0:2
1:2
- : -

FTC Vysoké Mýto - IBK Hradec Králové 1:6
49. Aneta Suchomelová - 5. Anna Miholová, 13. Denisa Drahokoupilová, 21. Anna Miholová, 39. Anna Miholová, 54. Ivana Kohoutová, 59. Anna Miholová; rozhodčí: Jiří Němec - František Košňar; vyloučení: 2:1 + Niké Hazuková 5; využití: 1:1; diváků: 4; zásahy brankářů: Tereza Ondrová 26 - Tereza Tománková 23; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů : Dnes jsme dominovali při hře s míčkem. K úplné spokojenosti mi chybí více vstřelených branek a zkušenější hra v jistých pasážích utkání. Máme ještě plno práce před playoff. Díky soupeři za zápas a holkám za výhru.
59:59
Komentář trenéra domácích : Žalostná koncovka, individuální chyby, to rozhodlo dnešní zápas. Gratulujeme soupeři.
59:10
Hráčky Mýta, jakoby ztratily jiskru.
58:48
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová bez asistence (1:6).
53:55
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Ivana Kohoutová, asistoval Jitka Romančáková (1:5).
52:40
Pěkná teč domácí hráčky, kterou na poslední chvíli gólmanka chytá.
50:40
Hráčky Mýta dělají zbytečné chyby ve své přesilové hře a dávají prostor soupeřům.
48:44
Hráčky domácích využívají přesilovou hru.
48:01
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Aneta Suchomelová, asistoval Lucie Svobodová (1:4).
46:03
Vyloučen hráč Niké Hazuková družstva IBK Hradec Králové na 5 minut za hrubost.
45:30
Hra je plná nepřesných přihrávek a střel.
40:00
40:00
39:22
Vyloučen hráč Eva Juříková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
38:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Denisa Dunajčáková (0:4).
33:34
Hra začíná být aktivnější, tempo obou týmů stoupá
28:50
Hra se právě odvijí na hrací části domácích, kteří jsou pod tlakem.
27:05
Podobně se vyvíjející scénář průběhu hry, jako první třetinu.
22:00
Nyní hráčky domácích aktivnější.
20:34
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Michaela Špulková (0:3).
20:00
20:00
19:55
Jednou tam, podruhé tam. Tak by se dal popsat dosavadní průběh tohoto utkáni, kdy se týmy střidají v útočných polovinách soupeře.
17:50
Hosté blokují střely přicházející z obrany soupeře.
16:35
Hosté právě pod tlakem.
15:23
Vyloučen hráč Denisa Drahokoupilová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Drahokoupilová bez asistence (0:2).
10:00
Pěkná kombinace od domácích zakončená střelou, kterou si gólmanka pokryla.
07:02
Utkání je zatím vyrovnané, co se týče aktivity.
04:08
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Eliška Buchalová (0:1).
02:40
Vyloučen hráč Barbora Zahradníková družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
01:30
Po přerušení, kvůli zranění gólmanky hostů hra pokračuje.
01:05
Šance domácích, která nekončí však ůspěšně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Němec a František Košňar.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Hradec Králové: brankář: Tereza Tománková; hráči v poli: Lenka Řezníčková, Jitka Romančáková, Denisa Drahokoupilová, Zuzana Volejníková, Ivana Kohoutová
00:00
Line-up domácích FTC Vysoké Mýto: brankář: Tereza Ondrová; hráči v poli: Aneta Suchomelová, Lucie Prokešová, Tereza Češková, Klára Minářová, Lucie Svobodová