5:0
2:2
- : -

Florbal Sokolov - TJ Sokol Koberovy 10:4
7. Tomáš Abrhám, 19. Jakub Stejskal, 20. Štěpán Mosler, 21. Štěpán Mosler, 29. Jan Hlavsa, 30. Aleš Hoch, 30. Jakub Stejskal, 39. Matouš Tesař, 53. Tomáš Abrhám, 56. Jan Hlavsa - 10. Michal Slavík, 12. Milan Drobný, 41. Jakub Volf, 48. Michal Slavík; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Vojtěch Šveiger; vyloučení: 4:2; využití: 2:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Lukáš Heczko 22 - Ondřej Brunclík 21; po třetinách: 3:2, 5:0, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích T. Abrháma: Celkem vyhrocený zápas plný emocí, z naší strany jsme rozhodně neudrželi chladné hlavy. Vyloučení Moslera za oplácení jsou jasným důkazem. Děkuji za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí Adama Buriánka 1/2: Do utkání jsme vstoupili daleko lépe, než do utkání s Lovosicemi a do kolapsu v závěru třetiny jsme důstojně drželi krok, jak v nasazení, tak v držení balonku. Ve druhé třetině soupeř přidal na obrátkách na což jsme pomalu reagovali, následkem byly góly po zbytečných individuálních chybách a stejně tak zbytečných oslabeních. Domácí tak ve druhé třetině zlomili utkání na svou stranu.
60:00
Komentář trenéra hostí Adama Buriánka 2/2: Ve třetí třetině jsme předvedli opět kvalitní výkon na hranice svých možností a mohou nás velice mrzet chabě zahrané přesilové hry. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme chladnou hlavu po zbytek soutěže.
60:00
Střely po třetí třetině: Sokolov-10, Koberovy-9
60:00
56:50
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost.
55:18
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Hlavsa, asistoval Štěpán Mosler (10:4).
52:46
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Lukáš Heczko (9:4).
48:23
47:35
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Dominik Reczai (8:4).
40:20
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jakub Volf bez asistence (8:3).
40:00
40:00
střely po druhé třetině Sokolov - 14 Koberovy - 8
40:00
38:50
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matouš Tesař, asistoval Petr Gasparik (8:2).
30:27
Vyloučen hráč Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování hokejky.
29:41
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Petr Kleiner (7:2).
29:03
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Aleš Hoch, asistoval Petr Gasparik (6:2).
28:40
20:47
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Petr Kleiner (4:2).
20:00
20:00
Střely po první třetině Sokolov - 7 Koberovy - 9
20:00
19:15
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Štěpán Mosler, asistoval Matouš Tesař (3:2).
18:21
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Stejskal, asistoval Petr Gasparik (2:2).
17:51
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za bránění ve hře.
11:05
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Milan Drobný, asistoval Michal Slavík (1:2).
09:53
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Michal Slavík, asistoval Jakub Volf (1:1).
08:55
Vyloučen hráč Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:04
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Tomáš Abrhám, asistoval Petr Gasparik (1:0).
05:50
Vyloučen hráč Milan Drobný družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Vojtěch Šveiger.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Ondřej Brunclík; hráči v poli: Adam Buriánek, Dominik Reczai, Michal Slavík, Jakub Volf, Milan Drobný
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Heczko; hráči v poli: Matouš Tesař, Tomáš Abrhám, Jakub Stejskal, Jan Šafránek, Petr Gasparik