3:5
4:3
0:1

Kanonýři Kladno B - Prague Tigers 8:9p
4. Tomáš Leipner, 25. Tomáš Leipner, 27. Vojtěch Petr, 34. Petr Chvojka, 45. Tomáš Ureš, 47. Tomáš Leipner, 52. Michal Kramoliš, 60. Tomáš Ureš - 28. Michal Pánek, 33. Adam Barbořík, 35. Vojta Zmrzlík, 37. Adam Barbořík, 38. Vilém Bodlák, 41. Vojta Zmrzlík, 58. Adam Barbořík, 59. Vítězslav Matěj, 61. Tadeáš Brož; rozhodčí: Daniel Přibil - Jan Šubrt; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 9; zásahy brankářů: David Kuliha 27 - Filip Kulhánek 16; po třetinách: 1:0, 3:5, 4:3, 0:1;
65:00
Komentář hostujícího trenéra: Šílenost.
65:00
Komentář domácího trenéra: Po včerejším zápase je pro nás bod cenný, ačkoli mohly být i tři. děkujeme soupeři a divákům.
60:56
60:56
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tadeáš Brož, asistoval Vilém Bodlák (8:9).
60:00
60:00
59:59
Ve třetí třetině dopadly střely v poměru 9:13.
59:52
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Roman Urbář (8:8).
58:14
Timeout Kanonýři Kladno B
58:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Adam Barbořík (7:8).
57:53
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Barbořík, asistoval Vítězslav Matěj (7:7).
54:51
Vyloučen hráč Tomáš Leipner družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
51:48
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Michal Kramoliš, asistoval Jan Novák (7:6).
46:16
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Roman Urbář (6:6).
44:24
41:35
Vyloučen hráč Miroslav Neumann družstva Prague Tigers na 2 minuty za hra rukou.
40:51
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojta Zmrzlík, asistoval Tadeáš Brož (4:6).
40:00
40:00
39:59
V druhé třetině dopadly střely v poměru 4:12 pro hostující celek.
38:47
Vyloučen hráč Antonín Pertlík družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za hrubost.
37:07
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vilém Bodlák, asistoval Vítězslav Matěj (4:5).
36:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Barbořík, asistoval Dominik Vorlíček (4:4).
34:49
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojta Zmrzlík, asistoval Ondřej Hamerník (4:3).
33:51
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Petr Chvojka, asistoval Tomáš Ureš (4:2).
32:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Barbořík, asistoval Michal Pánek (3:2).
27:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Michal Pánek, asistoval Tadeáš Brož (3:1).
26:15
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vojtěch Petr, asistoval Antonín Pertlík (3:0).
24:04
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Leipner, asistoval Antonín Pertlík (2:0).
20:00
20:00
19:59
V první třetině dopadly střely v poměru 11:11.
13:15
Vyloučen hráč Tadeáš Brož družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.