2:0
1:3
0:1

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FbC Hradec Králové 4:5p
16. Jiří Žák, 30. Martin Štarman, 37. Martin Štarman, 43. Martin Štarman - 1. Tomáš Černý, 45. Matěj Mikšovský, 52. Daniel Elicer, 57. Daniel Elicer, 62. Matěj Mikšovský; rozhodčí: Daniel Jireček - František Košňar; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 33 - David Šimeček 20; po třetinách: 1:1, 2:0, 1:3, 0:1;
61:52
61:52
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Adam Středa (4:5).
60:42
Hradec nastřelil tyč.
60:00
60:00
Právě začalo pětiminutové prodloužení a na jeho začátku vyhrál buli Hradec.
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí, pana Černého: Dobře jsme věděli, že nás dnes čeká těžký zápas, což se potvrdilo. V první třetině jsme se především systémově hodně hledali. Ve druhé třetině jsme nedisciplinovaností a lehkou lehkou ztrátou koncentrace dostali jsme soupeře dostali do hry a sebe pod tlak. Ve třetí třetině jsme byli jednoznačně lepší, utkání dokázali srovnat a nakonec, vyhrát. Výborné utkání od obou týmů. Díky za něj.
59:59
Komentář trenéra domácích Michala Hápa: Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů. Skvělé diváky opět chválím. Nemůžeme opomenout ani naše skvělé pořadatele a hlasatele Jendu Krejsu.
59:40
Hradec drží míček na své polovině a vyčkávají.
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:30
Hra se uklidnila a obě mužstva nechtějí nabídnout soupeři svoji chybu.
56:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer, asistoval #3 Adam Hušek (4:4).
56:50
Martin Štaraman po zdržování v rohu naběhl do třech hráčů a zařídil jim standardní situaci na hranici velkého brankoviště. Tu Hradec po krásné sehrané situaci proměnil.
56:07
Litomyšl už tahá čas a nedělá zbytečné chyby.
55:23
Hradec je v plném počtu
54:59
Litomyšl má opět tlak po kterém míček končí mimo branku.
53:58
Michal Háp mohl mít na hokejce další gól Litomyšle, ale bohužel mu míček sjel z čepele.
53:23
Vyloučen hráč #53 Ondřej Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi.
52:07
Hradec se dostáva do útoku.
51:24
Po zmatku před brankou jako první míček našel míček Daniel Elicer a ten skóroval.
51:23
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #94 Daniel Elicer bez asistence (4:3).
50:30
Jiří Boštík ukázal svoje umění, když trefil Hradeckou přihrávku která letěla vzduchem.
50:09
Litomyšli se podařilo ubránit oslabení a jsou v pěti.
48:58
Litomyšli se povedlo dostat na polovinu soupeře s míčkem a tahá čas.
48:15
Hradec se už dostal na polovinu Litomyšle a vytváří si příležitost na střelu.
48:09
Vyloučen hráč #17 Tomáš Boštík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
47:30
Litomyšl se po dlouhé době dostala před brankáře soupeře.
47:02
Litomyšli se opět podařilo překazit útok Hradci.
45:58
Míček končí za mantinelem po dalším útoku Hradce.
45:03
A mohl tu být další gól Hradce když po krásné krosové přihrávce netrefil útočník Hradce branku.
44:39
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #56 Matěj Mikšovský bez asistence (4:2).
44:15
Tomáš Doubek ukazuje další svůj krásný zákrok.
43:37
Domácí napadají rozehrávku Hradce.
43:24
Domácí Josef Karlík leží s bolestmi v rohu hřiště.
42:16
Přečíslení dva na jednoho Martin Štarman vymetl růžek branky a usnadnil paní ulkízečce práci.
42:15
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #66 Daniel Ondráček (4:1).
40:20
Hned po začátku se Tomáš Doubek pěkně zapotil.
40:01
Úvodní buli vyhráli Hradec Králové.
40:00
40:00
39:40
Litomyšl tahá čas a drží míček za svou bránou.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
37:43
David Mlejnek má dnes smolný den nyní trefil tyč.
36:13
Krásnou nahrávkou přes celou šířku hřiště našel Vilém Nonn opět Martina Štarmana který střelou z první zvýšil náskok už o dvě branky.
36:12
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #96 Vilém Nonn (3:1).
33:10
Litomyšlští hráči obětavě zaklekávají do střel soupeře.
32:32
Hráči čekají na Hradeckého gólmana který dostal ránu do helmy a teče mu krev z nosu.
32:30
David Mlejnek nyní měl na hokejce zvýšení, ale bránicí hráč mu tam strčil hokejku a zabránil zvýšení.
31:25
Hradec má rozehrávku v rohu hřiště na své polovině.
30:45
Litomyšl se připravuje na další protiútok.
29:39
Martin Štarman trefil bránícího hráče z Hradce Králové od kterého se míček odrazil do vzduch a přelítl brankáře který ho neviděl.
29:38
28:40
Vyloučen hráč #67 Vojtěch Koudela družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:59
Po dvou dlouhých přihrávkách se Tomáš Boštík dostává před brankaře, tam však o míček přišel.
26:52
Nepovedená střela od Matěje Stejskala míří vedle.
25:30
Souček Ondřej se dostal až před Tomáše Doubka Litomyšlskou skálu, ale ten minul bránu.
24:42
Hosté v plném počtu.
24:28
Další střela domácích ta však končí vysoko na brankou za mantinelem
23:50
Hradec vyhazuje s střída unavenou čtyřku.
23:10
První střelu domácích blokuje Hradecký hráč.
22:42
Vyloučen hráč #87 Ondřej Erbs družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
22:10
Hradec zakládá útok který hned likvidují domácí.
20:00
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:15
Tvrdou střelu z poloviny hřiště od Viléma Nonna vyráží David Šimáček.
16:05
Litomyšl vyhazuje a střídá unavené hráče.
15:07
Nahrávku z poza branky neměl problém uklidit do prázdné branky Jiří Žák.
15:06
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil #21 Jiří Žák, asistoval #66 Daniel Ondráček (1:1).
13:50
Litomyšl čeká na polovině co vytvoří soupeř.
13:30
Tvrdou střelu Hradce blokují domácí obránci.
12:10
Po tvrdé střele o domácího obránce Viléma Nonna která trefila prvního hráče Hradec zakládá přečíslení které Tomáš Doubek chytá.
11:30
Hradec napadá Litomyšlskou rozehrávku.
10:20
Velká šance na srovnáni o které mohl zařídit Stejskal Matěj, ten však netrefil míček před odkrytou brankou.
09:50
Litomyšl uklidnila hru a střídá unavené hráče.
09:10
Hradec je v držení míčku na polovině domácích.
08:20
Hradec připravuje další útok a ještě na své polovině přicházejí o míček a střela od domácích končí za mantinelem.
07:20
Další ohrožení branky Hradce to však hostující gólman likviduje.
05:40
Hradec si chystá svoji rozehrávku, dostávají se až na soupeřovu polovinu kde o míček přicházejí.
04:50
Krásnou střelu Litomyšle blokují hráči Hradce a dorážka končí za mantinelem.
03:40
Litomyšl má rozehrávku v rohu na své polovině a míček vytahuje až před brankáře Hradce.
02:50
První střelu domácích má na svědomí Daniel Ondráček gólman Hradce zasahuje.
02:15
Litomyšli se nepovedlo vyhodit míček z vlastní poloviny a musejí opět bránit.
01:30
Litomyšl má opět míček na své polovině. Hradec napadá jejich rozehrávku.
00:24
Po špatné nahrávce Martin Štarman nahrál přímo před bránu Tomášovi Černému který krásnou střelou překonal domácího brankáře.
00:23
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #15 Tomáš Černý bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a František Košňar.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Ruprich, Vojtěch Koudela, Ondřej Souček, Tomáš Černý, Matěj Mikšovský
00:00
Line-up domácích FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Tomáš Novák, Vilém Nonn, Michal Háp, Matěj Stejskal, Martin Štarman