2:0
0:2
- : -

FBC MSEM Přerov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 6:3
5. Jaroslav Spáčil, 8. Daniel Grener, 13. Daniel Grener, 19. Marek Mitaš, 33. Daniel Grener, 39. Martin Kubalík - 8. Tomáš Tobola, 49. Filip Matějka, 51. Denis Tomančák; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 23 - Jan Piško 25; po třetinách: 4:1, 2:0, 0:2;
60:00
59:59
Komentář hosté: Bohužel nám dnes jsme zaspali začátek utkání a když jsme zařadili dvojku, dolehla na nás střelecká smůla. Přerov hrál od 1 do 60 minuty na 100% a to byl hlavní důvod, proč jsme dnes nedosáhli na body. Dnes jsme zahráli poměrně dobře, ale dobře je v takových zápasech málo.
59:59
Komentář domácí: Myslím si, že včera jsme odehráli lepší zápas. Dnes jsme po dvě třetiny kontrolovali utkání. Škoda, že jsme nedokázali třetí třetinu dohrát bez inkasované branky. Na druhu stranu jsem rád, že jsme odehráli většinu zápasu na tři lajny. Zapojujeme také mladé, kteří mají v mužském A-týmu velkou konkurenci a vědí, že nedostanou nic zadarmo. Děkuji soupeři za férové utkání. Teď budeme chtít potrápit Hranice.
55:46
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
55:46
Hostující si komplikují závěr utkání zbytečnými fauly.
53:00
Vyloučen hráč Lukáš Rajgl družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
50:48
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Denis Tomančák, asistoval Petr Fiala (6:3).
48:27
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Filip Matějka, asistoval Jaromír Dobeš (6:2).
46:54
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za držení.
40:00
40:00
39:59
Střely domácí: 10 Střely hosté : 11
38:43
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Ondřej Kowalik (6:1).
32:08
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Daniel Grener, asistoval Lukáš Kaďorek (5:1).
27:13
Hra se uklidnila. Obě družstva se nedopoustějí zbytečných chyb.
25:31
Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil Adam Budnik.
20:00
20:00
19:59
Střely domácí: 13 Střely hosté : 7
18:16
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Marek Mitaš, asistoval Lukáš Kaďorek (4:1).
12:32
Přerovský tým jasně dominuje.
12:31
07:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Daniel Grener, asistoval Filip Brauner (2:1).
07:00
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Tobola, asistoval Radim Klimecký (1:1).
04:24
Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil Lukáš Kaďorek.
04:03
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jaroslav Spáčil, asistoval Lukáš Kaďorek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Jan Piško; hráči v poli: Martin Juroš, Denis Tomančák, Filip Matějka, Jaromír Dobeš, Tomáš Vežranovský
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Petr Malina, Jaroslav Spáčil, Lukáš Kaďorek, Filip Brauner, Daniel Grener