3:6
3:3
0:0

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Pacovští Honzíci 11:12pn
5. Vojtěch Náhlík, 6. Matouš Hrdina, 7. Jan Matyáš, 10. Jan Skalický, 12. Jiří Skalický, 23. Jan Skalický, 30. František Majvald, 34. Marek Švec, 48. Marek Švec, 48. František Majvald, 58. Marek Švec - 11. Matěj Doubek, 16. Michal Hošek, 24. Matěj Doubek, 25. Matěj Doubek, 27. Michal Hošek, 37. Adam Škoda, 39. Matěj Doubek, 40. Michal Hošek, 43. Adam Škoda, 53. Michal Hošek, 55. Ondřej Šimek, N Tomáš Dohnal; rozhodčí: Aleš Jansa - Martin Volf; vyloučení: 5:3; využití: 2:4; diváků: 30; zásahy brankářů: David Richter 13, Dominik Moravec 7 - Jaroslav Mareš 15; po třetinách: 5:2, 3:6, 3:3, 0:0;

Ukončena trestná střílení.
84:59
Hodnocení trenéra domacího týmu Petra Adamce: Do utkání jsme vstoupili dobře, ale soupeř se herně zvedl a náš tým začal přehrávat. Na výkonu našeho týmu bylo znát uspokojení z výsledku a časté vylučování nás značně sráželo. Výkon v závěru zápasu se zlepšil, ale na víc než remízu to nestačilo. Zaslouženě remízové utkání. Děkujeme soupeři za fér hru a přejeme šťstnou cestu.
84:59
Hodnocení trenéra hostujícího týmu: Kopie včerejšího zápasu Mýtě. V kabině si něco řekneme a v páté minutě nic z toho neplníme. Chyby v rozehře a nedůraz v bránění. Opět jsme se zvedli ve druhé třetině a na začátku třetí třetiny utkání překlopili. V koncovce nás ale domácí přimáčkli a zaslouženě srovnali.V nájezdech jsme pak měli rychlejší ruce my.

Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč Ondřej Šimek a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Pacovští Honzíci hráč Tomáš Dohnal a vstřelil rozhodující gól (11:12).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč Jiří Doleček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice hráč Jan Skalický , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
60:00
60:00
57:45
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jan Skalický (11:11).
54:34
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Matěj Doubek (10:11).
54:26
Vyloučen hráč Daniel Baláš družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování hokejky.
52:21
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Tomáš Krátoška (10:10).
47:27
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil František Majvald, asistoval Jan Skalický (10:9).
47:08
42:57
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Adam Škoda, asistoval Matěj Doubek (8:9).
41:16
Vyloučen hráč František Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Fanoušci domácího celku i celý realizační tým doufají, že se jejich tým vzchopí a zopakují výkon z 1. třetiny
40:00
Zdravíme na dálku hráče domácího celku Ondřeje Pokorného, který se právě vrací z křížové výpravy z Jeruzaléma a přejeme mu šťastný návrat domů
40:00
39:46
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Ondřej Šimek (8:8).
38:24
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Adam Škoda (8:7).
38:24
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Moravec družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice
37:44
Vyloučen hráč Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
36:47
36:00
Nejtrestanější hráč domacího celku opět nezklamal a opět zahřívá trestnou lavici
35:48
Vyloučen hráč Matouš Hrdina družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
33:18
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Marek Švec, asistoval Jiří Skalický (8:5).
33:02
Vyloučen hráč Tomáš Voldřich družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za špatné střídání.
29:58
Vyloučen hráč Ondřej Šimek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za blokování hokejky.
29:00
26:47
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Matěj Doubek (6:5).
24:23
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Michal Hošek (6:4).
23:11
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Ondřej Šimek (6:3).
22:23
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický bez asistence (6:2).
20:00
20:00
15:54
11:51
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jiří Skalický, asistoval Marek Švec (5:1).
10:51
Vyloučen hráč Tomáš Voldřich družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
10:45
09:36
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Skalický, asistoval Marek Švec (4:0).
07:43
Vyloučen hráč Petr Kminiak družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání.
06:03
Timeout Pacovští Honzíci
06:03
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Jan Matyáš, asistoval Vojtěch Náhlík (3:0).
06:03
Domácí tým vstoupil do zápasu aktivněji a již po 6 minutách vede zaslouženě o 3 branky
05:21
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Matouš Hrdina, asistoval Petr Kminiak (2:0).
04:13
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil Vojtěch Náhlík, asistoval Vojtěch Marek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Martin Volf.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Tomáš Voldřich, Ondřej Šimek, Matěj Doubek, Michal Hošek, František Zajíc
00:00
Line-up domácích FBC LETOHRAD Orel Orlice: brankář: David Richter; hráči v poli: Jiří Skalický, Daniel Baláš, Marek Švec, Jan Skalický, František Majvald