2:0
0:2
0:1

FBC Kutná Hora - SK Florbal Benešov 3:4p
12. Václav Rejna, 27. Antonín Tvrdík, 36. Jiří Schwarz - 10. Ladislav Vorel, 46. Petr Tůma, 48. David Lukáš, 64. Petr Tůma; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 93; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 22 - Lukáš Brož 26; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:2, 0:1;
65:00
Střely na branku v prodloužení: FBC Kutná Hora - 1, SK Florbal Benešov - 3
65:00
Střely na branku CELKEM: FBC Kutná Hora - 29, SK Florbal Benešov - 26
65:00
Komentář hostů Pavel Hýbek - SK Florbal Benešov: Kutná Hora byla pro nás dneska dvě třetiny nedobytná tvrz, zlepšeným pohybem jsme nakonec zápas otočili. Děkujeme soupeři a divákům za výborné utkání. Přejeme jim mnoho štěstí do dalších bojů.
65:00
Komentář domácích Jan Třískala - FBC Kutná Hora: Děkujeme divákům za podporu. S výkonem našeho týmu jsem spokojen.
63:03
63:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (3:4).
63:02
Dnes jsme viděli pěkný zápas se strhujícím tempem. Benešov si nakonec odváží bod navíc.
47:30
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Ladislav Vorel (3:3).
46:22
Vyloučen hráč Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
45:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval David Lukáš (3:2).
44:03
Domácí se ubránili další přesilovce hostů
42:03
Vyloučen hráč Roman Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
41:00
Dnešnímu utkání v Klimešce přihlíží 93 diváků!
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: FBC Kutná Hora - 11, SK Florbal Benešov - 9
40:00
35:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Roman Martínek (3:1).
35:43
GÓL! Parádní kombinace do prázdné. Schwarz na konci celé akce
35:06
Vyloučen hráč Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
26:28
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Antonín Tvrdík, asistoval Jiří Schwarz (2:1).
26:28
GÓL! Tvrdík uplatnil svůj důraz a míček končí v hostující síti!
24:33
Domácí se ubránili
22:33
Vyloučen hráč Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
11:08
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Václav Rejna, asistoval Lukáš Vojtěch (1:1).
11:08
GÓL! Rejna propálil Brože a máme vyrovnáno!
10:00
Utkání se hraje ve vysokém tempu, šance střídá šanci
09:37
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (0:1).
09:37
Rychlá kombinace a hosté vedou
09:00
Vyloučen hráč Martin Hampl družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání.
09:00
Domácí špatně střídali, trest za střídačku domácích odpyká navrátilec do sestavy Martin Hampl
07:26
Na obou stranách vidíme několik zablokovaných střel
05:00
Hraje se ve slušném tempu, oba týmy měly několik příležitostí otevřít skore
00:01
Jsme rádi, že na domácí lavičce můžeme opět vidět Martina Hampla, který se do sestavy vrací po zranění
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Miloš Vojtíšek, David Lukáš, Ondřej Bartůšek, Ladislav Vorel, Petr Tůma
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Václav Rejna, Martin Zelený, Jiří Petrásek, Jan Dus, Lukáš Vojtěch
00:00
Dobrý večer ze sportovní haly Klimeška. Dnes nás čeká souboj Kutné Hory s lídrem soutěže - SK Florbal Benešov.
00:00
Kutná Hora (7. místo) včera nad Olympem zaslouženě vyhrála a připsala si teprve páté vítězství sezóně. Zato Benešov (1. místo) v letošní sezóně dominuje, bilance 13ti výher ze 13ti zápasů mluví za vše. Porovnejme skóre obou týmů, ve kterém najdeme důvody tabulkového postavení - domácí 74:84, hosté 116:47.