1:3
1:1
1:0

FBC MSEM Přerov - FBC ZŠ Uničov 5:4p
11. Filip Brauner, 19. Petr Malina, 34. Jaroslav Spáčil, 55. Jakub Hnila, 63. Adam Budnik - 26. Jakub Charvát, 36. Zdeněk Marčon, 39. Jakub Charvát, 50. Jakub Zámečník; rozhodčí: Roman Sasín - Karel Pavelka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 18 - Jan Hublar 32; po třetinách: 2:0, 1:3, 1:1, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostí L. Čížka. Utkání bylo vyrovnané, první třetina nebyla příliš pohledná a byla bez tempa. Ve druhé byli domácí lepší, ta třetí, kdy jsme byl o něco lepší, připomínala spíše dostihy. Nakonec rozhodlo prodloužení, kdy byli domácí šťastnější. Blahopřeji domácím k výhře a děkuji za utkání.
65:00
Komentář trenéra domácích Dr. House: Vyrovnané utkání a spravedlivá remíza. Škoda, že jsme nedokázali předvést maximální výkon. Dnes jsme zamrzli na 50%. V první třetině možná na 30. Zítra vyhrajeme, Soupeři díky za utkání.
62:38
62:38
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Adam Budnik bez asistence (5:4).
60:00
60:00
54:09
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jakub Hnila, asistoval Lukáš Kaďorek (4:4).
49:41
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Zámečník, asistoval Jakub Charvát (3:4).
40:38
Vyloučen hráč Ondřej Kowalik družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: Přerov 9, Uničov 8
39:59
V naší promrzlé domácí hale na Spartaku sledujeme nervy drásající zápas, který bych přirovnal ke sledování přímého přenosu v sáňkování malých dětí na přerovském Čekyňáku. Nutno ale dodat, že domácí vstřelili dvě velmi pohledné branky. I když se dostali do dvoubrankového vedení, Uničov odpověděl ze dvou brejků.
39:59
Dnešní zápas sleduje 60 diváků, kteří se v přestávkovém programu zahřívají lahodným mokem v místním bistru. Myslím, že dnes budou ze zápasu odcházet z vyřvanými hlasivkami.
38:16
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Charvát, asistoval Jiří Valigura (3:3).
35:54
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Zdeněk Marčon, asistoval Vít Charvát (3:2).
33:56
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jaroslav Spáčil, asistoval Daniel Grener (3:1).
25:45
Vyloučen hráč Martin Bazala družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za vysoká hokejka.
25:19
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil Jakub Charvát bez asistence (2:1).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku po první třetině: 10 Přerov, 6 Uničov
18:40
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Petr Malina, asistoval Lukáš Kaďorek (2:0).
10:31
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Filip Brauner, asistoval Jaroslav Spáčil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sasín a Karel Pavelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ZŠ Uničov: brankář: Jan Hublar; hráči v poli: Daniel Zmrzlý, Jakub Zámečník, Jiří Valigura, Jakub Charvát, Václav Fuhrmann
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Radim Dvořák, Tomáš Hořecký, Matěj Ševčík, Filip Brauner, Ondřej Foldyna
00:00
Vítáme Vás na dalším kole Divize mužů mezi domácím Přerovem a Uničovem. Dnešním onlinem Vás budu provázet já, Pája Ceh.