0:0
0:3
- : -

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - Bulldogs Brno 2:7
1. Petra Drápalová, 10. Klára Jahodová - 1. Tereza Tomanová, 9. Michaela Žáková, 9. Tereza Tomanová, 20. Linda Detková, 41. Linda Detková, 47. Eva Stará, 51. Veronika Pohlodková; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Tereza Harčárová 12 - Markéta Marková 11; po třetinách: 2:4, 0:0, 0:3;
60:00
Počet střel ve třetí třetině: Aligators 3, Bulldogs 5.
60:00
Celkový počet střel: Aligators 13, Bulldogs 19.
60:00
Komentář trenéra hostí Rudolfa Škubala: Překvapivě kvalitní zápas, který jsme definitivně rozhodli až ve třetí třetině. Musíme více zapracovat na sehranosti jednotlivých pětic, rychlosti a kvalitě nahrávek.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jana Komínka: Hrajeme pekne, mam z holek radost ze se porad posouvame dal a dal, do budoucna jeste zlepsit efektivitu a bude to super. Diky vsem za ucast, obzvlast divakum za super atmosferu.
60:00
59:01
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:35
Domácí nehodlají zbytek zápasu prochodit. I přes podstatný náskok hostí, stále útočí do plných.
56:35
Tempo se nepatrně zvyšuje.
54:31
Harčárová si s vypětím všech sil dokázala poradit s dorážkou hostující hráčky z bezprostřední blízkosti.
52:30
Hraje se ve vysokém tempu.
50:25
Po náhozu se hosté ujímají vedení o propastných 5 branek.
50:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Veronika Pohlodková, asistoval Kateřina Knotková (2:7).
47:44
Sesterská spolupráce Jahodových sice nepřinesla gól, ale uznejme, že akce to byla famózní.
46:41
Nedůraz v brankovišti domácích. Po dorážce Harčárová loví míček ze sítě.
46:40
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Eva Stará, asistoval Tereza Halaštová (2:6).
44:30
Pro tištěná a elektronická média je mi potěšením informovat, že dnešnímu utkání přihlíží 68 diváků. Mámě téměř vyprodáno! Děkujeme.
43:45
Hráčky Bulldogs Brno mají výhodu volného úderu. Volí zpětnou rozehrávku.
42:14
Hostům se stále nedaří prorazit obranný val domácích.
41:43
Hráčky hostí se utábořily na polovině soupeře.
40:32
I hosté dokazují že umí do třetiny vletět. Harčárová nedokázala zabránit dorážce do prázdné brány.
40:31
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Linda Detková, asistoval Simona Némethová (2:5).
40:01
Míčku se po úvodním vhazování ujímají hosté.
40:00
40:00
Třetí třetina nám mírně pozměnila obraz hry, kdy se domácí začaly více tlačit do šancí a přesřílely svého soupeře. Nutno podotknout že tato statistika jde na vrub úspěšného blokování střel obrany domácích.
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Aligators 6. Bulldogs 2.
40:00
39:59
Střela v posledních sekundách druhé třetiny skončila v boční síťce domácí branky.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:52
Domácí zvukový mistr Jakubec na předzápasové tiskové konferenci uvedl, že se dnes bude věnovat především "starým flákům". Tomuto tvrzení dostál na výbornou.
36:12
Jahodová K. (Aligators) se snažila propasírovat míček zpoza brány na Baranovou. Její úmysl vystihla brankářka.
34:17
30:35
Domácí cítí šanci. Dobívají branku hostí seč jim síly stačí. Prozatím bez výsledku.
29:17
Žáková se při svém trestném střílení pokoušela Harčárovou roztancovat. Ta však včera protančila boty a tak zůstala v poklidu. Žáková nedokázala dotáhnout svou kličku do zdárného konce.
29:16
Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil Michaela Žáková.
27:50
Harčárová (Aligators) svým výhozem vyslala do šance Manovou, kterou zradilo zpracování.
26:13
Baranová (Aligators) se utrhla do rychlého protiútoku. Narazila však na pevnou obranu.
24:00
Hosté hrají v plném počtu.
23:50
Fantazie. Hostující brankářka Marková v akrobatickém přesunu ke vzdálenější tyči zabránila vstřelení branky.
22:54
Hráčky domácích svůj herní projev v přesilovce nepatrně zlepšily. Od posledních zápasů lze pozorovat jistý posun.
22:01
Vypjatá atmosféra s sebou nese i rizika. Máme tu první přesilovou hru domácích.
22:00
Vyloučen hráč Aneta Koláčková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
21:20
Oba fanoškovské tábory podporují své celky jak nejlépe mohou.
20:01
20:00
20:00
Počet střel v první třetině činí 4 pro domácí a 12 pro Bulldogs Brno.
20:00
První třetina nám přinesla atraktivní sportovní zážitek i v očích nezaujatého pozorovatele.
20:00
19:15
S touhle šancí si domácí obrana ani brankářka nedokázaly poradit.
19:14
18:50
Baranová (Aligators) dobře vystihla rozehrávku hostí. V zápětí však míček ztrácí.
17:08
S touhle střelou si už domácí brankářka Harčárová musela poradit sama. Dobrým zákrokem likviduje šanci Bulldogs na zvýšení vedení.
16:13
Domácí urputnou obranou střeží Harčárovou před jakýmkoliv střeleckým pokusem.
14:17
Skrytou střelou od mantinelu Mátlová (Aligators) mijí branku soupeře.
13:31
Tempo stále nepolevuje.
10:40
Jak vidno, dvě rychlé branky z čepelí Bulldogs Brno domácí Aligátorky nezlomily a pokračují v boji o každý centimetr palubovky.
09:29
Po sérii střel z bezprostřední vzdálenosti promněnila svůj pokus Jahodová K.
09:28
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Veronika Muselíková (2:3).
08:36
Domácí se nestihly zcela zotavit z inkasované branky a znovu loví míček ze své sítě.
08:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Tereza Tomanová, asistoval Pavlína Bačová (1:3).
08:26
Hosté se ujímají vedení po chybě v rozehrávce domácích.
08:25
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Linda Detková (1:2).
07:13
Také hosté se připomínají střeleckým pokusem. Halaštová svou střelou od mantinelu trefuje pouze břevno Harčárovic svatyně.
06:23
Horáková (Aligators) prověřila pozornost soupeřovi brankářky střelou z poloviny hřiště. Tento pokus však mnoho škody nenadělá.
04:50
Hosté mají vyšší procento držení míčku, domácí spoléhají na nebezpečné protiútoky.
03:44
Hostující hráčky dokazují své kvality kombinací na polovině soupeře.
02:20
Hráčky obou družstev nepolevují v nastoleném tempu.
00:58
Jak jsme již v úvodu dnešního přenosu predikovali, zápas nabírá na atraktivitě.
00:57
00:14
Úvod zápasu jako z říše snů pro domácí. Z první šance se jim podařilo vytěžit maximum.
00:13
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Tereza Baranová (1:0).
00:01
Míčku se zmocňují domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Kateřina Knotková, Linda Detková, Michaela Žáková, Simona Némethová, Anna Bachratá
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Martina Horáková, Tereza Baranová, Sabina Mátlová, Petra Drápalová, Veronika Martincová
00:00
Dobrý podvečer, vítáme Vás u dalšího online přenosu z domácího prostředí haly v Křenovicích. Dnes se elitní družstvo žen PRAMOS Šitbořice FbC Aligators utká v jihomoravském derby s Bulldogs Brno. Těm, kterým se dnes nepoštěstilo a nezúčastní se zápasu osobně, se budeme snažit přinést co nejvěrnější zážitek pomocí tohoto psaného přenosu. Přejeme příjemnou zábavu.
00:00
Domácí družstvo v dosavadním dějství soutěže 1. ligy žen hájí šestou příčku s jednadvaceti body. Soupeř z Brna je na tom podstatně lépe, a to na druhé pozici se sedmatřiceti body a ztrátou tří bodů na první IBK Hradec Králové, který má zápas k dobru.