2:0
4:2
- : -

Florbal Teplice - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 6:3
23. Milan Gerhard, 34. Vojtěch Legner, 43. Vojtěch Legner, 52. Martin Pechatý, 53. Vojtěch Legner, 60. Milan Gerhard - 18. David Příhoda, 59. Jan Myška, 60. Jiří Löffelmann; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 25 - Jiří Cisler 34; po třetinách: 0:1, 2:0, 4:2;
60:00
střely po poslední třetině 13:10
60:00
Velmi těžký zápas. Teplice měli od začátku herní převahu. Zápas měl výborné tempo. Nás můžou jedině mrzet neproměněné šance. Pochvala pro Cízu. Díky soupeři za zápas.
60:00
komentář trenéra Tomáše Syryčanského: Dnes jsme hráli velmi odvážně a jen naše střelecká nemohoucnost nám komplikovala průběh zápasu. Soupeř se navíc aktivně přidal k našemu tempu a v první polovině to byla slušná divočina nahoru dolu. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00
59:51
Ještě kosmetická úprava výsledku, ale tři body domácím už nikdo nevezme.
59:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jiří Löffelmann, asistoval Lukáš Porazil (6:3).
59:44
Milan Gerhard druhý gól. Nádherna akce po ose Severa, Pechatý volnému Gerhardovi a je rozhodnuto.
59:43
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Martin Pechatý (6:2).
58:36
Tak se nakonec Plzni zadařilo a Myška křížnou střelou nad koleno Hlavsy, snižuje
58:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Jan Myška, asistoval David Příhoda (5:2).
58:00
Teplice v oslabení hrají s přehledem a drží míček
57:19
Poslední šance hostí, ještě něco udělat s výsledkem.
57:18
Vyloučen hráč Jan Filipec družstva Florbal Teplice na 2 minuty za hrubost.
54:00
Ondra Kus svým napadáním komplikuje život obráncům Slávie.
52:39
A Vojta Legner dneším hatrickem přináší klid do řad domácích. Kdy vzal míček jednomu z plzeňských, namířil si to k brance a pod víko, nedal Cízlerovi šanci
52:38
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Legner bez asistence (5:1).
51:18
A Teplice jdou do trháku, Pechatý se trefuje nad rameno Cízlera
51:17
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Milan Gerhard (4:1).
51:00
Teď tři plzeňáci na nebohého jednoho bránícího Gerharda, ale nevyřešili to k jejich spokojenosti, střela nakonec vedle.
49:40
Plno střel plzeňáků, také blokují beci Teplic
48:35
Hlavsa nyní chladnokrevně vyřešil ošemetnou situaci, před jeho brankou
47:10
Teplice mají náskok, a proto se až tolik dopředou neženou a více drží míček, což je pochopitelné
46:20
Musím se znovu opakovat, ale zápas je to parádní, rychlý, strhující, plno šancí na obou stranách
45:50
Po přihrávce Vyskočila, Kus z první, ale vysoko nad
44:10
Vyskočil bomba až z vlastní poloviny, ale nad
43:20
Legner po uvolnění po levé straně nahrává vzduchem na druhou stranu, kde ze vzduchu trefuje Pechatý, ale bohužel mimo
42:03
Rudiš nahrál před branku a Legnerovi stačilo jen správně nastavit čepel a míček se třepotá v síti
42:02
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Legner, asistoval Lukáš Rudiš (3:1).
39:50
V druhé třetině jsou mírně lepším týmem Teplice, ale ještě to bude těžký a veříme, že i zajímavý zápas
36:14
Trestné střílení družstva Florbal Teplice neproměnil David Gebhardt.
36:13
Gerhard byl faulován ve vyložené šanci a je tady nájezd. A kdo jiný než Gebhardt.
33:23
A dokonce ve vlastním oslabení jdou Teplice do vedení.
33:22
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Legner bez asistence (2:1).
32:56
Plzeň je v pásmu, ale nic si z toho nedokáží připravit
31:55
Nebezpečný závar před brankou Teplic, musel řešit až Severa faulem
31:54
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:10
Slávie má i šance, ale hodně střel jde mimo branku jako před chvílí Tkadlec, sprintem až před Hlavsu, ale opět vedle
29:00
Hra je teď nahoru, dolu. Líbivý zápas
27:10
Mošna z Plzně, sám u odkryté teplické branky, ale trestuhodně neproměnil
26:50
Gebhardt nádherně uvolnil Stejskala krosem, u pravé tyčky Cízlera, ale domácí bek nedal
24:33
Tentokrát domácí tak úspěšní nebyli, přesilovka nevyužita.
22:33
První přesilovku využili Teplice za 13 sekund a hned je tady další šance
22:32
Vyloučen hráč Tomáš Vykoupil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
22:16
22:03
Vyloučen hráč Adam Tkadlec družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
19:46
Severovi se na trestnou moc nechtělo a ještě to konzultoval s rozhodčími a mával u toho rukama, ale sudí mu to vysvětlili.
19:45
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
19:30
Domácí Gerhard trochu oklepal prsty golmanovi Cízlerovi.
17:56
Teď plzeňský útok přibil domácí na jejich polovině a nakonec byl z toho první gól zápasu, když dalekonosnou střelou překonal teplického golmana Hlavsu, hostující Příhoda
17:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil David Příhoda, asistoval Jan Myška (0:1).
15:50
A ani druhé lajně domácích se přesilovka nevyvedla. Hosté to zkrátka odbránili bravurně
14:50
Po minutě přesilovky, zatím od Teplic nic moc, snad ani střela
13:50
První lajna domácích v akci
13:49
Vyloučen hráč Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
13:20
Teplice budou hrát přesilovku, zatím bez golmana
10:25
Došlo k drobné slovní potyčce mezi Severou a hráčem č.10 z Plzně. Rozhodčí v poklidu vše vyřešili.
09:50
Hra má vysoké nasazení, jsou to bomby
08:20
Hostující golman Císler se zatím činí již 7x kryl nebezpečné střely domácích
06:30
Jedna střela střídá druhou z obou stran. Ale více ohrožují hostujícího golmana zatím tepličťí kanonýři.
03:30
Druhá teplická lajna nyní trochu zamotala hlavy plzeňským bekům a Gebhardt dvakrát za sebou střílel po krosu.
01:30
Obě mužstva vlítla do zápasu docela svižně. Šance již na obou stranách
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Jelínek a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Adam Tkadlec, Tomáš Vykoupil, Jiří Löffelmann, Jiří Kuthan, Jáchym Kellar
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Václav Hlavsa; hráči v poli: Vojtěch Legner, Martin Pechatý, Milan Gerhard, Lukáš Rudiš, Martin Severa
00:00
Vítejte na onlinu z krupské florbalové haly. V dnešním utkání domácí tým musí zvítězit jestli chtějí uhájit druhé místo v tabulce.