0:5
0:2
- : -

Start98 Praha-Kunratice B - Panthers Praha B 1:8
2. Michal Šik - 11. Roman Školník, 27. Roman Školník, 30. Martin Kostřica, 35. Lukáš Tomeš, 37. Lukáš Tomeš, 40. Štěpán Hanzl, 50. Lukáš Tomeš, 54. Martin Doležal; rozhodčí: Daniel Nejedlo - Lukáš Husák; vyloučení: 0 + Eduard Piňos 5:4; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Kristián Chlepko 32 - Jan Kobza 31; po třetinách: 1:1, 0:5, 0:2;
60:00
Komentář vedoucího týmu domácích Michaela Mareše: "S takovým výkonem, který jsme podali dnes, jsme nemohli vyhrát. Stojací florbal, soupeř v pohybu, to nemohl být náš den."
60:00
Komentář trenéra hostí M. Mattese: Po včerejších dvou prvních třetinách dnes kluci předvedli nejlepší výkon sezóny. Jen tento výkon zopakovat v následujících utkáních. Děkujeme soupeři.
60:00
Střely 3. třetina: Start 9, Panthers 10
60:00
57:56
Vyloučen hráč Petr Škoda družstva Panthers Praha B na 2 minuty za blokování hokejky.
53:49
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Doležal, asistoval Josef Zelinka (1:8).
49:46
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval František Novosad (1:7).
49:20
Vyloučen hráč Eduard Piňos družstva Start98 Praha-Kunratice B na 5 minut za hrubost.
44:32
Vyloučen hráč Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely 2. třetina: Start 13, Panthers 20
40:00
39:58
Vyloučen hráč Petr Škoda družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
39:02
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Štěpán Hanzl, asistoval Jaroslav Janoušek (1:6).
36:02
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Tomeš bez asistence (1:5).
34:37
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Petr Kölbl (1:4).
29:57
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Kostřica, asistoval Štěpán Hanzl (1:3).
26:44
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Roman Školník, asistoval Lukáš Tomeš (1:2).
20:00
20:00
Střely 1. třetina: Start 10, Panthers 10
20:00
17:08
Vyloučen hráč Štěpán Hanzl družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
10:22
01:27
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Michal Šik, asistoval Eduard Piňos (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Nejedlo a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Štěpán Hanzl, Martin Kostřica, Jaroslav Janoušek, Vojtěch Šafránek, Martin Eckstein
00:00
Line-up domácích Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Kristián Chlepko; hráči v poli: Michal Mareš, Ondřej Klička, Martin Zeidler, Michal Šik, Eduard Piňos