2:0
2:2
- : -

SK Florbal Benešov - Florbalová akademie MB "A" 11:3
5. Marek Vachoušek, 8. Marek Vachoušek, 12. Marek Vachoušek, 14. Martin Jaeger, 16. Ladislav Vorel, 17. Martin Jaeger, 19. Marek Vachoušek, 33. Miloš Vojtíšek, 40. Martin Jaeger, 41. Ladislav Vorel, 43. Petr Tůma - 14. Ondřej Hulčík, 52. Lukáš Sajdl, 57. Jan Hála; rozhodčí: Filip Bollardt - Petr Dunda; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Kubásek 22 - Radovan Kopuletý 19; po třetinách: 7:1, 2:0, 2:2;
60:00
59:59
komentář trenéra domácích: V poklidném duchu jsme si došli pro očekávané vítězství. Děkujeme soupeři a divákům za zápas a přejeme šťastnou cestu domu.
59:59
komentář trenéra hostí: Soupeřova výhra byla zasloužená. Přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
56:55
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Jan Hála, asistoval Ondřej Hulčík (11:3).
56:55
Vyloučen hráč Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
51:49
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Lukáš Sajdl, asistoval Tomáš Malý (11:2).
51:49
Florbalová akademie MB "A" zatnula zuby a snížila brankový rozdíl na 11:2.
43:31
Vyloučen hráč Luboš Příkop družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
42:26
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ondřej Novotný (11:1).
42:26
Petr Tůma s velkou dávkou štěstí a částečně svou obratností odrazil míček přímo do boleslavské brány a zvýšil tak stav utkání na 11:1.
40:35
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (10:1).
40:00
40:00
39:36
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Tomáš Pícha (9:1).
39:36
Těsně před zazněním sirény oznamující konec druhé třetiny benešovský hráč s číslem 9 Jaeger zvýšil bodový stav na 9:1
33:34
Vyloučen hráč Luboš Příkop družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování.
33:34
Vyloučen hráč Michal Stehlík družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Ondřej Novotný (8:1).
31:30
Jaeger vložil do hry tolik síly, až půlka florbalky zůstala v jeho ruce a druhá za mantinelem.
30:59
Vyloučen hráč Ondřej Hulčík družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
29:05
H9:05ráč s číslem 97 promarnil šanci a míček minul bránu domácích.
26:30
Benešovská hvězda, Luboš Příkop, dnes okusila let zakončený zbořením mantinelů u benešovské brány.
25:43
Vyloučen hráč Vojtěch Starý družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:00
Vyloučen hráč Jan Hála družstva Florbalová akademie MB "A" na 2 minuty za sekání.
25:00
Benešov opět získal možnost zvětšit brankový rozdíl, tentokráte v podobě přesilové hry.
23:25
Hosté vytvořili protiútok , který však nenalezl dobrého konce, Kubásek střelu zachytil a hra pokračuje , skóre nezměněno.
22:33
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB "A" neproměnil Tomáš Malý.
21:53
Pokus hostí o vstřelení gólu nevyšel a míček je v držení domácích.
21:09
Hra je v suverénně v režii Benešova.
20:00
20:00
18:58
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Ladislav Vorel (7:1).
16:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Ondřej Novotný (6:1).
15:50
13:55
Branku družstva Florbalová akademie MB "A" vstřelil Ondřej Hulčík, asistoval Michal Stehlík (4:1).
13:02
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Martin Jaeger, asistoval Petr Tůma (4:0).
11:54
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Petr Tůma (3:0).
07:36
04:46
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Miloš Vojtíšek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Petr Dunda.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB "A": brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Tomáš Malý, Ondřej Hulčík, Hieu La Ngoc, Lukáš Sajdl, Jan Hála
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Pavel Kubásek; hráči v poli: Miloš Vojtíšek, Petr Tůma, Marek Vachoušek, Jan Pavlíček, Ladislav Vorel