1:2
1:3
0:0

FbC Hradec Králové - FBC LETOHRAD Orel Orlice 7:6pn
7. Adam Ruprich, 12. Matěj Mikšovský, 17. Matěj Mikšovský, 19. Tomáš Černý, 34. Dalibor Vlášek, 57. Andrej Tibenský, N Matěj Mikšovský - 3. František Majvald, 26. Šimon Skalický, 27. Jan Skalický, 44. Jan Skalický, 49. František Majvald, 60. Marek Švec; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Jan Charouz 35 - David Richter 37; po třetinách: 4:1, 1:2, 1:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč Matěj Mikšovský a vstřelil rozhodující gól (7:6).
65:05
Komentář trenéra hostí Adamce: K dnešnímu utkání jsme nastoupili v oslabené sestavě, proto jsme se soustředili na poctivý defenzivní výkon. Do utkání jsme vstoupili dobře, nicméně soupeř brzy převzal otěže a zaslouženě třetinu zvítězil 4:1. OD 2. třetiny jsme zvýšili důraz v osobních soubojích a zaměřili se více na brejkové situace. Utkání bylo zaslouženě remízové a soupeři gratuluji k vítězství na nájezdy. Hezký nedělní večer.
65:05
Komentář trenéra domácích Černého: Dnes jsme odehráli velmi slušnou 1. třetinu, ale to bylo bohužel vše. Měli jsme příliš mnoho ztrát a málo pohybu, tím jsme dostali soupeře do hry. Jen díky skvělému výkonu gólmana jsme utkání nakonec zvládli. Musíme se z utkání poučit, takto se prezentovat nechceme. Díky všem za utkání a podporu, Černý.
65:04
A tento nájezd je zároveň vítězný, čímž ,,Mikša" získává hattrcik.
65:03
Po 2. sérii je to 1:0 pro Hradec po zorro triku Matěje Mikšovského.
65:02
Ani jeden tým svůj první nájezd neproměnil.
65:01
Hraje se série po 3 nájezdech a poté na zlatý gól. Začíná Letohrad.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:59
Prodloužení gól nepřineslo, tak budeme následovat nájezdy.
64:59
Střely na branku v prodloužení: - domácí: 4 - hosté: 3
64:12
Hradec se pořád drží na letohradské půlce hřiště, avšak stále bez gólu.
61:33
Hradec soupeře tlačí na jeho polovině a již měl několik slibných pokusů.
60:01
Vzhledem k tomu, že se Letohradu podařilo vyrovnat, následuje pětiminutové prodloužení 5 na 5.
60:00
60:00
59:59
Střely na branku v 3. třetině: - domácí: 13 - hosté: 15
59:04
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jiří Doleček (6:6).
58:45
Letohrad to zkouší v šesti hráčích!!
58:32
Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
57:05
Hradci se teď smůla po trefeném břevnu vrátila, když za Charouzem zvonila tyč.
56:35
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Andrej Tibenský, asistoval Dalibor Vlášek (6:5).
56:35
Zahraniční akvizice Hradce Tibenský právě vypustila správnou slovenskou střelu, která po průletu nad zemí u tyče rozvlnila síť letohradské svatyně.
55:01
Hušek právě trefil břevno letohradské svatyně.
53:34
Hra se teď přelévá ze strany na stranu, mírnou převahu má tým z Letohradu.
49:32
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil František Majvald.
49:32
Letohrad dostal druhé trestné střílení, tentokráte za hru v malém brankovišti. Majvald se však nechal znervóznit Charouzem a míček poslal vedle brány.
48:44
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Marek Švec (5:5).
48:44
Letohrad se dostal do rychlého protiútoku a po prudké přihrávce zakončuje do prázdné branky, čímž vyrovnává.
44:16
Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil Jan Skalický.
44:16
Letohradský hráč byl při brejku faulován a za to bylo jeho týmu uděleno trestné střílení. Domácí Charouz však Skalického kličku vystihl a míček vcelku bezpečně zastavil nohou.
43:02
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval František Majvald (5:4).
43:02
Letohradští opět snižují, tentokráte po brejku.
38:45
Elicer teď takřka trefil prázdnou branku svým povedeným backhandem.
37:44
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu a nedá se říct, že by jeden z týmů dominoval.
33:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Dalibor Vlášek, asistoval Jan Charouz (5:3).
33:59
Charouz si dalším skvělým výhozem našel Vláška, jenž nádherně zavěsil s cinknutím o břevno.
29:49
Mikšovský mohl završit svůj hattrick po výhozu Charouze, ale míč mu těsně před brejkem byl odebrán obránci týmu hostí.
26:28
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (4:3).
26:28
Hosté se teď dvakrát rychle prosazují, mimo jiné zásluhou trefené šibenice.
25:22
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Šimon Skalický, asistoval Petr Kminiak (4:2).
23:56
Hra je v této třetina prozatím spíše klidnější, obě strany měly nějaké střely na branku.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku - domácí: 16 - hosté: 6
18:24
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval Ondřej Souček (4:1).
18:24
Tentokrát se přesilovka již vydařila. Po příhře z rohu na osu se střelou, která cinkla o tyčku, prosazuje navrátilec z Brna Tomáš Černý.
17:54
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Andrej Tibenský (3:1).
16:11
Nevyužitá přesilovka hradecké nemusí tolik mrzet, neboť krátce po jejím konci se střelou do poloviny branky prosazuje opět Mikšovský.
13:54
Vyloučen hráč Šimon Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
11:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matěj Mikšovský, asistoval Ondřej Souček (2:1).
11:49
A Hradec jde do vedení! Mikšovský rozvlnil síť dorážkou pod tělem ležícího letohradského brankáře.
10:18
Domácí dlouho tlačili soupeře na jeho polovině a ten se po dlouhé době dostal do krátkého útoku.
06:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich, asistoval Adam Středa (1:1).
06:49
Domácí tým se po poměrně dlouhém tlaku prosazuje střelou Rupicha, jenž nádherně zacílil do šibenice.
02:59
02:59
Domácí svůj úvodní tlak nevyužili a hosté se z protiútoku díky šťastnému odrazu dostávají do vedení 0:1.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: David Richter; hráči v poli: Jan Skalický, František Majvald, David Derka, Marek Švec, Ondřej Pokorný
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové: brankář: Jan Charouz; hráči v poli: Adam Středa, Tomáš Černý, Matěj Mikšovský, Adam Ruprich, Ondřej Souček