5:1
5:3
- : -

Florbal Ústí B - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 13:6
7. Jindřich Grosse, 9. Hynek Nikolič, 15. Jindřich Grosse, 24. Jindřich Grosse, 34. Hynek Nikolič, 35. Jindřich Grosse, 35. Hynek Nikolič, 38. Jindřich Grosse, 46. Jaroslav Bečvář, 46. Jaroslav Bečvář, 48. Hynek Nikolič, 54. Jindřich Grosse, 60. Marek Fryček - 12. Tomáš Vykoupil, 15. Lukáš Porazil, 37. Jáchym Kellar, 49. Jiří Löffelmann, 53. Tomáš Suchý, 60. Tomáš Suchý; rozhodčí: Lukáš Kešner - Robert Kusek; vyloučení: 9:1; využití: 0:2; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Hrstka 23 - Vojtěch Horák 18; po třetinách: 3:2, 5:1, 5:3;
60:00
59:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Suchý, asistoval Jan Myška (13:6).
59:59
Tak přece se prosazují hosté v přesilové hře. Je to poslední ševelení balonku v síti v dnešní den.
59:59
Vyjádření trenéra hostí: Děkuji soupeři za zápas, dnes jsme nebyli lepším týmem.
59:59
Vyjádření kapitána domácích: Dnes můžeme být s výkonem na hřišti i mimo něj spokojnei. Zúročuje se naše poctivá práce v tréninku i péči o vlastní tělo a mysl. Díky těmto aspektům jsme dnes byli zaslouženě lepším týmem. Děkujeme soupeři i divákům.
59:47
Vyloučen hráč Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování hokejky.
59:03
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Marek Fryček, asistoval Matěj Žaloudek (13:5).
59:03
Další hřebík do statistik přesilových her hostí zaráží Žaloudek s Fryčkem.
57:23
Ačkoliv hosté v četných přesilovkách okupují pásmo domácích, hrozba plynoucí z jejich početní převahy připomíná vzdorovitě zatnutou pěstičku kojence. Plzeňané si dnes statistiky přesilovek nevylepší.
57:07
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za bránění ve hře.
57:00
Další zákrok ploutvičkou skvělého a obrovského Hrstky
55:10
Vyloučen hráč Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
55:10
Domácí Nergl si spíše z folkloru pomáhá v souboji faulem do hokejky.
53:33
Ústřední muži dnešního úspěchu domácích nyní spojili své čakry, což ústí v další gól v síti Horáka. Dnes to opravdu není taktikou svázaný souboj obran. Spíše zápas připomíná boxerský souboj opilých štamgastů irského baru. Rána, myšleno gól, střídá ránu v naději, že ta další bude již poslední.
53:24
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Jan Hrstka (12:5).
52:30
Hosté jsou na koni. Při velmi diskutabilním způsobu "obrany" domácích se Plzeňané chytají příležitosti a dávají najevo, že ještě neřekli poslední slovo.
52:11
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Suchý, asistoval Matěj Soukup (11:5).
51:48
Ing. Škvára jak má ve zvyku naložil dva protihráče do nůše a založil útok. Ve středu hřiště však domácí ztrácí a z protiútoku hosté jen těsně míjí branku.
51:22
Břevno obralo o další zásah Hynka Nikoliče.
50:08
Hrstka si však v podobných situacích libuje a dále svým lachtaním stylem terorizuje střelce hostí. Dnes to vypadá, že od svého chovatele dostane k večeři kyblíček sleďů navíc.
48:42
Po přihrávce zpoza brány se při vlažném přístupu domácích obránců prosazuje hostující Löffelmann. Hrstka s klidem sobě vlastním osočuje své spoluhráče. Zas je chudák na vše sám.
48:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Löffelmann, asistoval Lukáš Porazil (11:4).
47:45
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Jindřich Grosse (11:3).
47:45
Další zářez mladšího ze srbských bratrů v dresu ústeckých ještěrek. Za zvuku mušlí při plácnutí při oslavě gólu je slyšet i cvaknutí přebitého zásobníku.
47:13
Výkon ústecké BALD LINE má exhibiční parametry.
46:14
Matěj Žaloudek individuální akcí vybojoval standardní situaci v předbrankovém prostoru. Při její exekuci však laxním zakončením nenasadil korunu svému dnešnímu výkonu.
45:16
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Bečvář, asistoval Filip Kučaba (10:3).
45:16
Pán Zla se opět prosazuje! Více prostoru při vzájemném vyloučení jemu a jeho následovníkům vyhovuje a vyústilo v další branku po slušné kombinaci.
45:00
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jaroslav Bečvář, asistoval Jindřich Grosse (9:3).
45:00
Nádhernou střelou kroucenou se z poloviny hřiště prosazuje Bečvář. Hala oněměla úžasem.
44:52
Vyloučen hráč Petr Pacanda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
44:52
Vyloučen hráč Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování hokejky.
42:30
Podobně jako londýnská Chelsea brání zaparkovaným autobusem, domácí umístili do svatyně skříň Hönzå z katalogu IKEA. Hosté se s touto překážkou zatím nejsou schopni vypořádat.
41:42
Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil Matěj Soukup.
41:42
Hostující Matěj Soukup neustál souboj vůle tváří v tvář domácímu Hrstkovi. A zakončuje do reklamního banneru.
41:40
Hrstka zázračně zachránil. V závaru poté přichází šraňka na útočícího hráče a budeme svědky trestného střílení.
41:27
Po skvělém založení útoku doc. Ing. Vítem Škvárou PhD. a připravení do prázdné od Bečváře znovu selhává Kučaba.
40:00
40:00
39:19
Kučaba dnes nemá namazáno. Po jeho další šmudle se prosazuje již pošesté Grosse. Avšak mimo mezi pravidel vysokou holí. Smutek v jeho obličeji vyvolává pocity bolesti u všech přihlížejících.
37:31
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Jindřich Grosse, asistoval Jaroslav Bečvář (8:3).
37:31
Po již otřepané ose mužů s opocenými čely se prosazuje popáté Grosse do prázdné branky po vyťukání hostující obrany. Hostující obrana je na ručník. Hosté si vyměňují smutné pohledy.
36:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jáchym Kellar, asistoval Petr Pacanda (7:3).
36:53
Jáchym Kellar ale nezahodil svoji sudlici do žita a dává hostům šanci na zachycení nástupu domácích ještěrek.
36:33
Jsme svědky rozkladu hry otřesených hostí.
34:37
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Matěj Žaloudek (7:2).
34:37
A je to tady! Další spojení lesklých hlav druhé formace! A hned poté kompletuje hattrick Hynek Nikolič! Čepice ale už divákům nezbyly, takže krásné asistentky s lopatami a košťaty jen smutně přihlíží promarněné příležitosti k úklidu.
34:13
33:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil Hynek Nikolič, asistoval Leoš Nergl (5:2).
33:44
Po prvním vyhraném souboji Leoše Nergla se tento uvolňuje na středu hřiště a předkládá na stříbrném podnose Hynkovi Nikoličovi. Jak známo, Kalach jak známo střílí v dávkách, dočkáme se dalších zásahů do černého?
32:53
Po selhání přesilovkového komanda Plzně je cítit z hostující střídačky závan zoufalství. Přesto hosté nadále hrozí v popřesilovkovém tlaku.
31:30
Nyní jsou to horké chvilky pro domácí ještěrky. Klubko užovek se kolem nich utahuje. Hrstka je ale bezchybný, Bečvář vyváží do bezpečí
30:49
Vyloučen hráč Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za zdržování hry.
30:33
Znovu jsme svědky nebezpečné přesilovky hostí.
30:13
Vyloučen hráč Matěj Žaloudek družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
29:33
Nyní domácí branku míjí střely ve vysokém tempu. Adam Nikolič si však před brankou umí zjednat respekt.
28:08
Poté, co po chybě a nedůrazu ve středu hřiště zachránilo domácí břevno, uklízí Kučaba protivníka do mantinelů. Naštěstí pro všechny se vše obešlo bez zranění.
28:03
Vyloučen hráč Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:30
Chybná finální přihrávka zhatila nyní vyloženou šanci 2 na 1 v podání Fryček-Nikolič.
25:20
Hrstka vytáhl další eso z rukávu, když do nohavice schoval další přízemní pokus hostujícího týmu.
23:30
23:30
A na plochu letí čepice! Hat-trick kompletuje Jindřich Grosse pohotovou dorážkou ze vzduchu po zblokované střele Bečváře. Nyní musíme vyčkat až úklidové čety modelek zametou pokrývky hlavy všech přítomných přihlížejících.
22:47
Dnes Hrstka exceluje. Další zákrok ve stylu legendárního Dominátora - rozplácnutím naznak likviduje nebezpečnou situaci v malém brankovišti.
20:00
20:00
19:57
Skvělý zákrok Hrstky ploutvičkou v situaci identické předcházející prvnímu gólu do jeho sítě.
18:04
Vyloučen hráč Marek Fryček družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za blokování hokejky.
17:02
Kučabovi selhala pistole ve vyložené šanci.
14:43
ušmudlaným gólem zpoza brány se drží plzeňští v kontaktu. To si obranná hra domácích za rámeček nedá. Ostatně jako celý svůj dnešní dosavadní výkon.
14:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Porazil, asistoval Jan Husák (3:2).
14:03
14:03
Po smrtícím forčeku Bečváře zakončuje Grosse do prázdné.
13:26
Domácí rozehra má problémy s vytaženým pressingem Plzně.
11:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil, asistoval Jáchym Kellar (2:1).
11:46
Po špatném střídání domácích se při dobře zahrané přesilovce trefuje hostující Vykoupil golfem do okryté brány po přihrávce Kellara.
10:20
Další skvělý zákrok domácího Hrstky, který je dnes zase na všechno sám. Alespoň podle svých jedovatých tichých slov plivnutých do masky chránící jeho krásný obličej.
10:15
Vyloučen hráč Martin Zoul družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za špatné střídání.
08:14
Mazácky po vzoru Roberta Reichela se trefuje s důrazem sobě vlastním srbský kalašnikov Hynek Nikolič.
08:04
06:50
06:50
Konečně došlo k vyklestění se z pressingu hostí obávané BALD LINE. Po ose Kučaba - Bečvář - Grosse se dočkáváme prvního zatřepetání sítě hostí.
06:32
Skvělý reflexní zákrok Hrstky na brankové čáře.
04:12
Nebezpečnou střelu Bečváře kryje strážce plzeňské svatyně
02:35
Sálem zaznělo sborové yes po zblokované střele na ústeckou branku. Dočkali jsme se i záporného výkřiku po selhání Fryčka tváří v tvář Horákovi, maskovanému muži hostí.
01:29
První malina pro domácího Hrstku
01:12
Zatím jsme svědky festivalu nevynucených chyb
00:01
První vhazování pro Ústí. Už se roztáčí hvězdná kola.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kešner a Robert Kusek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Vojtěch Horák; hráči v poli: Adam Tkadlec, Jáchym Kellar, Jindřich Mošna, Tomáš Vykoupil, Matěj Soukup
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Leoš Nergl, Matěj Žaloudek, Adam Nikolič, Hynek Nikolič, Marek Fryček