3:1
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 13:3
5. Petr Velech, 8. Marek Hloch, 27. Radim Klimecký, 29. Marek Hloch, 29. Petr Velech, 31. Marek Hloch, 33. René Mikel, 37. Tomáš Václavík, 37. Ondřej Dobeš, 38. Marek Hloch, 41. Marek Hloch, 44. Marek Vraj, 56. Petr Velech - 1. Filip Matějka, 25. Filip Matějka, 52. Denis Tomančák; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Štěpán Panák 5 - Matěj Pecuš 10, David Raab 3; po třetinách: 2:1, 8:1, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Františka Haši: Dneska jsme byli ve všech ohledech lepší než soupeř. Dneska nám zahrály skvěle všechny tři lajny. Výborná příprava pro zítřejší utkání s Orlovou. Soupeři děkuji za utkání.
55:22
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Tomáš Václavík (13:3).
51:47
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Denis Tomančák bez asistence (12:3).
43:00
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval Mirko Troup (12:2).
43:00
Střídání brankáře. Nový brankář David Raab družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
40:17
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Marek Vraj (11:2).
40:00
40:00
37:29
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Marek Vraj (10:2).
36:25
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Ondřej Dobeš, asistoval Tomáš Andrýsek (9:2).
36:05
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Václavík, asistoval Radim Klimecký (8:2).
32:18
Branku družstva FBC Hranice vstřelil René Mikel, asistoval Petr Velech (7:2).
30:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Petr Velech (6:2).
29:58
Vyloučen hráč Denis Tomančák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za špatné střídání.
28:37
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
28:37
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval René Mikel (5:2).
28:22
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (4:2).
26:13
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Tomáš Václavík (3:2).
24:51
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka bez asistence (2:2).
22:55
Vyloučen hráč Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
16:55
Vyloučen hráč Lukáš Sehnal družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:33
Vyloučen hráč Lukáš Rajgl družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
12:00
Vyloučen hráč Josef Březina družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
07:30
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (2:1).
04:06
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Radim Klimecký (1:1).
00:48
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Tomáš Vežranovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Matěj Pecuš; hráči v poli: Jaromír Dobeš, Denis Tomančák, Petr Fiala, Filip Matějka, Tomáš Vežranovský
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Štěpán Panák; hráči v poli: David Tvrdoň, Jiří Vraj, Marek Hloch, Jan Kolajta, Marek Vraj