1:1
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - 1. FBK Eagles Orlová 2:3
26. Radim Klimecký, 60. Marek Hloch - 5. Jiří Šrámek, 26. Radek Jantoš, 60. Adam Kučera; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jakub Kosar 12 - Michal Klučár 18; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostí Lukáše Loudy: Dnes velice kvalitní utkání. Hranice hráli výborný florbal, ale my jsme se vrátili ke své poctivé hře a nechali na hřišti všechno. Hráči zahráli výborně. Děkujeme hráčům Hranic za fair play, kterou předvedli, kdyby se každý soupeř choval takhle, tak by to vypadalo hned lépe.
60:00
59:56
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Hloch, asistoval Jan Kolajta (2:3).
59:21
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Josef Zbořil (1:3).
58:10
Timeout FBC Hranice
40:22
Tak teda pro ty co nedorazili: Orlová hraje beton, brání a hraje na rychlé protiútoky. Hranice více na míčku, zatím mají více střel na bránu ale Orlová všechno blokuje a co nezblokují hráči to chytá golman. Zápasové tempo je fyzicky náročné. hráči Orlové jsou hodně rychlí, Hranice jsou na tom stejně.
40:00
40:00
25:59
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Lukáš Milerský (1:2).
25:44
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Jan Kolajta (1:1).
23:49
Vyloučen hráč Jiří Šrámek družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
10:53
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:39
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jiří Šrámek, asistoval Radek Jantoš (0:1).
03:19
Vyloučen hráč David Tvrdoň družstva FBC Hranice na 2 minuty za držení.
01:03
Jestli někoho zajímá co se děje na hřišti tak dojděte na halu Naparia v Hranicích :-)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Zdeněk Cholek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Michal Klučár; hráči v poli: Jakub Závoda, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský, Radek Jantoš, Jiří Šrámek
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: David Tvrdoň, Jiří Vraj, Marek Vraj, Marek Hloch, Jan Kolajta