
Jeseník si zahraje přesilovku.
27:37
Jeseník je u míčku, ale hraje na vlastní polovině. Nakonec zkouší dostat míček do útoku prostým nahozením.
25:29
24:14
Juroš nahodil Makkemu před bránu. Široko daleko nikde žádný obránce, ale brankář ho skvěle zaclonil a zamezil střele.
23:29
Vyloučen hráč Martin Hudec družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
23:15
Bude se vylučovat.
21:15
Hosté střílí a cloněný Piško vytahuje svůj další trumf.
20:35
Mela před Piškovou bránou, ale míček nakonec bezpečně sevřel v dlaních.
20:00
20:00
Poměr střel na bránu v první třetině byl 6:13.
20:00
19:01
Ke konci třetiny se ještě o vyrovnání pokusil Matějka hezkou střelou z dálky.
17:52
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Trsťan, asistoval Tomáš Havlík (2:3).
17:22
Po nátlaku, který vytvořil Jeseník, vystřelil Rokyta, ale za brankáře se míček nedostal.
16:00
Jeseník v obrovské šanci. Havlík sám před branou neprostřelil rychle se přesunuvšího Piška.
15:29
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda, asistoval Petr Čelechovský (2:2).
14:52
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štěrba, asistoval Adam Korček (2:1).
14:04
Frýdek rychle rozehrál, ale po tečované střele se dostal míček jen za mantinel. Následuje další rozehrávka, tentokrát z rohu. Ani ta však nic zajímavého nepřinesla a hraje se ve středním pásmu.
11:30
Frýdek kupí chyby v obraně. Zatím toho Jeseník nevyužil, ale co není může být.
09:24
Rajgl zariskoval, když v obranném pásmu se snažil utéct s míčkem přes dva protihráče.
08:30
Tomančák nahodil míček před bránu a brankář měl trochu problémy s jeho usměrněním. Ale podařilo se mu to a hned poslal do útoku zase Jeseník.
08:02
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Hudec, asistoval Martin Rokyta (1:1).
07:01
Rajgl střílí z dálky, s čímž brankář neměl moc práce.
05:40
Dnešní druhá akce Jeseníku, Příhoda dostal přihrávku před bránu, ale nepodařilo se mu vystřelit.
03:17
02:53
Jeseník v první akci, ale dostali se jen za bránu, kde po chvíli ztratili míček.
01:20
U míčku stále domácí, ale nedaří se jim vystřelit na bránu.
00:05
Hned po startu utkání si na bránu vystřelil Matějka. Golmana nezaskočil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jeseník:
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Martin Juroš, Tomáš Vežranovský, Filip Matějka, Richard Mákký, Jaromír Dobeš