2:0
1:1
- : -

FBC Dobruška - FTC Vysoké Mýto 3:1
22. Kateřina Poláčková, 32. Jitka Růžičková, 52. Vanesa Bašová - 55. Lucie Svobodová; rozhodčí: Jan Buhr - Martin Preclík; vyloučení: 1 + Michaela Ulbrichová 5:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominika Flídrová 14 - Anna Bartošová 25; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích J. Černého: Dnes utrápené vítězství a celý zápas do plných. Moc krásy jsme dnes na hřišti neviděli, škoda mraků tutovek, které jsme neproměnili a trefovali jen nabídnuté bloky hostů.
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů A. Dejdara: Dnes jsme sehráli velmi slušné utkání po defenzivní stránce, většinu času jsme soupeře nepouštěli do vyložených šancí. My jsme šancemi bohužel pohrdli a proto jsme nebodovali.
58:32
Timeout FTC Vysoké Mýto
54:26
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Lucie Svobodová, asistoval Tereza Češková (3:1).
51:45
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vanesa Bašová, asistoval Nikola Remešová (3:0).
40:00
40:00
31:14
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Jitka Růžičková, asistoval Tereza Jirčíková (2:0).
31:11
Vyloučen hráč Lucie Prokešová družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování.
21:12
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Kateřina Poláčková, asistoval Jitka Růžičková (1:0).
20:00
20:00
10:58
Vyloučen hráč Michaela Ulbrichová družstva FBC Dobruška na 5 minut za hrubost.
05:54
Vyloučen hráč Nikola Andršová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za vražení zády.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Buhr a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Anna Bartošová; hráči v poli: Aneta Suchomelová, Eva Juříková, Klára Minářová, Lucie Svobodová, Tereza Češková
00:00
Line-up domácích FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Vanesa Bašová, Michaela Ulbrichová, Magdaléna Bašová, Diana Peterová, Adéla Vávrová