1:2
0:1
Zlín Lions

Zlín Lions - SK K2 Prostějov 5:6p
16. Petr Pospíšil, 20. Michal Baroň, 33. Jaroslav Vaněk, 35. Jaroslav Vaněk, 44. Michal Baroň - 9. Jakub Krnáč, 26. Karel Hloch, 39. Marek Vlček, 47. Jakub Krnáč, 55. Ondřej Král, 63. Jakub Krnáč; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Šauer 16 - Jan Weidinger 16; po třetinách: 2:1, 2:2, 1:2, 0:1;
65:00
Střely na branku v prodloužení: 0 - 2.
65:00
Vyjádření trenéra hostů: Dneska poměrně vyrovnané utkání. Soupeři jsme svými chybami zbytečně darovali laciné branky, ale kluci se ve 3.třetině vzpamatovali a utkání dotáhli až do prodloužení, v kterém jsme rozhodli o vítězství na naši stranu. Díky soupeři za utkání.
65:00
Vyjádření trenéra domácích: Dnešní zápas byl o poznání lepší než včera. Zápas jsme si přišli hlavně užít. Bohužel nám dva body o kousek utekly. Přejeme soupeřům šťastnou cestu domů.
62:10
62:10
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Michal Vašut (5:6).
62:10
Bod navíc si připisují hosté. Rozhodující branku trefil Krnáč a hosté tak odjíždí domů se dvěma body.
60:43
A mohlo být rozhodnuto, domácí však skvělým zákrokem podržel Šauer.
60:00
60:00
Střely na branku ve 3.třetině: 2 - 6.
60:00
Vážení, 60 minut nerozhodlo, takže nás čeká prodloužení, případně nájezdy.
60:00
59:43
Timeout SK K2 Prostějov
57:40
Tak teď měli domácí štěstí, neboť hostující kapitán Vlček trefil břevno a stav tak zůstává nezměněn.
54:19
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ondřej Král bez asistence (5:5).
54:19
Po tvrdém souboji u mantinelu se k míčku dostal hostující Král, který prostřelil domácího Šauera a srovnal na 5:5.
52:46
Domácí přežili tohle oslabení s notnou dávkou štěstí. Prostějovští ostřelovali zlínskou branku, ale byli nepřesní a nedokázali se tak dotáhnout na svého soupeře.
50:36
Vyloučen hráč Marek Dohnal družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
50:36
Až teď jsme se dočkali prvního vyloučení v zápase. Na trestnou lavici usedne zlínský Dohnal a hosté mají možnost srovnat stav utkání.
46:20
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Pavel Bezouška (5:4).
46:20
Prostějov se dostává na dostřel. Kontaktní gól vstřelil bekhendem Krnáč.
44:23
Podruhé v zápase se teď na domácí straně objevila mladá dvojice křídelníků Žáček a Dohnal a i při svém druhém střídání byli nebezpeční. Dohnal upláchl dvěma protihráčům a dostal se k zakončení, gólman však míček vyrazil a Žáček měl k dorážce daleko.
43:40
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Jaroslav Vaněk (5:3).
43:40
Dlouho jsme čekali na jakýkoli zásah brankáře v této třetině a ani teď se ho nedočkáme, jelikož Baroň uklidil Vaňkovu přihrávku nekompromisně do poloodkryté branky.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2:třetině: 10 - 8.
40:00
39:57
Těsně před koncem třetiny mohl Zlín navýšit své vedení. Pospíšil trefil levou tyčku od které se míček odrazil do brankáře a nepřekročil tak brankovou čáru.
38:45
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Vlček, asistoval Marek Maťcha (4:3).
38:45
Tak tuhle branku si hosté zasloužili, především pak Maťcha, který potáhl míček ze svojí obrany přes dva hráče a přihrál svému spoluhráči, který se z první nemýlil.
37:28
Pěknou kombinaci teď předvedli domácí, ale Baroňovi už se z úhlu nepovedlo přehodit hostujícího brankáře, který se stačil rychle přesunout.
34:28
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk bez asistence (4:2).
34:28
Šťastný gól si teď připisuje Zlín na svoje konto. Vaněk od mantinelu přihrával na volného Baroně, jenže přihrávku nešťastně zblokoval jeden z obránců a míček bohužel pro hosty přeletěl Weidingera a zapadl přesně do branky.
32:00
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk bez asistence (3:2).
32:00
Zlín se znovu ujímá vedení. Vaněk si počkal na odražený míček, zkušeně si počkal a zavěsil do odkryté branky.
28:25
Končitík teď netrefil ve stoprocentní příležitosti přihrávku od Baluska.
25:04
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Karel Hloch, asistoval Jakub Krnáč (2:2).
25:04
Teď už však byl Prostějov úspěšnější, Hlochovi se povedlo nadvakrát překonat domácího Šauera a máme srovnáno.
23:42
Mladý domácí obránce Michálek teď promáchl skákající míček a Krnáč se dostal do šance, dobře však zasáhl Šauer.
20:43
Hostující Marek Judas teď dostal v souboji s Vondřejcem nejspíš do nosu a je teď v péči ošetřovatelů, ale snad by to nemělo být nic vážného.
20:00
20:00
Střely na branku: 9 - 6.
20:00
19:31
19:31
Prostějovští teď zaspaly u rozehrávky soupeře a domácí trestají, trefil se Baroň.
19:05
Balusek teď vyslal ránu, která orazítkovala tyč Weidingerovy brány.
15:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Petr Pospíšil, asistoval Pavel Balusek (1:1).
15:14
Zlínští vyrovnávají. Pospíšil dostal křížnou přihrávku od Baluska a přesunujícímu se brankáři nedal šanci,
09:40
Domácí byli blízko vyrovnání, avšak Vaněk trefil pouze břevno hostující branky.
08:09
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jakub Krnáč, asistoval Zdeněk Fojt (0:1).
08:09
Prostějovští teď byli ovšem úspěšnější. Krnáč dostal na středu přihrávku a střelou z první překonal domácího Šauera.
08:02
Do obrovské šance se teď dostal domácí Vondřejc, ovšem sám před brankářem netrefil branku.
05:23
Hra je zatím opatrná na obě strany, žádně větší šance jsme se ještě nedočkali.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Tomáš Otruba.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Michal Trnečka, Matěj Ošťádal, Karel Hloch, Jakub Krnáč, Zdeněk Fojt
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jan Šauer; hráči v poli: Jan Vondřejc, Michal Baroň, Jaroslav Vaněk, Vlastimil Červenka, Pavel Balusek