3:5
3:5
- : -

FTC Vysoké Mýto - Pacovští Honzíci 10:12
7. Vojtěch Pavlák, 8. Martin Kadavý, 16. Martin Kadavý, 19. Libor Knypl, 27. Jiří Unzeitig, 30. Petr Lesák, 30. Filip Kerhart, 48. Jiří Unzeitig, 50. Vojtěch Pavlák, 60. Martin Kadavý - 10. Petr Diviš, 19. Adam Škoda, 27. Petr Diviš, 31. Ondřej Šimek, 33. Adam Škoda, 36. Ondřej Šimek, 38. Matěj Doubek, 47. Matěj Doubek, 52. Ondřej Šimek, 53. Ondřej Šimek, 54. Matěj Doubek, 60. Ondřej Šimek; rozhodčí: Aleš Jansa - Radek Hrdlička; vyloučení: 6:5; využití: 1:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Václav Musel 20 - Jaroslav Mareš 16, Jan Máca 9; po třetinách: 4:2, 3:5, 3:5;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Jindřicha Večeře : Další z řady utkání, které jsme si prohráli sami vlastní nedisciplinovaností. Na trestně lavici, ještě nikdy nikdo nevyhrál. Pokud nejsou někteří hráči schopni si toto uvědomit, tak se nikdy dál nedostaneme. Tím nějak nesnižuji výkon soupeře a gratuluji mu k vítěství.
59:59
Komentář trenéra hostů: Odehráli jsme utkání plné zvratů, v obraně se nám příliš nevedlo a předvedli jsme i dost osobních chyb a vyloučení. Naštěstí ve druhé a třetině nám konečně uschl střelecký prach a utkání jsme i s vyšší bojovností a nasazením dokázali vyhrát.
59:45
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek bez asistence (10:12).
59:45
Hostí dávaj gól do prázdný brány a je dokonáno.
59:33
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Ladislav Rozlivka (10:11).
58:31
Domácí to zkoušejí v šesti.
54:20
Hostí se dostávají rychlými góly do dvougólového vedení.
53:20
Timeout FTC Vysoké Mýto
53:13
Vyloučen hráč Petr Diviš družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:01
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek bez asistence (9:11).
52:58
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Matěj Doubek (9:10).
51:31
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek bez asistence (9:9).
51:31
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
50:46
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za zdržování hry.
49:41
Domácí po dlouhé době opět ve vedení.
49:01
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Adam Kobr (9:8).
47:55
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
47:36
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
47:20
Dorovnáno, bude to ještě drama.
47:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Libor Knypl (8:8).
46:30
Obrat zápasu, hostí se dostávají do gólového vedení.
46:17
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Tomáš Dohnal (7:8).
42:25
Trestaní hráčí jsou v poli, hraje pokračuje v plném počtu.
40:30
Začíná se při hře 4na4.
40:00
40:00
39:59
Vyloučen hráč Michal Hošek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
39:27
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
38:04
A je vyrovnáno, jede se od začátku.
37:31
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval František Zajíc (7:7).
37:07
Hostí se přibližují domácím na rozdíl jedné branky, po čtyřgólovém náskoku.
35:29
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Michal Hošek (7:6).
33:55
Vyloučen hráč Marek Cifra družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:48
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda bez asistence (7:5).
30:48
29:23
Timeout Pacovští Honzíci
29:23
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Filip Kerhart, asistoval Vojtěch Pavlák (7:3).
29:23
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Máca družstva Pacovští Honzíci
29:20
Libor Knyp našel volného Petra Lesáka, který využívá chybu hostů v obraně a dává gól.
29:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Libor Knypl (6:3).
27:20
Domácí rychle navyšují své dosavadní skóre opět na dvou gólový odstup skóre od soupeře.
26:41
26:40
Další přesilovka hostí je jíž úspěšná.
26:13
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Matěj Doubek (4:3).
25:20
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
25:16
Úspěšná série zákroků domácího gólmana, který je odstřelován hostí.
21:30
Počet střel je stejný u obou družstev. 14/14
20:00
20:00
Hostí začínají druhou třetinu přesilovou hrou.
20:00
19:20
Vyloučen hráč Filip Kerhart družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
18:31
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda bez asistence (4:2).
18:01
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Marek Cifra (4:1).
17:46
Přesilová hra se domácím zatím moc nedaří.
16:23
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:23
Nádherná nahrávka Libora Knypla zakončena pěknou střelou Martina Kadavého.
15:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Libor Knypl (3:1).
14:45
Hra stále dynamické a akční, už od začátku, diváci mají co sledovat.
09:41
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Petr Diviš, asistoval Jan Tomšů (2:1).
09:30
Hráčí hostí využili ztrátu míčku útočníka rychlou akcí dvou hráčů, jsou však neůspěšní.
07:02
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Martin Kadavý, asistoval Adam Kobr (2:0).
07:00
Nahrávka Lukáše Matějky našla spoluhráče Pavláka a ten našel soupeřovu branku, kam umístil svoji střelu.
06:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Lukáš Matějka (1:0).
06:25
Pěkný zákrok domácího gólmana.
05:50
Stav střel velice similární.
02:30
Prozatimní hra je dynamická na obou stranách jsou vidět gólové šance, zatím však neproměněné.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Radek Hrdlička.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Tomáš Krátoška, Tomáš Voldřich, Matěj Doubek, Milan Paták, Ondřej Šimek
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto : brankář: Václav Musel; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Adam Kobr, Milan Koubek, Martin Kadavý