4:1
2:1
- : -

Florbalová akademie MB "A" - FBC Pitbulls Kolín 8:3
6. Petr Pánek, 16. Jan Hála, 26. Lukáš Sajdl, 28. Jan Hála, 28. Tomáš Malý, 28. Ondřej Hulčík, 55. Lukáš Sajdl, 55. Jan Hála - 19. Jan Skoták, 39. Lukáš Kloc, 44. Filip Pletka; rozhodčí: Michal Kokeš - Jan Hós; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 29 - Martin Lepší 18; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:1;
60:00
Komentář vedoucího hostujícího týmu J.Vrány: Soupeř vyhrál zaslouženě. Děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích A.Tůmy: Na rozdíl od včerejšího utkání jsme dnes zvládli hrát všechny tři třetiny bez výpadku a zaslouženě jsme si pohlídali výsledek a bereme plný počet bodů. Pozitivně hodnotím naši dnešní střeleckou potenci. Děkuji všem za utkání.
60:00
54:34
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jan Hála, asistoval David Novák (8:3).
54:19
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Lukáš Sajdl, asistoval Ondřej Hulčík (7:3).
50:54
Vyloučen hráč Ondřej Navrátil družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
43:45
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Jan Skoták (6:3).
40:00
40:00
38:38
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Lukáš Kloc bez asistence (6:2).
33:00
Boleslav se dostala do značného vedení, ale Kolín svoje snažení nevzdává.
27:39
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Ondřej Hulčík, asistoval Vojtěch Starý (6:1).
27:27
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Tomáš Malý, asistoval Jan Hála (5:1).
27:00
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jan Hála, asistoval Aleš Tůma (4:1).
25:35
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Lukáš Sajdl, asistoval Ondřej Navrátil (3:1).
22:37
Vyloučen hráč Hieu La Ngoc družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
18:30
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Skoták bez asistence (2:1).
15:15
Boleslav využila oslabení 5 na 3 a vstřelila druhou druhou branku dnešního zápasu.
15:08
14:56
Vyloučen hráč Jakub Vrána družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:15
Vyloučen hráč Lukáš Hlavatý družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:43
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Petr Pánek, asistoval Aleš Tůma (1:0).
05:43
Třetí střela Mladé Boleslavi končí v síti Kolína. Zdá se, že domácí mužstvo má momentálně v zápase navrch.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kokeš a Jan Hós.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Martin Lepší; hráči v poli: David Vokál, Jan Janeček, Jakub Jedlička, David Horák, Jan Skoták
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB "A": brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Ondřej Navrátil, Ondřej Hulčík, Jan Hála, Aleš Tůma, David Novák