2:2
1:3
- : -

Snipers Třebíč B - FbC Strakonice P.A. 7:8
1. Filip Salák, 2. Michal Kelbler, 10. Matěj Kuželka, 12. Daniel Novák, 34. Michal Kelbler, 34. David Salák, 56. Jiří Špinar - 3. Tomáš Houska, 14. Karel Šavrda, 17. Kryštof Bučok, 26. Karel Šavrda, 35. Karel Šavrda, 45. Jakub Kořán, 53. Karel Šavrda, 58. Vojtěch Houska; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jaroslav Kučera 14 - Jan Vaníček 12; po třetinách: 4:3, 2:2, 1:3;
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině 5:8
59:59
Celkově střely 19:22
59:59
Komentář trenéra hostí: Dnes jsme podali bojovný výkon a zaslouženě vyhráli. Děkujeme soupeři a divákům.
57:59
Timeout Snipers Třebíč B
57:19
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Tomáš Houska (7:8).
55:45
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Jiří Špinar bez asistence (7:7).
52:16
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Tomáš Mareš (6:7).
51:07
Vyloučen hráč Tomáš Nestrojil družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za sekání.
45:13
Vyloučen hráč Filip Salák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
44:31
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Jakub Kořán, asistoval Kryštof Bučok (6:6).
40:34
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za držení.
40:00
40:00
39:59
Střely ve 2. třetině 8:6
34:56
33:58
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil David Salák, asistoval Martin Rygl (6:4).
33:50
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval Filip Salák (5:4).
25:34
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Karel Šavrda, asistoval Kryštof Bučok (4:4).
16:27
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Karel Šavrda (4:3).
13:21
12:31
Vyloučen hráč David Salák družstva Snipers Třebíč B na 2 minuty za bránění ve hře.
11:26
Vlastní branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Daniel Novák (4:1).
09:29
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Josef Pařízek (3:1).
02:47
Hra se přelévá ze strany na stranu.
02:42
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Houska, asistoval Lukáš Pluskal (2:1).
01:06
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Michal Kelbler, asistoval Josef Pařízek (2:0).
00:16
Branku družstva Snipers Třebíč B vstřelil Filip Salák, asistoval Jakub Diviš (1:0).
00:01
Dobré odpoledne, vítáme Vás u 16. kola divize skupiny c.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice P.A.: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Tomáš Houska, Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Michal Strejček, Jiří Křesák
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč B: brankář: Jaroslav Kučera; hráči v poli: Jakub Diviš, Jiří Špinar, Michal Kelbler, Dominik Vošický, Filip Salák