4:2
0:3
- : -

SK Florbal Benešov - Start98 Praha-Kunratice B 6:8
6. Marek Vachoušek, 20. Ladislav Vorel, 25. Miloš Vojtíšek, 33. David Lukáš, 36. Petr Tůma, 40. Petr Tůma - 8. Martin Dušek, 16. Martin Dušek, 17. Tomáš Vintr, 25. Eduard Piňos, 30. Jiří Kropáček, 45. Jan Horálek, 52. Eduard Piňos, 52. Martin Dušek; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Martin Pavlík; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Lukáš Brož 34 - Martin Novotný 30; po třetinách: 2:3, 4:2, 0:3;
60:00
59:59
komentář hostí: Trošku jsme se dnešního zápasu báli, zvlášť když jsme viděli tabulku soutěže a mikinu domácího trenéra na které bylo napsáno kapitálkami PSYCHO. Jsme jediný tým, kdo dokázal Benešov porazit a za to jsme moc rádi. Přejeme soupeři hodně štěstí do NFL.
59:59
komentář domácích: Zradila nás koncovka ve druhé polovině utkání. Soupeř zaslouženě zvítězil, děkujeme mu za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
58:14
Timeout SK Florbal Benešov
51:13
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Dušek, asistoval Jan Štercl (6:8).
51:04
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Eduard Piňos, asistoval Matěj Štyler (6:7).
44:24
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jan Horálek, asistoval Eduard Piňos (6:6).
42:34
Vyloučen hráč Martin Zeidler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
39:42
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Miloš Vojtíšek (6:5).
39:42
Vojtíšek využil standardní situace a přihrává Tůmovi a ten střílí nad pravé rameno brankáře hostí.
35:57
Ukázkový únik Vorla a Tůmy zakončený gólem.
35:12
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Petr Tůma, asistoval Ladislav Vorel (5:5).
34:39
Vyloučen hráč Petr Vachtl družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra na zemi.
32:04
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil David Lukáš, asistoval Miloš Vojtíšek (4:5).
29:47
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Jiří Kropáček, asistoval Matěj Štyler (3:5).
28:12
Vyloučen hráč Lukáš Brož družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra rukou.
25:24
Kunratice neváhají a mění skóre na 3:4.
24:14
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Eduard Piňos, asistoval Michal Mareš (3:4).
24:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Miloš Vojtíšek, asistoval Ladislav Vorel (3:3).
24:03
Vojtíšek napravil svou chybu a vstřeluje po přesné nahrávce Vorla do prázdné brány gól.
23:32
Vojtíšek minul odkrytou bránu a propásl šanci změnit stav.
23:02
Benešov získává možnost změnit skóre v podobě přesilové hry.
22:24
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za sekání.
22:24
Vyloučen hráč Matěj Štyler družstva Start98 Praha-Kunratice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:33
Benešovu se v druhé třetině dostává podpory v podobně mladých fanoušku z řad klubu.
20:00
20:00
19:59
První třetina se začala ke konci trochu vyostřovat, ale hra byla v rychlém tempu jen napětí mezi hráči bylo znatelné.
19:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Ladislav Vorel, asistoval Petr Tůma (2:3).
16:12
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Tomáš Vintr, asistoval Jan Štercl (1:3).
16:12
Kunratice překvapují a mění skóre o dva góly ve svůj prospěch.
15:01
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Dušek, asistoval Matěj Štyler (1:2).
11:10
Přesilová hra proběhla klidně a bez vstřeleného gólu. Hra se opět vrátila na hokejky domácích .
09:09
Vyloučen hráč Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování hokejky.
07:58
Střel jsme zatím moc neviděli, pouze dvě a obě skončili v síti, za brankovou čárou.
07:57
Branku družstva Start98 Praha-Kunratice B vstřelil Martin Dušek, asistoval Michal Mareš (1:1).
07:12
Benešov drží většinu času míček, ale Kunratice jim nic nedají zadarmo.
05:13
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Marek Vachoušek, asistoval Ladislav Vorel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Martin Pavlík.
00:00
00:00
Line-up hostů Start98 Praha-Kunratice B: brankář: Martin Novotný; hráči v poli: Tomáš Vintr, Matěj Štyler, Eduard Piňos, Martin Zeidler, Martin Dušek
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: David Lukáš, Miloš Vojtíšek, Ladislav Vorel, Petr Tůma, Marek Vachoušek