4:4
2:4
- : -

Banes Florbal Soběslav - Florbalová akademie MB 7:12
2. Eliška Juhaňáková, 24. Eliška Juhaňáková, 25. Adéla Kubátová, 33. Andrea Dostálová, 34. Lucie Vacková, 50. Táňa Pospíšilová, 51. Andrea Dostálová - 11. Michaela Fellerová, 12. Karolína Snopová, 15. Bára Pajerová, 18. Irena Palatínusová, 23. Michaela Fellerová, 23. Lída Chovancová, 24. Eliška Horáková, 34. Martina Lamblová, 41. Michaela Fellerová, 46. Andrea Nováková, 46. Eliška Horáková, 46. Michaela Fellerová; rozhodčí: Lukáš Teska - Martin Hrubec; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Hnojnová ?, Pavlína Kozáková ? - Eva Klementová ?, Radka Höflerová ?; po třetinách: 1:4, 4:4, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích: Gratulace soupeři k vítězství. škoda našich osobních chyb a neproměněných šancí. mohl by to být zajímavější.
60:00
Komentář trenéra hostů: Zápas nahoru dolů, děkuji soupeři za utkání.
60:00
59:26
Vyloučen hráč Táňa Pospíšilová družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
50:18
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová bez asistence (7:12).
49:49
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Táňa Pospíšilová, asistoval Lucie Vacková (6:12).
45:56
Vyloučen hráč Bára Pajerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
45:38
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michaela Fellerová, asistoval Martina Lamblová (5:12).
45:25
Timeout Banes Florbal Soběslav
45:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Irena Palatínusová (5:11).
45:01
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Andrea Nováková, asistoval Bára Pajerová (5:10).
40:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michaela Fellerová, asistoval Kristýna Zelená (5:9).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Pavlína Kozáková družstva Banes Florbal Soběslav
40:00
40:00
33:46
Vyloučen hráč Monika Hrnečková družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za hra rukou.
33:21
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Lucie Vacková, asistoval Markéta Kabešová (5:8).
33:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martina Lamblová, asistoval Michaela Fellerová (4:8).
33:12
Střídání brankáře. Nový brankář Radka Höflerová družstva Florbalová akademie MB
32:46
24:31
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Adéla Kubátová, asistoval Andrea Dostálová (3:7).
23:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Kristýna Sobotková (2:7).
23:17
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Andrea Dostálová (2:6).
22:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Lída Chovancová, asistoval Kristýna Zelená (1:6).
22:15
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Michaela Fellerová bez asistence (1:5).
20:28
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil Martina Lamblová.
20:00
20:00
17:45
Boleslav zařadila druhý rychlostní stupeň a je "na koni".
17:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Irena Palatínusová, asistoval Kristýna Sobotková (1:4).
15:15
Hra se přiostřuje. Rozhodčí nechávají hru plynout i za cenu drobnějších faulů.
14:59
Teď pro změnu sejmuly boleslavské holky Kabešovou M. Vypadá otřeseně, ale zvedá se.
14:21
Kabešová chtěla tak moc dát gól, až sejmula brankářku.
14:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Bára Pajerová bez asistence (1:3).
13:00
Kubátová letí vzduchem stejně jako její florbalka.
12:11
Boleslav ukazuje svou sílu, tlak před soběslavskou bránou sílí.
11:25
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Karolína Snopová, asistoval Andrea Nováková (1:2).
10:36
A je vyrovnáno. Tempo hry se zvyšuje, začíná to být hezká podívaná.
10:35
09:16
Hnojnová má dobře postavenou branku - tyčka zvoní jak kostelní zvon!
08:04
Soběslav opět v akci, bohužel selhala koncovka. Včerejší taktická porada domácích asi přináší růže...
06:18
Není úplně na co koukat, k vidění byla jen jedna hromadná šavlovačka - jako tři mušketýři...
05:13
Hraje se nahoru dolu, zatím je to herně vyrovnané.
04:10
Tentokrát v akci Kabešová s Vackovou! Brankářka Klementová zasahuje.
01:18
01:18
Zdravíme všechny diváky u monitorů. Sotva se začalo hrát a sehrané duo Juhaňáková-Dostálová uklidilo míček za záda brankářky hostí!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Martin Hrubec.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Monika Žapková, Kristýna Sobotková, Irena Palatínusová, Eliška Horáková, Tereza Kabátová
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Eliška Hnojnová; hráči v poli: Amálie Šťastná, Petra Kabešová, Táňa Pospíšilová, Lucie Vacková, Markéta Kabešová