- : -
FBK Jeseník
Zlín Lions

FBK Jeseník - Zlín Lions 6:1
10. Martin Příhoda, 12. Martin Hudec, 13. Martin Hudec, 23. Martin Rokyta, 47. Martin Hudec, 49. Lukáš Kubáň - 23. Jan Michálek; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 150; zásahy brankářů: Petr Bárta 11 - Jaroslav Bartík 14; po třetinách: 3:0, 1:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnešní zápas jsme odehráli ve velice oslabené sestavě. Naše juniorka si vyzkoušela seniorský zápas a nasbírala spoustu zkušeností. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00
Komentář vedoucího týmu domácích: V dnešním zápase jsme utrpěli vítězství. Zápas bolel na očích ... Hráči flexovali až až .. Děkujeme všem divákům, soupeři i rozhodčím .. smutný eskeret
60:00
55:52
Vyloučen hráč Marek Dohnal družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování hokejky.
49:39
Vyloučen hráč Martin Příhoda družstva FBK Jeseník na 2 minuty za hrubost.
48:47
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Kubáň, asistoval Martin Trsťan (6:1).
46:54
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Hudec, asistoval Lukáš Kubáň (5:1).
40:00
40:00
22:13
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Rokyta, asistoval Petr Čelechovský (4:1).
22:07
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Michálek, asistoval Filip Horník (3:1).
21:31
Vyloučen hráč Ondřej Stavianis družstva FBK Jeseník na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
17:06
Vyloučen hráč Martin Trsťan družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:48
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Hudec, asistoval Ondřej Stavianis (3:0).
11:13
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Hudec, asistoval Martin Trsťan (2:0).
09:10
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Martin Příhoda bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaromír Kubáč a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Michal Kořený, Jakub Žáček, Pavel Balusek, Marek Dohnal, Jan Michálek
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Václav Břenek, Martin Rokyta, Martin Příhoda, Zbyněk Slováček, Petr Čelechovský