2:9
4:9
- : -

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FBŠ Všestary 7:20
8. Vojtěch Jonák, 27. Šimon Ledvinka, 36. Lukáš Zelenka, 49. Jakub Mareš, 58. Šimon Ledvinka, 58. Šimon Ledvinka, 59. Lukáš Zelenka - 12. Jan Freiberg, 12. Miloš Macháček, 23. Jakub Měsíček, 26. Pavel Hellmann, 26. František Lahučký, 28. Jan Freiberg, 30. Štěpán Novák, 32. Jan Freiberg, 32. Pavel Hellmann, 36. Jakub Moravec, 40. František Lahučký, 42. František Lahučký, 46. Štěpán Novák, 47. Štěpán Novák, 47. Štěpán Novák, 47. František Lahučký, 50. Pavel Hellmann, 52. František Lahučký, 56. David Píše, 57. František Lahučký; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Filip Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 9, Jakub Hozlár 5 - Filip Ježek 27; po třetinách: 1:2, 2:9, 4:9;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích : Nemám co dodat . Děkujeme soupeři .
59:59
Komentář trenéra hostů : Po příjezdu na halu Jiskra, bylo vidět, že kluci zažehli jiskru a podnebí připomínalo ptačí pavilon v zoo ve Dvoře. Když jsme se po první třetině aklimatizovali a začali hrát naši hru, tak to bylo super. Pouze nám nevyšel konec. Děkujeme za podporu hvězdě z HK Milošovi Macháčkovi. Děkujeme soupeři za utkání a přejme mnoho zdaru do zbytku soutěže.
58:25
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Zelenka, asistoval Vojtěch Jonák (7:20).
57:18
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Šimon Ledvinka, asistoval Jakub Mareš (6:20).
57:13
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Šimon Ledvinka, asistoval Dominik Suchý (5:20).
56:30
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Jakub Moravec (4:20).
55:31
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil David Píše, asistoval Miloš Macháček (4:19).
51:29
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Zdeněk Krajčí (4:18).
49:18
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Jakub Moravec (4:17).
48:16
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Mareš, asistoval Zdeněk Kadlec (4:16).
46:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký bez asistence (3:16).
46:22
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Miloš Macháček (3:15).
46:22
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Hozlár družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
46:12
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Štěpán Novák, asistoval Pavel Hellmann (3:14).
45:19
42:44
Vyloučen hráč Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
42:44
Domácí se dostali do přesilovky .
42:10
Mareš nezvládl vystřelit .
41:14
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Jan Freiberg (3:12).
40:00
40:00
39:48
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Miloš Macháček (3:11).
38:25
Vyloučen hráč Ondřej Lupač družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:34
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval František Lahučký (3:10).
35:00
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Lukáš Zelenka, asistoval Josef Žáček (3:9).
33:35
Vyloučen hráč Ondřej Zmrhal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
31:24
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval David Píše (2:9).
31:15
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval František Lahučký (2:8).