0:2
1:10
- : -

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC ORCA KRNOV 3:15
1. Filip Matějka, 7. Tomáš Vežranovský, 45. Radim Klimecký - 3. Jaromír Filip, 5. Ondřej Miškov, 7. Ondřej Miškov, 23. Ondřej Miškov, 40. Štěpán Čevela, 41. Jaromír Filip, 43. Štěpán Čevela, 46. Filip Fňukal, 47. Jaromír Filip, 47. Jaromír Filip, 50. Jaromír Filip, 53. Filip Svoboda, 56. Štěpán Čevela, 57. Jaromír Filip, 57. Jaromír Filip; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 7:4; využití: 0:4; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Piško 23, Marek Hrabec 7 - Adam Daněk 25; po třetinách: 2:3, 0:2, 1:10;
60:00
V třetí třetině byl poměr střel na bránu 10:20.
60:00
Vyjádření k zápasu trenéra domácího celku, Tomáše Vežranovského: Slabá produktivita, výpadek ve třetí třetině a asi milión oslabení nás stály zápas. 1:10 za 20 minut hovoří za vše. Děkuji Krnovu za lekci z produktivity a přeji šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů, Štěpána Lhoťana: Díky soupeři za utkání, odskočení na 4:2 bylo rozhodující.
60:00
57:50
Frýdek zcela vypustil obranu. Domácí ještě chtějí dát nějaký gól, ale vypadá to, že jim je jedno jestli ještě nějaký dostanou.
56:52
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Filip Fňukal (3:15).
56:00
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Adam Blaho (3:14).
55:30
Vyloučen hráč Petr Žabka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
55:20
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Čevela, asistoval David Musil (3:13).
54:36
Krnov je na hřišti nadále nebezpečnější.
53:40
Krnov rozehrává v útočném pásmu. První neplatná rozehrávka však byla nebezpečnější, než ta druhá ze správného místa.
52:37
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Adam Juřina (3:12).
50:57
Vyloučen hráč Denis Tomančák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:42
Frýdek lacině ztrácí míčky ve zbytečných situacích.
49:50
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
49:50
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (3:11).
48:31
Frýdek se nevzdal a tlačí na bránu seč jim síly stačí. Ale Krnov skvěle zabarikádoval bránu a je prakticky nemožné se k ní dostat.
47:31
Trestné střílení družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek neproměnil Filip Matějka.
46:51
46:40
46:40
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Hrabec družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
45:49
Štěrba sám před bránou, ale na střelu čekal moc dlouho a brankář se stihl připravit.
45:00
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Filip Svoboda (3:8).
44:13
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Radim Klimecký, asistoval Filip Matějka (3:7).
44:07
Vyloučen hráč Matěj Gilar družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
42:46
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Čevela, asistoval Ondřej Miškov (2:7).
41:42
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:43
40:00
40:00
Poměr střel na bránu v druhé třetině byl 7:11.
40:00
39:12
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Čevela, asistoval Filip Svoboda (2:5).
36:20
Filip trefuje břevno.
35:26
Nádherný Piškův zákrok! Míček pomalu letící do horního růžku a jeho dvoumetrový skok aby jej zachytil.
33:58
Domácí jsou v plném počtu.
33:15
Frýdek v obrovské šanci dát v oslabení branku. Jediný Daněk byl proti.
31:58
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
30:59
28:59
Vyloučen hráč Ondřej Janáč družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
28:33
Krnov už dvě minuty drží míček a domácím ho nechce půjčit.
26:40
Vežranovský zkouší střelu alespoň z dálky, ale dobře postaveného Daňka nemá šanci prostřelit.
25:51
23:51
Vyloučen hráč Jan Huška družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za blokování hokejky.
22:09
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov z trestného střílení (2:4).
20:08
Piško vyskočil daleko od brány pro míček, ale nedokázal ho zachytit, čímž zcela odkryl bránu soupeři. Obráncům se naštěstí podařilo míček dostat pryč.
20:00
20:00
V první třetině byl poměr střel na bránu 11:14.
20:00
19:09
Nelze říct, že by do toho Frýdek nedával všechno, ale často jim míček nepříjemně odskakuje od hokejky v těch nejdůležitějších momentech.
18:33
Tomančákova nadějná střela skončila v rukou Daňka.
17:47
Hosté hrají v plném počtu. Z jejich strany šlo o skvěle sehrané oslabení.
16:22
Miškov v oslabení vytáhl míček do útoku a zkusil si i vystřelit na bránu.
15:47
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
15:07
Frýdek si opět zahraje přesilovku.
13:51
Miškov vyrazil dopředu a poslal krásnou zadovku před bránu, ale než se tam stihl dostat nějaký spoluhráč, byl tam obránce, který míček stáhnul.
11:00
Frýdek rychle vyrazil dopředu, ale stejně jak rychle se za polovinu dostal, tak se musel i vracet aby zažehnal nebezpečí.
09:32
Filip se uvolňuje před bránou a dostává přihrávku z rohu. Jeho střela však šla kousek nad bránu. I po chvíli svúj střelecký pokus opakuje, ale tentokrát zasahuje Piško.
08:16
Krnov vstřelil neplatný gól pro postavení v brankovišti.
07:23
Krnov zpomaluje hru za bránou a následně rychle vyráží do útoku a střílí. Piško byl připraven.
06:41
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov bez asistence (2:3).
06:40
Vyloučen hráč Petr Žabka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za blokování hokejky.
06:31
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Vežranovský bez asistence (2:2).
06:15
Krnov je už pár minut u míčku a Frýdek jen brání.
04:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov bez asistence (1:2).
04:22
04:15
Miškov střílí z ideální pozice, ale Piško je připraven.
03:54
Hosté hrají v plném počtu a chvíli tudíž přesilovku.
03:45
Frýdek u míčku, předvádí jak si natrénoval přihrávky.
02:24
02:22
Vyloučen hráč Tomáš Vežranovský družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
01:54
Vyloučen hráč Štěpán Čevela družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
01:30
Frýdek si zahraje přesilovku.
01:00
Huška před bránou zkusil střelu backhandem, ale brankář byl dobře postaven.
00:12
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Denis Tomančák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Adam Daněk; hráči v poli: Filip Fňukal, Adam Blaho, Štěpán Lhoťan, Ondřej Miškov, Jaromír Filip
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Martin Juroš, Denis Tomančák, Filip Matějka, Matěj Gilar, Jaromír Dobeš