0:2
4:1
1:0

FBC Liberec B - SK Jiskra Domažlice 7:6p
8. David Tampier, 20. Jan Šoltys, 47. Jaroslav Štěpán, 48. Marek Čmugr, 57. David Tampier, 60. František Příhoda, 63. Jaroslav Štěpán - 11. Dušan Boroš, 11. Dominik Vraštil, 13. Ondřej Baroch, 31. Ondřej Baroch, 39. Ondřej Baroch, 60. Zdeněk Opálka; rozhodčí: Daniel Urik - Lukáš Pekárek; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Daniel Kupec 25 - Patrik Kouřík 18; po třetinách: 2:3, 0:2, 4:1, 1:0;
62:09
62:09
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jaroslav Štěpán, asistoval Dominik Šollar (7:6).
60:00
60:00
Komentář vedoucího hostí Stacha:Děkujeme soupeřům za zápas, vyrovnané utkání prokázalo větší kvalitu.
60:00
Komentář vedoucího domácích Kupce: Dnes jsme byli svědkem velmi vyrovnaného boje do poslední vteřiny, děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
59:56
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval Jaroslav Štěpán (6:6).
59:40
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Zdeněk Opálka, asistoval Ondřej Baroch (5:6).
59:40
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
56:48
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Tampier, asistoval František Příhoda (5:5).
55:45
Vyloučen hráč Dominik Vraštil družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za špatné střídání.
54:17
Timeout FBC Liberec B
47:42
Timeout SK Jiskra Domažlice
47:15
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Čmugr, asistoval Jan Šoltys (4:5).
46:10
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jaroslav Štěpán, asistoval Tomáš Leksa (3:5).
40:00
40:00
38:17
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Dušan Boroš (2:5).
34:39
Vyloučen hráč Martin Kubů družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
30:16
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Zdeněk Opálka (2:4).
20:00
20:00
19:52
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Šoltys bez asistence (2:3).
12:47
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Patrik Kouřík (1:3).
10:51
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Dominik Vraštil, asistoval Tomáš Havlíček (1:2).
10:39
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Dušan Boroš bez asistence (1:1).
07:21
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Tampier, asistoval Jan Šoltys (1:0).
06:42
Vyloučen hráč Luboš Řezáček družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Urik a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jiskra Domažlice:
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Marek Čmugr, František Příhoda, Jan Šoltys, Jakub Pecháček, David Tampier