- : -
SK Jihlava
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů Komenda: I když se nám podařil vstup do zápasu, tak nemůžeme být s naší hrou spokojeni. Děkujeme soupeři.
59:59
Komentář trenéra domácích Davida Černého: Víte, jak se to říká o té kapele. Včera jsme předvedli něco, co bylo potřeba si vyříkat. Ale jak říkám, je to sport, míček je kulatý, jednou prohraješ a jindy zase vyhraješ. No a my dnes naštěstí vyhráli. Děkujeme soupeři za zápas.
56:57
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Jan Zachariáš (9:4).
52:51
Vyloučen hráč Jan Horský družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
48:12
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Daniel Holeček (9:3).
47:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Petr Jindra (8:3).
44:40
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Michal Beránek, asistoval Jan Mikeš (7:3).
40:00
40:00
39:24
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček bez asistence (7:2).
39:24
Střídání brankáře. Nový brankář David Navrkal družstva SK Jihlava
36:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Petr Jindra (6:2).
30:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Daniel Holeček (5:2).
29:44
Vyloučen hráč Marek Žaloudek družstva SK Jihlava na 2 minuty za vražení zády.
22:51
Vlastní branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil (4:2).
20:32
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
18:07
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
14:17
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs bez asistence (3:2).
06:53
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Michal Obertan, asistoval Filip Šlápota (2:2).
05:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Miloš Procházka, asistoval Pavel Stejskal (1:2).
05:00
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Ondřej Vyskočil, asistoval Jan Horský (0:2).
03:03
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Marek Žaloudek, asistoval Ondřej Vyskočil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Štolc a Jaroslav Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jihlava: brankář: Tomáš Cacek; hráči v poli: Jan Beránek, Michal Beránek, Tomáš Trojan, Michal Strejček, Zdeněk Klimeš
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Pavel Stejskal, Oldřich Pecha, Jan Pecha, Kryštof Kůs, Miloš Procházka