4:0
1:0
- : -

Florbalová akademie MB - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  6:0
1. Eliška Horáková, 21. Eliška Horáková, 38. Eliška Horáková, 40. Eliška Horáková, 40. Kristýna Viktorová, 48. Kristýna Sobotková; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Eva Klementová 31 - Simona Werbynská 33; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:0;
60:00
Střely ve třetí třetině: domácí - 9, hosté - 8
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnešní zápas byl o dobývání soupeřovy branky. Děkujeme soupeři že byl aktivní a nepřijel pouze bránit a přejeme hodně štěstí v zítřejším zápase. Díky samozřejmě patří i všem divákům.
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes bychom rádi vyzdvihli výkon obou golmanek. Neproměnili jsme šance, které se nám naskytly, ale jinak jsme spokojeni. Děkujeme soupeři za zápas a divákům za to, že nás přijeli podpořit.
60:00
57:12
Vyloučen hráč Lída Chovancová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
49:52
Vyloučen hráč Michaela Bezpalcová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za blokování hokejky.
47:36
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Tereza Kabátová (6:0).
47:06
Vyloučen hráč Denisa Příhodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: domácí - 15, hosté - 9
40:00
39:59
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Viktorová, asistoval Kristýna Zelená (5:0).
39:29
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Tereza Kabátová (4:0).
37:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Kristýna Sobotková (3:0).
20:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Eva Klementová (2:0).
20:45
Po výhozu Klementové využila špatné střídání hostů Horáková.
20:00
20:00
Střely po první části: domácí - 15, hosté - 14
20:00
19:25
Trestné střílení družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn neproměnil Karolína Hašlová.
16:22
Závar před domácí brankou vyřešila Klementová.
15:19
Střela Fellerové z pravé strany vedle.
14:12
První lajna opět v tlaku. Nakonec střela Kabátové nad.
11:56
Zazvonila tyčka po střele Žapkové.
10:30
Fáberová sama před Klementovou. Neuspěla.
08:30
Kalivodová teď sama před Werbynskou. Ta úspěšnější.
07:30
Tu teď na druhé straně napodobila Werbynská.
06:30
Fantasticky teď rukou z prázdné brány vytáhla míček Eva Klementová.
05:25
Po počátečním náporu domácích se hra zklidnila.
00:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Eliška Horáková, asistoval Monika Žapková (1:0).
00:41
Po několika šancích první lajny se prosazuje Eliška Horáková
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Jana Nováková, Klára Dokulilová, Tereza Bočková, Anna Fáberová, Karolína Hašlová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Monika Žapková, Kristýna Sobotková, Irena Palatínusová, Tereza Kabátová, Eliška Horáková