1:1
0:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBC Kutná Hora  2:3
13. Richard Klíma, 29. Michal Vlk - 5. Jiří Schwarz, 18. Lukáš Staňo, 26. Petr Listík; rozhodčí: Filip Leibl - Tomáš Kostinek; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Šimek 18 - Jaroslav Dlouhý 31; po třetinách: 1:2, 1:1, 0:0;
60:00
Komentář trenéra domácích Gustava Ondrejčíka: "Prospali jsme 1. třetinu a se dvěma vstřelenými góly se vyhrát prostě nedá. Škoda."
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Třískaly: "Soupeř začal hrát florbal až ve třetí třetině a to nám vyhrálo zápas. Děkujeme za zápas."
47:23
Vyloučen hráč Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV 7; Kutní Hora 9
40:00
39:05
Vyloučen hráč Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:24
Vyloučen hráč Marek Šach družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost.
28:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Dalibor Nigrin (2:3).
25:03
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Petr Listík, asistoval Lukáš Vojtěch (1:3).
23:32
Vyloučen hráč Jan Kapucián družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV 12 Kutná Hora 8
20:00
17:32
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Staňo, asistoval Jiří Vokřál (1:2).
12:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Richard Klíma, asistoval Tomáš Šimek (1:1).
10:10
Vyloučen hráč Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
04:05
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Roman Martínek (0:1).
03:52
Trestné střílení družstva FBC Kutná Hora neproměnil Václav Rejna.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Tomáš Kostinek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Václav Rejna, Josef Chalupa, Roman Martínek, Jiří Petrásek, Lukáš Vojtěch
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Šimek; hráči v poli: Vít Neuman, Michal Vlk, Dalibor Nigrin, Jan Otta, Jan Švejda