3:1
4:4
- : -

Panthers Praha B - Prague Tigers 7:9
24. Martin Kostřica, 29. Petr Škoda, 30. Martin Vacenovský, 43. Petr Škoda, 48. Josef Zelinka, 53. Kryštof Malý, 58. Lukáš Pokorný - 6. Vítězslav Matěj, 15. Tomáš Pytl, 18. Tomáš Táborský, 19. Vítězslav Matěj, 30. Michal Pánek, 44. Dominik Vorlíček, 47. Vítězslav Matěj, 54. Vojta Zmrzlík, 60. Tomáš Táborský; rozhodčí: Jakub Cigl - Broněk Bryson; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Jan Kobza 22 - Pavel Malý 30; po třetinách: 0:4, 3:1, 4:4;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Panthers 14 - Tigers 12
60:00
Střely na branku celkem: Panthers 37 - Tigers 31
60:00
Komentář vedoucího hostí (Vladimír Jambor): V první třetině jsme navázali na konec předešlého utkání. Soupeř poté přidal pod kotlem, ale dnes rozhodlo tygří srdíčko.
60:00
Komentář trenéra domácích M.Mattese: Je neuvěřitelné, jak se kluci dokázali po tragické první třetině vrátit do zápasu. Bohužel nám chybělo potřebné štěstí, abychom obrat dotáhli do vítězného konce.
60:00
59:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Vítězslav Matěj (7:9).
58:55
Timeout Prague Tigers
57:33
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Lukáš Pokorný z trestného střílení (7:8).
53:36
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vojta Zmrzlík, asistoval Tadeáš Brož (6:8).
52:35
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Kryštof Malý, asistoval Josef Zelinka (6:7).
47:48
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Josef Zelinka, asistoval Matěj Dopita (5:7).
46:24
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Vojta Zmrzlík (4:7).
43:51
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Dominik Vorlíček z trestného střílení (4:6).
42:18
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Petr Škoda, asistoval Martin Mattes (4:5).
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Panthers 12 - Tigers 11
40:00
37:43
Vyloučen hráč Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
33:44
Vyloučen hráč John Hodek družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:34
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Michal Pánek, asistoval Adam Barbořík (3:5).
29:17
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Vacenovský bez asistence (3:4).
28:20
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Petr Škoda, asistoval Martin Kostřica (2:4).
23:09
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil Martin Kostřica, asistoval Tomáš Marhefka (1:4).
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Panthers 11 - Tigers 8
20:00
18:12
17:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Táborský, asistoval Dominik Vorlíček (0:3).
14:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Pytl bez asistence (0:2).
11:42
To snad ani nešlo zahodit, ale jak je vidno, všechno jde, když se chce! I když v tomto případě spíše nechce. Pytl měl před sebou prázdnou bránu a kolem sebe kilometr čtvereční místa, přesto takmer zlomil brankovou konstrukci!
05:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Tadeáš Brož (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Broněk Bryson.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Pavel Malý; hráči v poli: Michal Pánek, Adam Barbořík, Vojta Zmrzlík, Vítězslav Matěj, Dominik Vorlíček
00:00
Line-up domácích Panthers Praha B: brankář: Jan Kobza; hráči v poli: Roman Školník, Kryštof Malý, Matěj Dopita, John Hodek, Lukáš Pokorný