1:5
2:4
- : -

FbŠ Bohemians B - SK Florbal Benešov 5:13
5. Jakub Křivanec, 16. Petr Hromádko, 24. Jakub Mulač, 54. Martin Boháč, 60. Tomáš Vostřel - 2. Miloslav Víšek, 7. Petr Tůma, 13. Petr Vachtl, 18. Petr Vachtl, 28. Miloslav Víšek, 30. Tomáš Pícha, 30. Martin Jaeger, 35. Ladislav Vorel, 38. Ladislav Vorel, 41. Martin Boháč, 50. Ladislav Vorel, 53. Petr Tůma, 59. Miloš Vojtíšek; rozhodčí: Jan Strnad - Jan Čadek; vyloučení: 6:2; využití: 1:4; zásahy brankářů: Ondřej Štola 26 - Lukáš Brož 17; po třetinách: 2:4, 1:5, 2:4;
60:00
Počet střel ve třetí třetině domácí 7, hosté 10.
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Jednoduché body, proti náročnému soupeři. Děkujeme a odjíždíme. Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za utkání, předpověď se naplnila, ačkoliv jsme byli herně i opticky mnohem lepším a hezčím týmem.
59:57
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Vostřel, asistoval Tomáš Kindl (5:13).
58:22
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Ondřej Bartůšek (4:13).
56:56
Vyloučen hráč Petr Hromádko družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nesportovní chování.
53:02
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč, asistoval Tomáš Kindl (4:12).
52:16
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ondřej Bartůšek (3:12).
49:55
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Miloš Vojtíšek (3:11).
49:33
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians B neproměnil Jakub Mulač.
47:52
Vyloučen hráč Miloslav Víšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře.
45:22
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
40:59
Vyloučen hráč Michal Křenek družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
40:40
Vlastní branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč (3:10).
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve druhé třetině domácí: 8, hosté: 13
37:11
35:43
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
34:32
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (3:8).
33:55
Vyloučen hráč Martin Boháč družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za hrubost.
29:59
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Petr Vachtl (3:7).
29:13
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Miloš Vojtíšek (3:6).
27:33
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloslav Víšek, asistoval Martin Jaeger (3:5).
23:42
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Mulač, asistoval Tomáš Kindl (3:4).
22:15
Vyloučen hráč Petr Vachtl družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Počet střel domácí: 7 hosté: 16
17:19
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl, asistoval Ladislav Vorel (2:4).
15:46
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Tomáš Kindl (2:3).
12:49
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Vachtl, asistoval Petr Tůma (1:3).
06:20
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (1:2).
05:15
Vyloučen hráč Kryštof Blažej družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
04:02
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jakub Křivanec, asistoval Ondřej Erben (1:1).
01:35
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloslav Víšek, asistoval Marek Garreis (0:1).