5:1
0:4
0:0

Sklo Bohemia Světlá n/S - Orel Rtyně v Podkrkonoší 7:6pn
10. Andrea Doležalová, 22. Nikola Slavíková, 25. Barbora Blažková, 26. Nikola Slavíková, 28. Kateřina Poláková, 38. Andrea Doležalová, N Kateřina Poláková - 17. Lucie Sokolová, 32. Lucie Romančáková, 41. Lucie Sokolová, 54. Lucie Romančáková, 56. Veronika Vacková, 57. Lucie Romančáková; rozhodčí: Martin Preclík - Martin Halousek; vyloučení: 0 + Tereza Kautská ČK1 + 5:1; využití: 0:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Adéla Sadílková 35 - Veronika Čubová 38; po třetinách: 1:1, 5:1, 0:4, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč Kateřina Poláková a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč Lucie Romančáková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč Kristýna Štěpánová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč Andrea Doležalová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč Lucie Sokolová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč Nikola Provazníková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč Lucie Romančáková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Sklo Bohemia Světlá n/S hráč Kateřina Poláková a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
64:59
Ani po prodloužení se nerozhodlo a tak přijdou na řadu nájezdy.
64:59
Komentář trenéra hostí: Dnešní utkání bylo pro nás hodně důležité, ale začátek jsme bohužel nezvládli. Patřila nám třetí třetina, ve které jsme dokázali vyhrát 4:0 a srovnat utkání na 6:6. Rozhodlo se až v nájezdech, které domácí celek zvládl lépe. Děkuju našim holkám ze tento bod, který nám do zítřejšího zápasu přinese snad štěští. Zároveň děkujeme světlé n.S. za pěkné utkání a přejeme štěstí do dalších bojů.
64:59
Komentář trenéra domácích: Nekoncentrovanost, naivita a laxnost ve třetí třetině nás stála plný zisk bodů. Každopádně důležitý bonusový bod v nájezdech se počítá. Děkujeme soupeřům za poučný zápas a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů.
56:11
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Veronika Vacková (6:6).
55:12
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Veronika Vacková, asistoval Lucie Sokolová (6:5).
54:20
Rtyně se opět dostává do zápasu.
53:40
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Lenka Ondráčková (6:4).
45:05
Po ověřené souhře Doležalová Slavíková zachránilo hosty břevno.
40:24
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Sokolová, asistoval Lucie Romančáková (6:3).
40:00
40:00
39:59
Střely domácích 10, hostů 12.
37:45
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Andrea Doležalová, asistoval Nikola Slavíková (6:2).
35:37
Domácí v plném počtu.
31:41
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Denisa Kalousková (5:2).
30:37
Vyloučen hráč Tereza Kautská družstva Sklo Bohemia Světlá n/S do konce utkání.
30:37
Vyloučen hráč Tereza Kautská družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 5 minut za hrubost.
30:10
Rtyně teď zahrozila, gólmanka domácích však vytáhla skvělý zákrok.
28:48
Světlá má zatím převahu, soupeřky se i přes nepříznivé skóre nevzdávají.
27:25
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Kateřina Poláková, asistoval Andrea Doležalová (5:1).
25:11
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Nikola Slavíková, asistoval Kateřina Poláková (4:1).
24:30
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Barbora Blažková, asistoval Aneta Tichá (3:1).
24:29
Po krásné nahrávce zakončila mezi nohy gólmanky Blažková.
23:30
Hra je zatím nahoru dolu, větší šance mají však zatím domácí.
21:40
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Nikola Slavíková, asistoval Andrea Doležalová (2:1).
20:00
20:00
19:59
Střely domácích 16, střely hostů 11
16:00
14:06
Výborný zákrok domácí gólmanky, která tak zabránila téměř jistému gólu.