3:1
4:1
- : -

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL - FBŠ Všestary 7:3
22. Tomáš Boštík, 33. Michal Háp, 40. Martin Štarman, 47. Martin Štarman, 54. Tomáš Boštík, 58. Jan Kulhavý, 59. Tomáš Boštík - 5. Jan Volenec, 32. František Lahučký, 50. Zdeněk Krajčí; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 134; zásahy brankářů: Tomáš Doubek 21 - Filip Ježek 27; po třetinách: 0:1, 3:1, 4:1;
60:00
59:59
Díky této výhře se FBC Peaksport umístili na třetím místě základní části.
59:59
Komentář trenéra hostů Jana Freiberga: Přijeli jsme pro tři body, odjíždíme bez bodu. I to se někdy stane. Soupeř byl jasně lepší a proto zaslouženě vyhrál. Gratulujeme a přejme mnoho zdaru do příštích utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích Michala Hápa: V dnešním utkání jsme opět a zase prohrávali a tak i skončila první třetina. Ve druhé třetině jsme byli aktivnější a zaslouženě jsme se dostali do vedení. Ve třetí třetině jsme byli velice kompaktní a získali jsme tak cenné tři body. Děkujeme soupeři za utkání.
59:00
Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:34
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík z trestného střílení (7:3).
57:51
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jan Kulhavý bez asistence (6:3).
56:25
Timeout FBŠ Všestary
56:24
Litomyšl rozehrává na své polovině a dlouhou nahozenou přihrávkou se dostala až před brankáře Ježka.
54:51
Všestary se dostali na polovinu Litomyšle a drží je v tlaku.
53:16
Krasnou akci dva na jednoho využil Tomáš Boštík který dostal krosovou přihrávku přes celou šíři hřiště od Tomáše Nováka.
53:15
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Boštík, asistoval Tomáš Novák (5:3).
51:23
Litomyšl určuje tempo hry a kontroluje míček.
50:15
Toto utkání sleduje 134 lidí.
49:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Zdeněk Krajčí bez asistence (4:3).
48:57
Po krásné akci litomyšlského týmu kdy dvěmi přihrávky překonali celé hřiště následná střela konči mimo branku.
46:50
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman bez asistence (4:2).
46:05
Michal Háp mohl nyní zvýšit na dvoubrankový náskok, ale netrefil odkrytou branku .
44:20
Ale brzy o míček přicházejí a je z toho protiútok Litomyšle.
43:58
Všestary zakládají nový útok.
43:20
Všestary mají tlak, Litomyšl brání a Tomáš Doubek chytá.
40:00
40:00
39:14
Jiří Ježek vyrazil střelu od Marka Lamplota ta však trefila Martina Štarmana a od toho se odrazila do brány.
39:13
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Martin Štarman, asistoval Marek Lamplot (3:2).
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:46
Všestary měli přečíslení tři na dva ale vinnou špatné přihrávky z toho nebylo nic.
37:57
Všestary ubránili čtyř minutové oslabení a jsou v plném počtu.
37:03
Jiří Boštík mohl zvýšit na 3:2 ale jeho střela bylo zablokována hokejkou.
36:24
Všestarům se povedlo dostat na polovinu Litomyšle a jsou v držení míčku.
35:40
Všestary využívají přerušení a střídají hráče.
35:32
Litomyšl v pěti.
35:23
Všestary se bráni tlaku Litomyšle.
33:57
Vyloučen hráč František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
33:57
Vyloučen hráč František Lahučký družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
32:56
Litomyšl pod tlakem.
32:32
Vyloučen hráč Jiří Boštík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
32:03
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Michal Háp, asistoval Marek Lamplot (2:2).
31:29
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Pavel Hellmann (1:2).
31:26
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost.
30:36
Po přihrávce z rohu hřiště Vilém Nonn střelou z poloviny hřiště ohrozil bránu.
30:25
Litomyšl je v plném počtu poté co ubránila oslabení.
29:10
Litomyšli se podařilo vyhodit a vystřídat unavené hráče.
28:25
Vyloučen hráč Marek Lamplot družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za sekání.
27:20
Omlouváme se, ale měli jsme tu menší problém s internetovým připojením. Děkuji za pochopení.
21:51
20:00
20:00
19:28
Nyní jsme mohli vidět krásné sólo hráče Všestar který vzal míček za vlastní bránou a proběhl celé hřiště, až v rohu na druhé straně byl zastaven.
19:00
Poslední minuta první třetiny.
17:46
Tomáš Novák a jeho další střela z půlicí čáry, ale zase vedle.
17:26
Litomyšl vyčkává a střídá unavené hráče.
16:42
Tomáš Doubek hasí další problémy litomyšlské obrany.
14:30
Tomáš Novák měl nyní na hokejce srovnání, ale bohužel netrefil míček.
13:40
Tomáš Doubek mám ukázal krásný zákrok.
12:26
Litomyšl konečně dostala Všestary pod tlak a následná střela končí vysoko nad brankou.
11:49
Střela od domácího obránce Jana Kulhavého trefila prvního bránícího hráče.
10:20
Dnes se je boj o třetí místo v tabulce divize C
09:40
Litomyšl připravuje další útok na své polovině, Všestary napadají.
08:59
Všestary napadají rozehrávku domácích.
08:20
Litomyšli se povedlo dostat do přečíslení dva na jednoho, ale Všestary úspěšně brání.
07:35
Mohli jsem tu vidět další gól od Všestar ale David Píše netrefil prázdnou branku.
06:24
Míček mají v držení Všestary
05:38
Další střela od Litomyšle končí za mantinelem.
04:21
Po zmatku před brankou hosté zvyšují.
04:20
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Volenec, asistoval David Píše (0:1).
03:40
Domácím se poprvé podařilo ohrozit branku hostujícího týmu po standardní situaci.
02:50
Domácím se nedaří přejít do útoku přes dobrou obranu hostujícího týmu.
01:25
První střelu zápasu jsme viděli od hostujícího týmu.
00:01
Úvodní buli vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: Jan Volenec, David Píše, Miloš Macháček, Pavel Hellmann, Štěpán Novák
00:00
Line-up domácích FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Marek Lamplot, Vilém Nonn, Petr Kuchta, Michal Háp, Martin Štarman