1:3
1:3
- : -

FBŠ Všestary - FTC Vysoké Mýto  5:6
9. Jakub Moravec, 10. Jakub Moravec, 16. Zdeněk Krajčí, 40. Jan Volenec, 51. Miloš Macháček - 26. Jiří Unzeitig, 32. Martin Kadavý, 36. Jiří Unzeitig, 47. Milan Koubek, 50. Adam Kobr, 55. Filip Kerhart; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Filip Ježek 24 - Tomáš Hynek 18; po třetinách: 3:0, 1:3, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostí Jindřicha Večeře: Viděli jsme dramatické utkání, ve kterém jsme byli ve druhé a třetí třetině jednoznačně lepší a zaslouženě bereme 3 body. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Jana Freiberga: V první třetině jsme předvedli koncentrovaný výkon, který vedl k tříbrankovému vedení. Od druhé třetiny se hra vyrovnala, ale díky našim chybám jsme zápas ztratili. Díky soupeři za utkání.
60:00
58:33
Timeout FBŠ Všestary
58:33
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
57:49
Hosté v plném počtu.
55:50
Dokáží domácí využít nabídnutou výhodu?
55:49
Vyloučen hráč Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra na zemi.
54:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Filip Kerhart bez asistence (5:6).
54:48
Domácí teď nechali trestuhodně úplně osamoceného Filipa Kerharta před Ježkem. Navíc mu Zdeněk Krajčí parádně namazal a hosté opět vedou o gól.
54:21
Ježek teď nadvakrát drží všestarské naděje na výhru.
50:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Miloš Macháček, asistoval Pavel Hellmann (5:5).
50:10
Přichází Macháčkův čas. Jako obvykle, když je stav nepříznivý, tak přidá a maká na 200%.
49:25
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Martin Kadavý (4:5).
49:25
A Mýto dokonává obrat. Z lavičky se nese obrovský řev celou halou.
46:46
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Milan Koubek, asistoval Martin Kadavý (4:4).
46:46
Jak slepý k houslím přišel Milan Koubek ke gólu, když se k němu vykutálel míček ze skrumáže hráčů před Ježkem. Nicméně zamířil pod horní tyčku a Ježek byl na jeho střelu krátký.
46:00
Na jedné straně lehký a jistý zákrok Hynka, na druhé obětavý blok Krajčího.
44:35
Lesákovi sjíždí míček z čepele a připravený Ježek tak zůstává bez práce.
43:14
Hosté stále cítí nějakou křivdu ze strany rozhodčích a dávají to najevo. Tentokrát poklidnou diskuzí.
42:15
Teď pro změnu domácí okupují branku soupeře.
40:50
Hosté se tlačí dopředu.
40:00
40:00
39:59
Střely na branku ve druhé třetině 8:5. Tedˇ pro změnu hosté ukazují, co je to produktivita.
39:48
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Volenec, asistoval Jan Freiberg (4:3).
39:48
12 vteřin před koncem druhé třetiny si domácí berou zpět své vedení. Pod golmanem do brány doslova propasíroval Honza Volenec.
39:20
Hosté si neustále na něco stěžují a komentují výroky rozhodčích.
37:00
Rozhodčí už potřetí vyhrožují hostujícím hráčům, že je vyloučí za "kecy". Zatím se k tomuto kroku neuchýlili.
35:05
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Ladislav Rozlivka (3:3).
35:05
Domácí rozehráli míček z rohu u vlastní branky za mantinel. To se stane. Ale místo aby pak obsadili hráče, tak koukají po sobě a soupeř tuto fatální chybu trestá.
34:00
Od gólu Mýta sledujeme tzv. hurá florbal. Diváci marně hledají ve hře obou týmů jakoukoliv taktiku.
31:18
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Ladislav Rozlivka (3:2).
31:18
Pavel Hellmann chtěl hrát míček, Ten netrefil a byl vyloučen na dvě minuty. Tuto početní výhodu hosté dokázali využít střelou z první.
30:37
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
28:44
Honza Ťava Volenec svým tělem odstavil od míčku dva hráče v rohu za brankou Mýta. Z následné rozehry nic kloudného nevzešlo.
28:13
Mýto začíná docela nepříjemně presovat.
25:24
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig bez asistence (3:1).
25:24
Pavlovi Hellmannovi se nepovedla přihrávka o mantinel. Po špatném odrazu se míček dostává přímo na hokejku Jiřího Unzeitiga a ten prostřelil na tuto situaci nepřipraveného Ježka.
23:30
Hellmannovu ránu ze vzduch vytěsnil Hynek mimo tři tyče.
22:53
Macháček dostal naloženo u mantinelu. Byl zastaven jen za cenu faulu.
20:01
Druhá třetina právě začala vyhraným buly domácích a dlouhým balonkem za hostující obranu. Hellmann svůj sprinterský souboj prohrál.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku v první třetině 7:8, skóre 3:0. Zatím úžasná produktivita domácích.
17:50
Filip Ježek drží stále nulu i po dalších dvou střelách. Zdenda Krajčí pevný jako skála skládá čistě soupeře k zemi za vlastní bránou a bere si míček pro sebe.
16:19
Adam Kobr měl teď jednoduchou úlohu. Trefit prázdnou branku. Síťku sice rozvlnil, ale pouze tu boční.
15:07
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Zdeněk Krajčí, asistoval Jan Volenec (3:0).
15:07
Zdenda Krajčí nic neuspěchal. Podíval se a zavěsil.
14:18
Pepa Janeček teď čistým zákrokem obral o míček Libora Knypla, mířícího do samostatného úniku.
13:21
Dvě slibné rozehrávky na polovině soupeře hosté nedokázali využít.
12:44
Hra se teď přelévá ze strany na stranu. Žádný tým nedrží míček dlouho.
11:14
Janeček se provinil sekáním. Následnou rozehru ze slibné pozice hosté vůbec nezvládli a o míček ihned přišli.
09:18
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval Zdeněk Krajčí (2:0).
09:18
Moravec se opět trefuje. Tentokrát z otočky.
08:33
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval David Píše (1:0).
08:33
Domácí teď famózně podržel Ježek, z protiútoku se krásně trefuje Moravec.
07:27
Macháček míjí odkrytou branku těsně nad.
06:25
Adam Kobr se prosmýkl mezi dvěma domácími obránci, na Ježka však nevyzrál.
05:00
Herně je zatím zápas vyrovnaný a nikdo nemá navrch.
03:48
Z lavičky Mýta je už slyšet nějaká výměna názorů. Nervozita přišla nějak brzy.
03:00
Oba golmani si už jednou sáhli na míček.
02:00
Soupeři navzájem oťukávají a zjišťují, co se dnes bude hrát.
00:01
První buly vyhrávají domácí a kombinují na své polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Milan Koubek, Adam Kobr, Václav Vilímek
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jan Volenec, Jan Freiberg, Miloš Macháček, Pavel Hellmann, Štěpán Novák