1:4
4:1
- : -

FBC Česká Lípa - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:9
21. Lenka Ševčíková, 41. Petra Pavlíková, 44. Kateřina Boleslavová, 51. Petra Pavlíková, 56. Lenka Ševčíková - 1. Anna Kutnarová, 3. Barbora Šádková, 15. Petra Kytková, 17. Markéta Cháberová, 29. Radka Kylarová, 29. Anna Kutnarová, 35. Nikola Bursová, 40. Kristýna Jiříčková, 49. Barbora Šádková; rozhodčí: David Scholz - Marek Pohunek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Jitka Halabalíková 11, Denisa Jirásková 17 - Jana Vyrobíková 14; po třetinách: 0:4, 1:4, 4:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: 9 - 10.
60:00
Vyjádření trenéra domácích pana Jiřího Stožického: „Dnešní utkání bylo podle očekávání, prvnímu týmu jsme nemohli dobře konkurovat a podle toho to také vypadalo. Položila nás také dvě dvě zbytečná vyloučení, bojovat jsme mohli více. Děkuji soupeři za zápas.“
60:00
Vyjádření vedoucího hostí pana Pavla Doubka: „Zápas během pracovního dne, po náročné cestě, moc krásy nepobral. Jsme rádi za 3 body proti bojovnému domácímu soupeři, který nás tu dnes mohl klidně porazit. Naštěstí jsme si v první půli zápasu připravili náskok, který jsme v druhé lehkovážnější půli dokázali uhájit. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:28
Hosté v plném počtu.
59:00
Hraje se poslední minuta základní hrací doby.
57:28
Vyloučen hráč Natálie Bartošová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
57:28
Domácí si zahrají přesilovou hru.
55:29
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lenka Ševčíková, asistoval Karolína Bisová (5:9).
55:29
Další srovnání přichází z hole Ševčíkové! Po přihrávce Bisové se dokázala prosadit střelou z výběhu.
52:40
Neshody panují na obranné polovině Vinohrad, útočnice se zřejmě nedomluvily a balon připravily pro Ševčíkovou.
51:37
Od domácí střídačky rozehrávají hosté z Vinohrad.
50:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Petra Pavlíková, asistoval Kateřina Boleslavová (4:9).
48:49
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Barbora Šádková bez asistence (3:9).
47:31
Další zákrok Vyrobíkové.
45:33
Z pravého rohu hrací plochy rozehrávají domácí.
43:32
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Kateřina Boleslavová, asistoval Petra Pavlíková (3:8).
43:12
Míč zasáhl rozhodčího, buly po levé ruce Vyrobíkové.
40:20
40:20
Ševčíková vystartovala vpřed, po asistenci Boleslavové se nemýlila.
40:01
První balon třetí dvacetiminutovky patří domácím.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 4 - 13.
40:00
39:55
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Jiříčková bez asistence (1:8).
39:55
Před vlastní brankou přišla o balon Bisová a se zakončením neměla Jiřičková problém. Po druhé části 1:8.
39:01
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:17
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Anežka Dobisiková.
38:17
Uvidíme trestné střilení! Z týmu hostí jej provede Anežka Dobisiková.
37:27
Závar před brankou hostí vyřešen gólmankou s rozvahou
35:41
Vyloučen hráč Anežka Dobisiková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká hokejka.
34:04
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Nikola Bursová, asistoval Natálie Bartošová (1:7).
34:04
Na tuto střelu byla ale i domácí gólmanka krátká a Vinohrady přidávají sedmou branku.
32:58
Pohledný zákrok Jiráskové proti střele na bližší tyč.
32:09
Na polovině hřiště kroutí hlavou nad vlastními útočnicemi Skalická.
30:43
Vyloučen hráč Lucie Šmídová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
30:43
V dalším oslabení českolipské, sekáním se provinila Lucie Šmídová.
29:56
Střídání brankáře. Nový brankář Denisa Jirásková družstva FBC Česká Lípa
28:56
V průběhu necelé minuty Vinohradské založily dvě útočné akce se dvěma gólovými zakončeními, vedou již o pět branek.
28:54
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Adéla Skalická (1:6).
28:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Radka Kylarová, asistoval Kristýna Jiříčková (1:5).
25:37
Efektní přeskočení balonu předvedla Vejvodová.
20:40
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Lenka Ševčíková, asistoval Petra Pavlíková (1:4).
20:40
Domácí se ženou vpřed, vidí, že není nač čekat. Pavlíková vyslala Ševčíkovou vpřed a ta s umístěním střely problém neměla.
20:02
I úvodní balon druhé třetiny pro hosty ze středu Čech.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 6 - 14.
20:00
19:14
Mezi nohama prolétla Ševčíkové přihrávka jedné z vinohradských.
19:01
Hraje se poslední minuta první části.
16:14
Vlastní branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil Markéta Cháberová (0:4).
16:14
Ve vlastním oslabení vyřešila kuriózně situaci Cháberová, když v nepřehledné situaci usměrnila balon do vlastní brány.
14:57
Vyloučen hráč Martina Gembecová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
14:47
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petra Kytková, asistoval Kristýna Jiříčková (0:3).
14:47
Další gól hostí z hole Kytkové.
13:02
Po většinu času míč na hokejkách vinohradských.
09:22
Kytlarová pálí mimo.
06:55
V nebezpečné situaci teď minula Vejvodová.
06:17
Pěkný pokus Ševčíkové zastaven jednou z vinohradských obránkyň.
05:51
Faul českolipských bojovnic potrestán volným úderem zhostí z rohu.
02:29
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Barbora Šádková, asistoval Kristýna Vejvodová (0:2).
02:29
Druhý gól hostí jde na vrub Šádkové, dobře ji našla Vejvodová před bránou.
00:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Anna Kutnarová, asistoval Tereza Trunečková (0:1).
00:33
Skóre dnešního zápasu otevřeno velmi brzy, hosté se ženou vpřed. Gólový účet otevírá Kutnarová za asistence Trunečkové.
00:01
Úvodní buly zápasu patří hostům.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Marek Pohunek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Jana Vyrobíková; hráči v poli: Tereza Trunečková, Barbora Sladkovská, Kristýna Vejvodová, Anna Kutnarová, Anežka Dobisiková
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Denisa Jirásková; hráči v poli: Aneta Pokorná, Markéta Cháberová, Martina Gembecová , Kateřina Boleslavová, Petra Pavlíková
00:00
Vážení fanoušci florbalu, a to nejen nejvyšší kategorie, je mi ctí vás opět přivítat u textového online přenosu z 1. ligy žen. Dnešní zápas se nese v duchu souboje prvního s předposledním týmem tabulky. Zejména domácí budou jistě chtít zabojovat o cenné body do tabulky. Uvidíme zde jistě pohledný florbal.