6:3
7:6
- : -

FBC Panthers Liberec - Florbalová škola Plzeň A 17:16
2. Jan Burkoň, 5. Filip Munzar, 9. Jiří Špak, 19. Jan Obermann, 22. Filip Munzar, 29. Filip Munzar, 33. Ondřej Neuman, 33. Pavel Hůza, 36. Tomáš Szabo, 40. Pavel Hůza, 49. Tomáš Szabo, 50. Ondřej Neuman, 50. Ondřej Neuman, 51. Jiří Špak, 54. Filip Munzar, 54. Pavel Hůza, 56. Jan Burkoň - 1. Matěj Surák, 4. Matěj Surák, 12. Ondřej Valíček, 16. Jiří Trnka, 17. Matěj Surák, 18. Václav Kaše, 19. Jakub Vandák, 33. Ondřej Budek, 35. Ondřej Budek, 38. Matěj Surák, 44. Matěj Surák, 48. Matěj Surák, 54. Petr Torma, 59. Ondřej Budek, 60. Ondřej Budek, 60. Ondřej Budek; rozhodčí: Daniel Urik - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:6 + Ondřej Valíček OS; využití: 4:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Lukáš Pfeiffer ? - Jaroslav Hlaváč ?; po třetinách: 4:7, 6:3, 7:6;
60:00
Vyjádření kapitána domácích: Klasický náš zápas nahoru dolu, soupeře jsme díky našim chybám drželi dlouho ve hře. Díky Plzni za zápas
60:00
vyjádření trenéra hostů: Gratuluji Liberci k vítězství, klasický zápas s Pantery, padlo hodně branek, musíme se zlepšit a zítra vyhrát za 3body.
60:00
59:48
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Matěj Surák (17:16).
59:38
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Budek, asistoval Petr Torma (17:15).
59:00
Plzeň zkouší hrát power play...
58:44
56:39
Konec třetí třetiny je v rukách Pantherů, po vyloučení plzeňského hráče hrají opět přesilovku.
56:38
Vyloučen hráč Ondřej Budek družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za hrubost.
55:55
Plzeň bere time out a radí se.
55:54
Plzňi se ale nelíbí poprvé v tomto zápase prohrávat, bojuje a dává gól.
55:28
Timeout Florbalová škola Plzeň A
55:28
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Marek Žihla (17:13).
53:53
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Petr Torma, asistoval Ondřej Budek (16:13).
53:40
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Marek Žihla (16:12).
53:08
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Ondřej Neuman (15:12).
52:00
Hra se prolíná ze strany na stranu, ale plzeňští hráči neudržují nervy na uzdě a tím si vysloužili dva góly od soupeře.
50:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Filip Munzar (14:12).
49:49
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Tomáš Szabo (13:12).
49:49
Vyloučen hráč Ondřej Valíček družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nesportovní chování.
49:49
Vyloučen hráč Ondřej Valíček družstva Florbalová škola Plzeň A - osobní trest.
49:21
Trestné střílení družstva Florbalová škola Plzeň A neproměnil Petr Torma.
49:01
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Filip Munzar (12:12).
48:28
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Filip Munzar (11:12).
47:56
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Ondřej Valíček (10:12).
46:25
Pantheři střílí jednu ránu za druhou, ale trefit se nemůžou.
43:04
Začátek třetí třetiny je opět ve vedení Plzně.
43:03
40:00
40:00
39:12
Pantheři ale nechtějí prohrávat, tak hned srovnávají.
39:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Jiří Špak (10:10).
37:30
A zadařilo se. Plzeň opět vede.
37:26
36:43
Plzeň na konci druhé třetiny má možnost v přesilovce opět vést.
36:42
Vyloučen hráč Ondřej Neuman družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
35:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Jan Obermann (9:9).
34:52
32:55
Vedení si Pantheři ale dlouho neužili, Plzeň srovnává.
32:53
32:30
A Pantheři ukazují své umění a už vedou.
32:29
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Pavel Hůza, asistoval Filip Munzar (8:7).
32:13
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Ondřej Neuman, asistoval Pavel Hůza (7:7).
31:59
Pantheři mají možnost vyrovnat v další přesilovce.
31:58
Vyloučen hráč Petr Torma družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za nesportovní chování.
31:09
28:25
A Pantheři přesilovku využívají a vstřelují svůj šestý gól.
28:21
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar, asistoval Tomáš Szabo (6:7).
26:30
Vyloučen hráč Matěj Petrović družstva Florbalová škola Plzeň A na 2 minuty za sekání.
21:50
Hru v oslabení Pantheři zahráli výtečně a i snížili vedení Plzně krásnou akcí.
21:11
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Filip Munzar bez asistence (5:7).
20:00
20:00
19:48
Vyloučen hráč Jan Obermann družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za držení.
18:36
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jakub Vandák, asistoval Matěj Petrović (4:7).
18:09
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Obermann, asistoval Ondřej Neuman (4:6).
17:05
Plzeň přebírá na konci první třetiny hru a vyhrává o tři góly.
17:05
Ale Pantheři jsou bojovníci, nic nevzdávají a snižují prohru o dva góly.
17:02
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Václav Kaše bez asistence (3:6).
16:18
Ale Plzeň využívá dvěma góly pantheří nevyrovnanost po přesilovce.
16:17
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Petr Torma (3:5).
15:45
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Jiří Trnka bez asistence (3:4).
14:30
Přesilovka Pantherů byla pěkná podívaná,se spoustou šancí, ale gól jsme neviděli.
12:43
Po srovnání skore rozhodčí vylučuje hráče Plzně za sekání a Pantheři si můžou zahrát první přesilovku v zápase.
12:42
11:14
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Ondřej Valíček, asistoval Matěj Surák (3:3).
08:24
Pantheři svou pílí, šikovností a bojovností přebírají vedení zápasu.
08:23
04:05
Pantheři neradi v zápase prohrávají a vzápětí srovnávají.
04:02
03:13
Nepozornost našeho golmana vneslo vedení Plzni.
03:12
Branku družstva Florbalová škola Plzeň A vstřelil Matěj Surák, asistoval Marek Osvald (1:2).
01:21
Ale Pantheři se ničeho nelekají a srovnávají...
01:20
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Teemu Tuhkanen (1:1).
00:31
Začátek zápasu převzali do svých hokejek plzeňští hráči a po půl minutě hry vstřelují první branku.
00:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Urik a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová škola Plzeň A: brankář: Jaroslav Hlaváč; hráči v poli: Marek Osvald, Ondřej Budek, Ondřej Valíček, Matěj Surák, Petr Torma
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Lukáš Pfeiffer; hráči v poli: Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jiří Špak, Filip Munzar, Ondřej Neuman