2:1
0:1
0:0

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FC Bučis Team 5:6pn
3. Richard Klíma, 13. Jan Otta, 16. Gustav Ondrejčík, 25. Vít Neuman, 31. Michal Vlk - 5. Michal Soukup, 9. Bruno Sandner, 12. Tomáš Vondruška, 28. Jan Štědrý, 46. Michal Soukup, N Michal Soukup; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 25 - Marek Galajda 22; po třetinách: 3:3, 2:1, 0:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč Michal Soukup a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Pavel Hájek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč Petr Haspeklo , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Vojtěch Máca , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč Tomáš Vondruška , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Richard Klíma , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FC Bučis Team hráč Michal Soukup a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč Pavel Hájek a vstřelil gól.
64:59
komentář trenéra hostí Zahálky: "Vyrovnaný zápas se šťastnější koncovkou pro nás v dovednostní soutěži. Výborné výkony brankářů na obou stranách. Děkuji. Komentář trenéra domácích, pana Kytky: "Vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro hosty. Nás bohužel srážely zbytečné góly. Děkuji soupeři za utkání."
62:40
Timeout FC Bučis Team
62:40
Vyloučen hráč Jan Pohořalý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině SKV 3, Bučis 7
60:00
55:29
Vyloučen hráč Jakub Švelbl družstva FC Bučis Team na 2 minuty za bránění ve hře.
50:43
Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za držení.
45:40
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup, asistoval David Munk (5:5).
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině SKV 10, Bučis 10
40:00
32:20
Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:51
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Vít Neuman (5:4).
27:53
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Štědrý bez asistence (4:4).
24:38
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vít Neuman, asistoval Michal Vlk (4:3).
20:00
20:00
Střely v první třetině SKV 11, Bučis 12
20:00
15:35
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Jan Otta (3:3).
12:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Otta, asistoval Michal Vlk (2:3).
11:24
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška, asistoval Tomáš Mudra (1:3).
08:12
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner, asistoval Tomáš Mudra (1:2).
06:53
Vyloučen hráč Pavel Hájek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
04:15
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Michal Soukup bez asistence (1:1).
02:15
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Richard Klíma, asistoval Boleslav Kytka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Marek Galajda; hráči v poli: Jan Štědrý, Tomáš Mudra, Jakub Švelbl, Adam Drastich, Tomáš Vondruška
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Patrik Bachan, Vít Neuman, Michal Vlk, Jan Otta, Jan Švejda