6:1
3:5
- : -

FBC ORCA KRNOV - Florbal Vsetín 11:8
15. Jaromír Filip, 15. Jan Šulavík, 22. Filip Fňukal, 29. Jan Šulavík, 31. Jan Hlaváček, 33. Jaromír Filip, 34. Jaromír Filip, 37. Filip Svoboda, 43. Ondřej Miškov, 44. Jan Hlaváček, 58. Filip Svoboda - 9. Jan Trčka, 19. Robin Macek, 23. Robin Macek, 46. Jan Trčka, 53. Jiří Vaculík, 55. Jakub Húšť, 56. Tomáš Zubek, 57. Jakub Húšť; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2 + Patrik Seevald 5; využití: 2:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Adam Daněk 21 - Vít Zgarba 16, Petr Chovanec 2; po třetinách: 2:2, 6:1, 3:5;
60:00
Komentář trenéra domácích (pan Štěpán Lhoťan): 54 minut excelentího florbalu. Hru jsme nemuseli stahovat, zapojili jsme všech 13 hráčů. Zbylých 6 minut nás stálo pohodlný výsledek. Za 54 minut hráčům děkuji, z posledních 6 minut se musíme poučit. Děkuji všem divákům, pořadatelům a prostě všem. Uvidíme se zítra.
60:00
Komentář trenéra hostí: Přijeli jsme do Krnova ve velmi oslabené sestavě. Utkání jsme si prohráli druhou třetinou sérií individuálních chyb. Avšak o přestávce jsme si něco řekli a ve třetí třetině jsme podali výborný výkon a konečně jsme vstřelili nějaké branky. Další lekce do dalších zápasů, Děkujeme soupeři.
60:00
Nejlepším hráčem domácích byl podle trenéra zvolen hráč s číslem 89 Adam Blaho. Nejlepším hráčem hostů byl podle trenéra zvolen hráč s číslem 8 Jiří Vaculík.
60:00
Střely ve třetí třetině - FBC Orca Krnov 8: 15 Florbal Vsetín.
60:00
59:59
Koneeeeeec.
58:44
Vyloučen hráč Jan Trčka družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost.
58:30
To už by mohlo vyjít.
57:48
Timeout Florbal Vsetín
57:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Jan Hlaváček (11:8).
57:48
Svoboda nejdůraznější před brankou.
57:24
Miškov pouze do futsalové branky.
56:57
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Húšť, asistoval Jan Trčka (10:8).
56:57
Ajajaj.
56:40
Chovanec úspěšný proti Žůrkovi.. Ehm počkat.. ti taky hrají spolu. Zajímavé.
55:57
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Tomáš Horák (10:7).
55:40
Výměna názorů mezi hráči. Ještěže za chvíli bude konec. Teda snad,
55:14
Chovanec si připisuje první zákrok.
54:34
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jakub Húšť, asistoval Jan Trčka (10:6).
54:34
Bude drama?
52:02
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jiří Vaculík, asistoval Tomáš Zubek (10:5).
52:02
Střídání brankáře. Nový brankář Petr Chovanec družstva Florbal Vsetín
52:02
Paní uklízečka dneska nebude mít moc práce. Vaculík vymetl pavučinku v brance domácích. Ještě by mohl vytřít. To by měla paní uklízečka fakt radost.
51:35
Mičlo se vynořil před Zubkem a zablokoval jeho střelu.
50:37
Štěpán Lhoťan nyní v akci i jako údržba mantinelů. Ještě jednou, díky trenére.
48:47
Zubek si teď zahrál na rozhodčího a ukazoval kdo má mít rozehrávku. Neprošlo mu to. U míčku domácí tým.
47:19
Štěpán Lhoťan nyní vypomohl podavačům míčku a zachytil balón za mantinelem. Díky trenére.
46:59
Baránek poslal Zubka k zemi. Chudák, ležel už podruhé za střídání.
45:57
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jan Trčka, asistoval Robin Macek (10:4).
45:57
Nevím, neviděla jsem. A Adam Daněk asi taky ne, jelikož vytahuje míček z branky.
45:28
Souboj Svobody a Miškova. Ehm počkat ... nejsou náhodou ze stejného týmu?
43:12
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Hlaváček, asistoval Filip Svoboda (10:3).
43:12
DESET! Jan Hlaváček v pádu trefuje prázdnou bránu. Nádherná nahrávka Filipa Svobody.
42:53
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov bez asistence (9:3).
42:53
Miškov samostatným únikem přidává další branku domácích.
40:00
Střely v druhé třetině- FBC Orca Krnov 12 : 6 Florbal Vsetín.
40:00
39:18
Vyloučen hráč Adam Juřina družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra na zemi.
39:00
Probíhá poslední minuta druhá třetiny.
38:40
Látal z voleje, jeho pokus však zneškodnil Daněk.
38:06
Miškov doputoval do brány. Co to jako není gól?
36:29
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Filip Fňukal (8:3).
36:29
Svoboda přidává k vyloučení i gól.
36:01
Miškov s Daňkem ubránili situaci 3 na 1 Vsetína.
33:46
Oba týmy hrají v plném počtu.
33:33
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (7:3).
33:33
Jarda Filip opět využil prostoru na hřišti a znovu se prosazuje při netradiční hře 4 na 4.
32:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Janáč (6:3).
32:18
Při hře 4 na 4 se prosazuje kapitán domácích.
31:44
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za držení.
31:44
A je to tady. Filip Svoboda na trestné.
30:40
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Hlaváček, asistoval Jaromír Filip (5:3).
30:40
Hlaváček prostřelil všechno.
28:46
Vyloučen hráč Patrik Seevald družstva Florbal Vsetín na 5 minut za hrubost.
28:46
Adam Blaho se složil jako domeček z karet. Měl to na vině Patrik Seevald, který si s námi na pět minut posedí.
28:37
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval Adam Juřina (4:3).
28:37
Šulavíkova střela doplachtila až pod víko branky hostů.
28:20
"oooooooou" ozvalo se halou po střele Dominika Fňukala. Opravdu pěkná střela.
27:45
Baránek celkem troufale najel do tří vsetínských hráčů. Naštěstí Macek střílel mimo. Jakože hodně mimo.
26:06
Ondra Miškov se dneska asi necítí na roli střelce. V tutové šanci ještě hledal své spoluhráče.
25:01
Jarda Filip nepřesně. Cože? Jeho střela netrefila bránu?
22:30
Nestíhám, nestačím.... Žůrek nepěkně přesekl Baránka. Jeho vyloučení potrestal Filip Fňukal. Následně Šulavík zatáhl za záchrannou brzdu a jeho počin potrestal Macek proměněným trestným střílením,
22:28
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek z trestného střílení (3:3).
21:50
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Jan Hlaváček (3:2).
21:35
Vyloučen hráč Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v první třetině- FBC Orca Krnov 9 : 8 Florbal Vsetín.
20:00
19:50
Naopak Jarda Filip nedokázal důraz na brankovišti přetavit v gól.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:30
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Jan Trčka (2:2).
18:30
Trčkův důraz na brankovišti poslal míček do branky domácích.
18:21
Ale nic z toho nebylo...
18:16
Baránek vybojoval zajímavou rozehrávku pro domácí.
17:00
Nahoru dolů, nůďo.
14:59
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval Jan Hlaváček (2:1).
14:59
Šulavík projel celé hřiště, vystřelil a je to gól. Dobrá práce.
14:46
14:46
A máme srovnáno. Miškov protlačil míček na Jardu Filipa, ten vystřelil. A kdo zná Jardu, tak ví, že se v takových situacích nemýlí.
14:00
Manišova přízemní střela nenadělala Daňkovi sebemenší problémy.
13:35
Čevela krásně našel Mičla. Ten se střelou dlouho čekal a Zgarba se stihl přesunout.
12:55
Jan Hlaváček vylekal jednu z podavaček míčků. Jeho střela jí proletěla těsně vedle hlavy.
12:19
Na druhé straně Adámkův pokus ze vzduchu. Hezčí, ale také neúspěšný.
12:03
Ondra Janáč vyslyšel pokyny svého kapitána, vystřelil. Jeho střela však jela tak pomalu, že se vůbec neohrozila branku.
11:23
Adam Juřina nám teď poboural řadu mantinelů.
10:03
Filip Fňukal mohl otevřít brankový účet i na domácí straně. Ve střelecké pozici však hledal lépe postaveného spoluhráče. No nic. Příště líp.
08:03
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Jan Trčka, asistoval Lukáš Adámek (0:1).
08:03
Brankový účet dnešního zápasu otevírá hostující tým. Po pěkné kombinaci se od mantinelu prosadil Jan Trčka.
07:18
Hlaváček pomohl pěkným blokem.
06:12
Zubek obral Miškova o balón. Nepřesnou nahrávkou ho však ztratil.
05:39
Miškov rozvlnil síť. Bohužel jen boční.
04:27
Chyba komunikace vsetínských útočníků. Škoda, kdyby jim to vyšlo, byla by to moc pěkná akcička.
04:02
Zgarba si na Filipovu přízemní střelu počíhal a skóre se nám zatím nemění.
03:30
Úspěšný blok Adama Juřiny.
01:20
Daněk opět úspěšnější než vsetínský střelec Macek.
00:15
Závar před bránou domácích musel řešit brankář Adam Daněk.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Vsetín: brankář: Vít Zgarba; hráči v poli: Robin Macek, Jiří Vaculík, Tomáš Horák, Patrik Seevald, Lukáš Adámek
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Adam Daněk; hráči v poli: Dominik Fňukal, Ondřej Janáč, Adam Blaho, Ondřej Miškov, Jaromír Filip
00:00
Dobrý den, Vážení sportovní diváci. Je nám líto, že jste si nemohli udělat cestu k nám do haly. Nicméně se Vám budeme snažit dění na hřišti přiblížit pomocí online přenosu. V dnešním zápase divize D proti sobě nastoupí domácí FBC Orca Krnov a Florbal Vsetín. Domácí okupují sedmou příčku se sedmnácti body. Hostující tým je s třinácti body na předposlední, tedy na jedenácté příčce.