0:3
0:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Bulldogs Brno 0:7
8. Simona Némethová, 9. Anna Bachratá, 18. Michaela Žáková, 27. Gabriela Komínková, 28. Martina Babáčková, 40. Nikola Domonkosová, 57. Nikola Domonkosová; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Veronika Čubová 29 - Sabina Dvořáčková 25; po třetinách: 0:3, 0:3, 0:1;
60:00
59:59
střely 3. třetiny 14-13
59:59
Komentář trenéra hostů: Dneska takový nedělní tréninkový zápas. Měli jsme světlé pasáže, ale i ty horší. Udělali jsme mnoho chyb a byl skoro zázrak, že jsme udrželi čisté konto. Za to velký dík hlavně golmance. Děkujeme.
59:59
Komentář trenéra domácích: Věděli jsme, že nastupujeme proti soupeři, který bojuje o popředí tabulky a tak to bylo od nás i odehráno. Zodpovědná obranná hra se nám vydařila celý zápas a i přesto, že v naší brance skončilo 7 gólů. Hodně chyb Brna, které nám nabídlo, tak jsme je nedokázali potrestat a to především kvůli vynikající golmance, která byla dnes stoprocentní. Děkujem soupeři za zápas a přejeme šťasnou cestu domů.
59:00
probíhá poslední minuta dnešního utkáiní
56:34
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová, asistoval Yvona Dostálová (0:7).
50:47
Trestné střílení družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší neproměnil Lucie Sokolová.
48:40
domácí nevyužily svoji přesilovou hru...
46:41
první přesilová hra pro domácí
46:40
Vyloučen hráč Simona Némethová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
39:46
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Nikola Domonkosová bez asistence (0:6).
39:00
probíhá poslední minuta 2. třetiny
27:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martina Babáčková, asistoval Veronika Pohlodková (0:5).
26:56
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Gabriela Komínková bez asistence (0:4).
25:49
bulldogs nevyužily svoji přesilovou hru
23:54
první přesilovka v zápase pro bulldogs
23:49
Vyloučen hráč Lenka Ondráčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
17:59
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Simona Némethová (0:3).
08:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Anna Bachratá, asistoval Michaela Sekaninová (0:2).
08:08
krásná střela k tyči končí golem
07:50
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Simona Némethová, asistoval Michaela Žáková (0:1).
05:00
tým hostů častěji na balonku
02:45
Romančákový střela míří vedle
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Jeřábková a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Kateřina Knotková, Anna Bachratá, Yvona Dostálová, Nikola Domonkosová, Gabriela Komínková
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Veronika Čubová; hráči v poli: Lucie Sokolová, Denisa Kalousková, Lucie Romančáková, Lenka Blažeňáková, Kristýna Štěpánová