0:5
- : -
SK Jihlava

SK Jihlava - Orel Rtyně v Podkrkonoší 9:6
2. Kateřina Bednářová, 7. Kateřina Bednářová, 15. Anna Korešová, 19. Anna Korešová, 27. Aneta Federselová, 28. Iva Váňová, 33. Tereza Sedláčková, 35. Kateřina Bednářová, 39. Iva Váňová - 26. Lucie Sokolová, 45. Lucie Romančáková, 47. Lucie Romančáková, 53. Lucie Sokolová, 54. Lucie Sokolová, 59. Lenka Ondráčková; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Martina Miksová 5, Anna Kratochvílová 0 - Kateřina Vyklická 0, Veronika Čubová 2; po třetinách: 4:0, 5:1, 0:5;
60:00
59:59
Střely po 3. třetině Domácí: 4 Hosté: 5
59:59
Komentář trenérky domácích: První dvě třetiny se nám povedly na výbornou. Vypracovaly jsme si spoustu šancí a i se střelecky prosadily. Ve třetí třetině jsme neuhrály takřka nic a soupeř trestal. Naštěstí jsme zápas dovedly do šťastného konce. Děkujeme soupeřkám za zápas a přejeme šťastnou cestu.
59:59
Komentář trenéra hostů: Začátek utkání byl pro nás opět bez nasazení a vše co jsme soupeři darovali, tak potrestal. Až ve třetí třetině jsme dokázali konečně šance prosazovat a dokázali dostat Jihlavu pod tlak. Jen škoda, že jsme s tímto nasazením nedokázali přijít dříve. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme úspěchy do dalších bojů.
58:51
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
58:51
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lenka Ondráčková, asistoval Lucie Romančáková (9:6).
58:30
Domácí opět přitvrdili a je to znát.
57:47
Hostující golmanka leží na zemi a je v péči zdravtníka.
57:20
Kastnerová tvrdou střelou prověřila gólmanku hostujícího týmu ta v pozoru.
56:12
Federselová teď po ostrém souboji v rohu vybojovala pro svůj tým rozehrávku z rohu.
54:29
Domácí hráčky trochu zaspaly ve třetí třetině a hosté je začínají dotahovat.
53:51
Timeout SK Jihlava
53:51
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Sokolová, asistoval Lucie Romančáková (9:5).
52:38
Obě gólmanky teď musí být v pozoru jelikož hra se začíná přelévat ze strany na stranu.
52:19
51:32
Vyloučen hráč Kristýna Syslová družstva SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
51:15
Domácím se zatím daří bránit střelecké pokusy hostujících hráček.
49:01
Hostující hráčka střílí a zavlnila se síť pro hostující hráčky bohužel jen boční síť
49:00
Kratochvílová teď měla svůj první zákrok v tomto zápase.
47:47
Střídání brankáře. Nový brankář Veronika Čubová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší
47:25
Bártová si teď hezky pohrála se soupeřkami a nahrála na Rozehnalovou ta netrefuje bránu.
46:51
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Angelika Marie Sedláčková (9:3).
44:57
Domácí ani po obdrženém gólu neztrácí chuť do hry
44:11
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková z trestného střílení (9:2).
43:30
Bednářová teď kvalitní střelou prověřila hostující gólmanku.
41:02
Domácí i do třetí třetiny vstoupili velmi aktivně a nic nedávají zadarmo.
39:30
Miksová teď zachránila svůj tým od inkasované branky.
38:15
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Iva Váňová, asistoval Kateřina Bednářová (9:1).
38:15
Váňová střílí už druhý gól z půlky hřiště.
35:01
Syslová našla Bernátovou před bránou ta však minula.
34:49
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Aneta Federselová (8:1).
34:15
Domácí tým hodně přitvrdil na pilu a tak přidávají další góly.
32:43
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Sedláčková, asistoval Aneta Rozehnalová (7:1).
31:40
Bednářová kličkuje na hostující polovině a získává tím čas pro svůj tým.
31:15
Hosté se snaží vytvořit si střelecké pokusy ale všechny končí mimo.
28:20
Hostům se podařilo dostat do úniku ale střílí pouze mimo.
27:51
Vyloučen hráč Lucie Sokolová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
27:32
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Iva Váňová, asistoval Martina Svobodová (6:1).
27:15
Domácí nezahálejí a vytvářejí si další šance.
27:00
Hostující hráčky se začínají probírat a přidávají n tempu.
26:27
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Aneta Federselová, asistoval Kateřina Bednářová (5:1).
25:04
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Sokolová, asistoval Kristýna Štěpánová (4:1).
25:04
Hostující hráčka nahazuje před gólmanku balonek a tam doráží Čubová a snižuje tak náskok domácího týmu.
24:40
23:00
Miksová si připsala první zákrok v druhé třetině.
22:27
Boháčková te´d prověřila pozornost hotující golmanky.
21:56
Hráčky domácího týmu se převážně zdržují na útočné polovině.
20:57
Hostující gólmanka hned ze začátku třetiny v problémech.
20:01
V druhé třetině úvodní buly opět pro druhý tým.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině Domácí: 9 Hosté: 3
19:15
Domácí tým ani ke konci třetiny nepřestává ubírat a tempu.
19:10
Miksová teď v problémech ale obránkyně ji zachraňují.
18:44
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Anna Korešová, asistoval Kristýna Syslová (4:0).
16:45
Ostrý souboj u mantinelu ze kterého budou těžit hostující hráčky.
14:50
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Anna Korešová, asistoval Denisa Bártová (3:0).
14:50
Bártová z rozehrávky z rohu nachází Korešovou a ta přesně míří do horní části branky.
12:50
Federseloví se snažila najít před bránou Korešovou tuto myšlenku ale obránkyě přečetla.
11:20
Hosté teď dobře zablokovali několik nebezpečných střel.
09:30
Kastnerová v dobré šance gólmanka hostí stihla zasáhnout.
09:28
Hostující hráčky se poprvé v zápase dostaly k výraznější šanci tu jim však Miksová likviduje.
06:32
06:32
Federselová našla úplně osamocenou Bednářovou a ta střílí do prázdné brány.
05:27
Miksová poprvé v kontaktu s balónkem.
04:15
Hostující hráčky se po rozehrávce z rohu dostaly ke střele ta však neohrozila domácí golmanku.
04:00
Syslová teď vyslala nebezpečnou střelu se kterou si však golmanka poradila.
03:15
Hostující hráčky se poprvé podívaly na útočnou polovinu, ale žádná výraznější šance z toho nebyla.
02:30
Před hostující golmankou byl opět velký zmatek ta si tentokrát situaci pohlídala.
01:07
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kateřina Bednářová, asistoval Aneta Kastnerová (1:0).
01:07
Před hostující gólmankou byl velký chumel a míček doskákal přímo Bednářové na hokejku a ta skóruje.
00:01
Úvodní buly pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Kateřina Vyklická; hráči v poli: Lucie Sokolová, Monika Macháčková, Kristýna Štěpánová, Denisa Kalousková, Lucie Romančáková
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Nicol Cempírková, Kristýna Syslová, Iva Váňová, Anna Korešová, Martina Svobodová