1:3
4:2
- : -

Florbal Ústí B - FBC Česká Lípa B 6:5
12. Marek Fryček, 25. Matěj Žaloudek, 57. Jindřich Grosse, 58. Leoš Nergl, 60. Hynek Nikolič, 60. Filip Kučaba - 21. Petr Procházka, 29. David Hybš, 36. Karel Veber, 42. Karel Veber, 43. Martin Bezouška; rozhodčí: Lukáš Čech - Jan Vacín; vyloučení: 6 + Stanislav Polanský ČK1 + 5:2; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 18 - Jiří Faltejsek 28; po třetinách: 1:0, 1:3, 4:2;
60:00
Stav střel po 3. třetině je 12:9.
60:00
Komentář vedoucího týmu Bezoušky: I takhle se dají prohrávat zápasy.
60:00
Komentář domácího Tomáše Hlavy: Děkujeme soupeři za hezký a vyrovnaný zápas.Já děkuji svému týmu že i přes trnitý průběh zápasu jsme se drželi předem jasně daných pokynů a věřili jsme ve vlastní hru a v boha.Teď si dáme krátké protažení a od pondělí se zase hlásíme v posilovně. Leošova cena stoupla na 50,- Kč.
60:00
59:59
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Filip Kučaba, asistoval Jindřich Grosse (6:5).
59:31
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jindřich Grosse (5:5).
58:51
Timeout Florbal Ústí B
57:29
Timeout FBC Česká Lípa B
57:29
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Leoš Nergl, asistoval Filip Kučaba (4:5).
56:47
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Matěj Žaloudek (3:5).
49:51
Domácí se snaží otřepat ze dvou rychlých gólů, i přes to jsou více na míčku hosté.
45:50
Vyloučen hráč Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
45:50
Vyloučen hráč Stanislav Polanský družstva Florbal Ústí B do konce utkání.
45:50
Vyloučen hráč Stanislav Polanský družstva Florbal Ústí B na 5 minut za nesportovní chování.
42:06
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Martin Bezouška bez asistence (2:5).
41:03
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Karel Veber, asistoval David Hybš (2:4).
40:00
40:00
Stav střel po 2. třetině je 12:8.
40:00
35:48
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Karel Veber bez asistence (2:3).
30:30
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
28:25
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil David Hybš, asistoval Karel Veber (2:2).
27:12
Vyloučen hráč Stanislav Polanský družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
24:33
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Matěj Žaloudek, asistoval Leoš Nergl (2:1).
22:03
Diváci vstávají ze sedadel aby lépe viděli na hrací plochu.
20:49
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka bez asistence (1:1).
20:00
20:00
Stav střel po 1. třetině je 10:6
20:00
18:31
Vyloučen hráč Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:04
Vyloučen hráč Martin Bezouška družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hrubost.
15:52
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
15:52
Vyloučen hráč Lukáš Smolnický družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
14:34
Leoš Nergl prozkoumal terén a poslal perfektní přihrávku na Hynka Nikoliče.
12:30
Hynek Nikolič si dokopal míček až do útočného pásma, následnou střelu trefil pár metrů nad.
11:29
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Marek Fryček, asistoval Jiří Strnad (1:0).
11:29
Vyloučen hráč Stanislav Polanský družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
09:55
Nepřesné přihrávky zabraňují střelení prvního gólu.
05:01
Kapitán Procházka si nabíhá před bránu, jeho spoluhráči mu bohužel míček neposlali.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čech a Jan Vacín.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa B: brankář: Jiří Faltejsek; hráči v poli: Karel Veber, Petr Procházka, David Hybš, Martin Bezouška, Jan Šebera
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Matěj Žaloudek, Leoš Nergl, Hynek Nikolič, Filip Kučaba, Jindřich Grosse