2:1
1:3
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Prague Tigers 7:4
7. Vojtěch Trčálek, 11. Vít Neuman, 14. Jan Švejda, 20. Petr Blažej, 22. Boleslav Kytka, 36. Petr Blažej, 47. Richard Klíma - 33. Ondřej Hamerník, 48. Tomáš Táborský, 52. Tomáš Táborský, 56. Martin Hrycej; rozhodčí: Martin Jirka - Tomáš Badin; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 17 - Filip Kulhánek 18; po třetinách: 4:0, 2:1, 1:3;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině: SKV- 7, TIGERS- 8
59:59
Střely celkem: SKV- 25, TIGERS- 21
59:59
Komentář domácího trenéra, pana Kytky: "Zápas se rozhodl v 1. třetině, pak už to spíš taková holomajzna. Děkujeme soupeři za utkání." Komentář trenéra domácích pana Jambora:" Tým dnes chtěl hrát florbal až od poloviny druhé třetiny, do té doby jsme byli spíše tréninkový sparing. Vinohrady řešili situace s noblesou a trestali naše zbytečné chyby. Gratulujeme soupeři a zítra na Kladně to zlomíme.."
55:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Hrycej, asistoval Martin David (7:4).
51:28
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Ondřej Hamerník (7:3).
47:26
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Vilém Bodlák (7:2).
46:46
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Richard Klíma, asistoval Tomáš Šimek (7:1).
40:00
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: SKV - 5, TIGERS - 6
35:22
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Petr Blažej, asistoval Boleslav Kytka (6:1).
32:19
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ondřej Hamerník, asistoval Tadeáš Brož (5:1).
21:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Boleslav Kytka, asistoval Richard Klíma (5:0).
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině: SKV - 12 , TIGERS - 8
19:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Petr Blažej, asistoval Jan Kapucián (4:0).
13:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Marek Šach (3:0).
10:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vít Neuman, asistoval Jan Švejda (2:0).
06:03
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Trčálek, asistoval Michal Vlk (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Tomáš Badin.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Filip Kulhánek; hráči v poli: Tadeáš Brož, Michal Pánek, Adam Barbořík, Martin Hrycej, Dominik Vorlíček
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Marek Šach, Vít Neuman, Michal Vlk, Marek Mikeš, Jan Švejda