3:1
4:2
- : -

Florbal Teplice - TJ Sokol Koberovy 8:7
7. Martin Pechatý, 28. Lukáš Rudiš, 28. Michal Stejskal, 39. Martin Severa, 43. Martin Severa, 45. Jakub Derka, 56. David Gebhardt, 60. Martin Severa - 10. Jan Novotný, 13. Jan Kovář, 14. Lukáš Hlava, 15. Leoš Kopáček, 34. Leoš Kopáček, 48. Adam Buriánek, 58. Dominik Reczai; rozhodčí: Ondřej Lovacký - David Scholz; vyloučení: 2 + Martin Pechatý 5:5; využití: 2:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 20 - Ondřej Brunclík 29; po třetinách: 1:4, 3:1, 4:2;
60:00
komentář k utkání trenéra hostí. Soupeř si výhru zasloužil, nás mohou mrzet neproměněné šance. Rozhodla naše dlouhá nevyužitá přesilovka a z naší strany nezvládnutý závěr utkání, který doteď nemůžu pochopit. Gratulujeme domácím a děkujeme za utkání.
60:00
komentář k utkání od trenéra Florbal Teplice, Tomáše Syryčanského: Soupeř nás tradičně potrápil a bylo tak z toho utkání plné zvratů. Jen ty fotbalové vložky do florbalu nepatří, ale asi jiný kraj, jiný mrav. Utkání jsme nakonec rozhodli situací, kterou jsem snad nikdy v kariéře neviděl.. Děkujeme divákům!
60:00
59:19
Neskutečná situace! V poslední minutě byly signalizované dva fouly na straně Koberov. Tepličtí hráči chtěli odevzdat soupeři míček, aby mohli hrát přesilovku. Hráči Koberov tento míček také nechtěli zachytit. Tak ho doběhl Martin Severa a vymetl šibenici hostující branky.
59:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Lukáš Fiala (8:7).
59:18
Vyloučen hráč Lukáš Hlava družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
58:31
Timeout TJ Sokol Koberovy
58:30
Konec zápasu je hodně nervozní z obou stran, často vidíme pády, na můj vkus až moc pádů!
57:07
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Dominik Reczai, asistoval Jan Novotný (7:7).
55:09
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Jan Filipec (7:6).
54:38
Velmi nepříjemná věc, kapitán domácích Michal Stejskal zlomil svou hůl. Bohužel od Ježíška nedostal náhradní, takže pro něj zápas skončil. Prý je to kapitán a nebude hrát s nějakou jinou! Místo něj naskočil zraněný David Gebhardt, doufejme, že si své zranění ještě nezhorší. Musím dodat, že ke zranění přišel v okamžik, kdy přihrával. Karma se mu asi snaží říci:"Geby, nepřihrávej, střílej!"
54:35
Teplice teď opět zamkly hosty před jejich brankou.
53:28
Kopáček teď v samostatném úniku nevyzrál na domácího Hlavsu.
52:25
Ještě že včera si kluci díky patnácti trestným minutám oslabení vyzkoušeli. Koberovy držely míček, ale žádná větší šance se jim nenaskytla.
50:16
Dvě minuty pro Lukáše Rudiše za blokování hokejky. Koberovy mají šanci v přesilovce 5 na 3.
50:15
Vyloučen hráč Lukáš Rudiš družstva Florbal Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
47:36
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Adam Buriánek, asistoval Leoš Kopáček (6:6).
47:36
Ve hře 4 na 4 se prosazují hosté ukrytou střelou z poloviny hřiště.
46:00
No tak toto? Martin Pechatý v osobním souboji nejspíš udeřil soupeře do hlavy a pyká za to.
45:57
Vyloučen hráč Michal Slavík družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
45:27
Vyloučen hráč Martin Pechatý družstva Florbal Teplice na 5 minut za vysoká hokejka.
44:44
Derka ze středu hřiště trefuje přesně!
44:24
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jakub Derka, asistoval Jan Filipec (6:5).
43:28
Obrovská šance Koberov končí na tyčce domácí branky!
42:04
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Martin Pechatý (5:5).
42:04
Martin Severa natáhl od půlky a srovnává skóre. Fanynky nade mnou křičí: "Martinee, ještě jeden!" Vyslyší je?
40:28
Třetí třetina zahájena obrovskou šancí hostů! Dokážou domácí zvrátit nepříznivý stav? Sledujte s námi toto nervy drásající utkání!
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 16:10 pro domácí.
40:00
38:07
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa bez asistence (4:5).
38:07
Martin Severa v přesilové hře zachytil přihrávku hostí a nekompromisní ranou k levé tyči nedal Brunclíkovi šanci. Fanynky v hledišti to náležitě ocenili, není žádným tajemstvím že Martin patří k velkým oblíbencům místních fanoušků. Já mezi ně ovšem nepatřím!
37:11
Vyloučen hráč Jan Kovář družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
36:30
Koberovy v nebezpečném útoku, Hlavsa kryje.
35:00
Harák teď v dobré šanci, opět Brunclík chytá.
33:27
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Michal Slavík (3:5).
33:27
Koberovy se zhruba po pěti minutách dostali na polovinu Teplic a opět střílí gól. Nutno dodat že po krásné kombinaci.
31:40
Opět typická situace. Vyskočil z dálky nebezpečně pálí, ale Koberovy ve čtyřech před svým brankářem nedovolí ohrožení branky. Prešov vítězí?!
29:40
Neskutečný zámek Teplic. Brunclík je dnes ale fantastický. Jestli toto sledují skauti ze zámoří, dost možná přijdou Koberovy o svou oporu.
28:54
Asi šestaosmdesátá zblokovaná střela v podání hostí. Tato disciplína jim očividně jde!
27:42
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Stejskal, asistoval Lukáš Fiala (3:4).
27:42
Sváteční střelec Michal Stejskal se na tento víkend opravdu dobře připravil. Sám říkal, že celý víkend makal. Včera vstřelil branku proti České Lípě a dnes se z přesilovky střelou na přední tyč prosazuje opět.
27:17
Vyloučen hráč Dominik Reczai družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za sekání.
27:04
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Martin Pechatý (2:4).
27:04
Rudiš trefil přihrávku Pechatýho.
25:00
Teplice opět aktivnější, ovšem hosté výborně brání malé brankoviště, hrají obětavě a blokují střely.
22:35
Hosté drží domácí v obranném pásmu. David Gebhardt se teď na trestné lavičce dožaduje kapky vody. Nevím, z čeho může být tak unaven!
21:25
Vyloučen hráč David Gebhardt družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
20:20
Hned v první minutě obrovská šance hostů. Skvělé zákroky převedl domácí brankář Hlavsa.
20:00
20:00
Střely v první třetině 13:10 pro Teplice
20:00
19:30
Rudiš ve velké šanci trefuje hostujícího brankáře.
18:20
V přesilovce vytáhl opět perfektní zákrok hostující Brunclík.
16:46
První minutu sehráli domácí přesilovku skvěle, zatím ovšem bez větší šance.
15:49
Vyloučen hráč Jan Novotný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za blokování hokejky.
15:10
Domácí Legner opět nebezpečně pálil.
14:53
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Leoš Kopáček, asistoval Jan Kovář (1:4).
14:53
Hosté se bránili, zachytili přihrávku a z rychlého protiútoku dávají svůj čtvrtý gol.
13:48
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Jan Novotný (1:3).
13:48
Hosté se dostali k odraženému balonku a backhandem ho trefili k tyčce. Vedou již 3:1.
12:53
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Kovář, asistoval Milan Drobný (1:2).
12:53
Opět nedůraz domácích před svou brankou. Kovář dokázal skákající míček dopravit do sítě.
12:18
Martin Severa teď v dobré příležitosti minul prázdnou hostující branku.
11:00
Domácí měli skvělý vstup do zápasu, ovšem nedokázali vytěžit více než jednu branku, což je může mrzet.
09:38
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (1:1).
09:38
Z ojedinělé akce hosté srovnávají. Uplatnili svůj důraz na brankovišti.
07:45
Krásná střela domácího Rudiše, ovšem hostující brankář je zatím skvělý.
06:33
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (1:0).
06:33
Severa skvěle zachytil míček na polovině hřiště, potáhl ho, přihrál doleva a Martin Pechatý krásnou ranou otevírá skore.
05:28
Teplický navrátilec do sestavy Vyskočil v dobré šanci trefuje pouze obránce. Obraz hry se nemění, Teplice jsou na hostující polovině, ti se zatím dobře brání.
04:10
Domácí Pechatý svou typickou střelou ohrozil hostující branku. Fantastický zákrok Brunclíka.
03:10
Hosté teď krásně rozehráli standardní situaci. Buriánkovu šanci lapil Hlavsa.
01:40
Teplický Vojtěch Legner vyzkoušel pozornost hostujícího Brunclíka.
01:10
Domácí začínají nátlakem, obě lajny dokázaly uzavřít hosty na jejich polovině. Ti ovšem hrozí z nebezpečných protiútoků.
00:01
Vítejte u dnešního utkání 15.kola. Těšíme se na strhující zápas!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Adam Buriánek, Dominik Reczai, Lukáš Hlava, Jan Novotný, Milan Drobný
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Vojtěch Legner, Martin Pechatý, Jakub Derka, Martin Severa, Lukáš Rudiš