7:0
2:0
- : -

FBC Ossiko Třinec - Sklo Bohemia Světlá n/S 15:1
3. Tereza Martynková, 3. Lucie Mišúnová, 4. Natálie Kawuloková, 8. Lucie Mišúnová, 12. Michaela Martynková, 17. Tereza Martynková, 27. Kateřina Havlová, 29. Kateřina Havlová, 30. Kateřina Havlová, 30. Natálie Kawuloková, 32. Sabina Zoubková, 36. Adéla Šibrová, 40. Sabina Zoubková, 43. Petra Bieleszová, 48. Radka Dembská - 18. Aneta Tichá; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Martina Szwanczarová 11 - Adéla Sadílková 35; po třetinách: 6:1, 7:0, 2:0;
60:00
Komentář trenérky hostí Kateřiny Poláková: "Dnešní utrápený zápas skončil 15ti góly v naší brance. Naprostou většinu z nich jsme soupeři dali zadarmo a z naší strany zbytečně. Z naší strany ovlivnily utkání i zranění některých hráček. Děkujeme soupeři za lekci v dnešním utkání, přejeme hodně štěstí do dalších zápasů."
60:00
Komentář trenéra domácích Jiřího Kajfosze: "S výsledkem zápasu, můžeme být spokojeni, s předvedenou hrou už méně. Jsem rád, že se gólově prosadily nové tváře a moc jim to přeji! Také jsem rád, že jsme mohli pošetřit síly na zítřejší zápas s Jihlavou, už se těšíme. Děkujeme soupeři za zápas a divákům, že stále na nás chodí."
60:00
57:57
Vyloučen hráč Sabina Zoubková družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:39
Vyloučen hráč Aneta Tichá družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
51:30
Hostující hráčky šly samy ve dvou na gólmanku. Míček netrefgil ani zařízení.
49:00
Ve hře dochází i k ostřejším soubojům.
47:14
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Radka Dembská z trestného střílení (15:1).
42:22
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová, asistoval Martina Szwanczarová (14:1).
40:00
40:00
Střely: Třinec- 17 Světlá-3
40:00
39:38
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Sabina Zoubková, asistoval Lucie Mišúnová (13:1).
38:00
Góly sice padají ale zápas moc florbalové krásy nenabízí.
35:08
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová bez asistence (12:1).
33:40
Szwanczarová se teď vyznamenala po střele Poláková, která se pak nešťastně zranila.
31:53
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Sabina Zoubková, asistoval Zuzana Wojnarová (11:1).
31:53
Velký moment pro Sabinu Zoubkovou! Po premiérové brance si bere míček do sbírky. Gratulace.
29:20
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Natálie Kawuloková, asistoval Michaela Martynková (10:1).
29:08
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová, asistoval Adéla Šibrová (9:1).
28:54
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová, asistoval Eliška Zetková (8:1).
28:12
Vyloučen hráč Eva Tichá družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:12
Vyloučen hráč Tereza Kautská družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání.
26:21
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Kateřina Havlová, asistoval Michaela Martynková (7:1).
22:00
Hra je teď poměrně nepřesná.
20:30
Bieleszová před samá samotinká před brankářkou svou šanci neproměnuje.
20:00
20:00
Střely: Třinec: 19 Světlá: 4
20:00
18:45
Bieleszová našla na pravém křídle volnou Wojnarovou ale ta nedokázala zamířit přesně.
17:22
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil Aneta Tichá, asistoval Zuzana Chládová (6:1).
16:58
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Petra Bieleszová (6:0).
15:30
Beru zpět! Poláková v dobré střelecké pozici trefuje pouze hruď brankářky Szwanczarové.
15:00
Na hřišti dominují jen třinecké hráčky. Světla si zatím nevytvořila pořádnou šanci.
13:30
Střela Katky Havlové podle stolku časoměřičů letí k vysokým pecím TŽ.
11:01
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Michaela Martynková, asistoval Karolína Franková (5:0).
10:00
Beckhendový pokus Gibiecové schytala pouze palubovka. Ta je ale díkybohu pořádně položena a bez problému vydržela.
07:38
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Vendula Copanidisová (4:0).
07:15
Skalíková si pěkně vyměnila míček se Šibrovou. Střelu na první tyč si brankářka Sádlíková pohlídala.
05:00
Jasná dominance domácích hráček .Po 5-ti minutách vedou nad Světlou, 3:0.
03:35
02:30
02:06
02:00
Domácí hráčky nenechávají nic náhodě a od začátku se tlačí do koncovky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lepík a Ondřej Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Sklo Bohemia Světlá n/S: brankář: Adéla Sadílková; hráči v poli: Tereza Šánová, Eva Tichá, Klára Petrovičová, Kateřina Poláková, Barbora Blažková
00:00
Line-up domácích FBC Ossiko Třinec: brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Eliška Zetková, Michaela Gibiecová, Tereza Martynková, Zuzana Wojnarová, Petra Bieleszová