Střely ve třetí třetině: SKV 17; FbŠ 14
60:00
Střely celkem: SKV 34; FbŠ 30
60:00
Komentář trenéra domácích, Gustava Ondrejčíka: "Nebýt mých patnácti neproměněných šancí, zápas by se od první třetiny vyvíjel jinak."
60:00
Komentář vedoucího hostů, Kryštofa Blažeje: "Děkujeme soupeřům za utkání."
60:00
59:51
Vyloučen hráč Lukáš Kuncman družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za bránění ve hře.
59:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Petr Blažej, asistoval Michal Vlk (7:3).
54:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Vít Neuman (6:3).
52:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Richard Klíma bez asistence (5:3).
50:02
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč, asistoval Jakub Mulač (4:3).
42:20
Vyloučen hráč Ondřej Kozák družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: SKV 3; FbŠ 4
40:00
36:38
Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za vysoká hokejka.
36:09
Vyloučen hráč Martin Entlicher družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za držení.
21:34
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Dalibor Nigrin, asistoval Michal Vlk (4:2).
20:00
20:00
Střely v první třetině: SKV 12; FbŠ 10
20:00
15:43
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Gustav Ondrejčík, asistoval Richard Klíma (3:2).
08:59
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Tomáš Kindl (2:2).
03:37
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej, asistoval Jan Harák (2:1).
02:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Petr Blažej (2:0).
00:39
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Šubrt a Petr Michálek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Lukáš Kuncman, Pavel Čihák, Martin Boháč, Tomáš Kindl, Ondřej Kozák
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady B: brankář: Tomáš Hájek; hráči v poli: Michal Vlk, Jan Švejda, Vít Neuman, Petr Blažej, Dalibor Nigrin