5:1
2:1
- : -

Bulldogs Brno - Florbal Chomutov 10:3
4. Filip Antel, 8. Martin Sedláček, 17. Martin Sedláček, 23. Filip Antel, 34. Filip Antel, 35. Martin Sedláček, 36. Martin Sedláček, 39. Antonín Lavička, 49. Oliver Gold, 49. Filip Antel - 13. Daniel Kučera, 26. Matyáš Müller, 60. Ondřej Halej; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:5; využití: 4:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jakub Flek 23 - Ondřej Slanař 14; po třetinách: 3:1, 5:1, 2:1;
60:00
Střely ve třetí třetině: Bulldogs Brno: 6, Florbal Chomutov 8.
60:00
Střely celkem: Bulldogs Brno: 24, Florbal Chomutov 26.
60:00
Vyjádření trenéra hostů Martina Bociana: Nebylo moc věcí, o které bychom mohli opřít náš výkon. Přesto jsme bojovností a nasazením drželi s domácími krok až do půlky zápasu, kdy kvůli nedisciplinovanosti a zbrklosti jsme inkasovali zbytečné branky. Soupeři přejeme hodně štěstí.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka 1/2: V první třetině jsme hráli koncentrovaně a disciplinovaně a proto jsme si vytvořili náskok. Ve druhé třetině soupeř zabral a přidal na důrazu což se našim hráčům moc nelíbilo a Chomutov měl chvílemi více ze hry.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka 2/2. Druhou třetin a celý zápas pak rozhodly přesilovky, které jsme využili. Ve třetí třetině jsme náskok drželi i přes to, že soupeř ještě více přidal v důrazu, bohužel si k tomu vybíral nejmenší a nejmladší naše hráče. Děkuji týmu za výkon a fanouškům za podporu.
60:00
59:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Halej z trestného střílení (10:3).
58:54
Bernas netrefuje odkrytou branku.
58:19
Na míčku jsou hosté.
56:43
Slámova krásná přihrávka z pravého rohu před chomutovského brankáře nenachází čepel spoluhráče. Škoda.
55:43
Bajnarovi pokus o střelu z otočky nevychází, míček trefuje chomutovského hráče.
54:21
Chomutov se po delší době dostává k míčku a začíná útočit.
53:41
Halejova dobrá střela vyražena.
52:19
Karger měl dobře rozeběhnuto, k vlastnímu zakončení se však kvůli bránícím protihráčům nedostal.
50:47
Poslední třetina je spíše v režii Buldoků, Chomutov se zatím moc neprosadil.
50:30
Valachovičova prudká střela končí vedle branky.
48:59
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Antel, asistoval Michal Valachovič (10:2).
48:59
Po rychlé přihrávce Valachoviče, Antel zakončuje do odkryté branky a zvyšuje náskok buldoků o osm gólů.
48:09
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Oliver Gold, asistoval Jan Černovický (9:2).
48:09
Po Černovického přihrávce, Gold nachází skulinu a vstřeluje již devátou branku domácího celku a současně využívá přesilovku.
47:17
Buldoci kombinují před chomutovským brankářem. Černovického střela vyražena.
46:11
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
46:11
Buldoci si zahrají již čtvrtou přesilovku a budou opětovně usilovat o gól.
45:08
S Duškovou střelou si Flek ví rády a vyráží vedle branky.
44:19
Bajnarova rchlá střela z levého rohu míjí branku.
43:10
Lavičkova pěkná přihrávka od levého rohu před Slanařovu branku nenachází hokejku žádného spoluhráče a prolétává k mantinelu.
42:27
Skalníkovi se nedaří zakončení, míček nechává za sebou, kde se ho zmocňují hosté.
41:26
Buldoci před chomutovským brankářem vyvíjí tlak, který však nepřináší vyloženě gólovou šanci.
40:51
Střela buldoků prolétává vysokona nad brankou Slanaře.
40:03
Úvodní buly třetí třetiny získávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině - Bulldogs Brno: 12, Florbal Chomutov: 8.
40:00
39:07
Buldoci jsou před brankou chomutovského brankáře a hledají skulinu do sítě.
38:07
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Antonín Lavička, asistoval Jan Černovický (8:2).
38:07
Lavička svižnou střelou zakončuje do levého rohu Slanařovy branky.
37:57
Hra se rychle přelévá na obě strany.
35:30
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Sedláček, asistoval Jan Černovický (7:2).
35:30
Buldoci využívají i svoji třetí přesilovku. Sedláček zvyšuje náskok domácího celku o pět branek.
35:12
Vyloučen hráč Ondřej Soukup družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
34:34
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Sedláček, asistoval Antonín Lavička (6:2).
34:34
Buldokům se daří. Po Lavičkově přihrávce se gólově prosazuje i Sedláček.
33:24
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Antel, asistoval Dominik Sláma (5:2).
33:24
Po rychlé přihrávce od Slámy, zvyšuje Antel střelou do Slanařovy branky skóre domácích o tři góly.
32:51
Vyloučen hráč Jan Černovický družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
32:51
Vyloučen hráč Martin Peksa družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za vražení zády.
32:10
Po přihrávce spoluhráče Černovický pěknou střelou prověřuje pozornost Slanaře. Ten je v pozoru a vyráží před sebe.
30:22
Dušek přechází do rychlého protiútoku. Jeho střela však míří nad Flekovu branku.
30:16
Antelova střela vyražena, Slámova dorážka také.
29:14
Před Flekem zůstává zcela volný Holovej. Přihrávka se k němu však nedostane.
28:23
Chomutov se usídlil před Flekovou brankou a kombinuje.
27:11
Švehlova střela vyražena vedle brány.
25:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matyáš Müller, asistoval Tomáš Zelinka (4:2).
25:02
Müller od půlící čáry pomalou a vysoko letící střelou překvapuje Fleka, který nestíhá zareagovat a míček končí v pravém horním rohu jeho branky.
24:03
Gold při zakončení klopýtá a jeho střela se tak pouze dokutálí k chomutovskému brankáři.
22:25
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Filip Antel, asistoval Lukáš Punčochář (4:1).
22:25
Punčochář se nezvdává, svoji přihrávkou přispívá k Antelově gólu. Buldoci tak využívají i druhou přesilovku.
22:14
Punčochářova střela vyražena.
21:08
Vyloučen hráč Ondřej Soukup družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
21:08
Buldoci si zahrají druhou přesilovku utkání a budou se snažit navázat na úspěch té první.
20:02
Úvodní buly druhé třetiny opět ve prospěch hostů.
20:00
20:00
Střely v první třetině - Bulldogs Brno: 6, Florbal Chomutov: 10.
20:00
18:58
Švehlovi sklouzl míček po čepeli hokejky a jeho střela se tak nedostane ani k Flekovi.
18:02
16:58
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Martin Sedláček, asistoval Oliver Gold (3:1).
16:58
Buldoci využívají svoji první přesilovku v utkání a Sedláček po Goldově přihrávce střílí míček do horního rohu Slanařovy branky.
16:14
Vyloučen hráč Petr Švehla družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
15:34
Slámova střela prolítává vysoko nad chomutovskou brankou.
14:03
Buldoci se ve vlastním oslabení dostávají před Slanaře. Nebezpečnou střelou ho však neprověří.
13:14
Vyloučen hráč Tibor Taibl družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
12:43
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Kučera, asistoval Martin Peksa (2:1).
12:43
Nátlak hostů přináší úspěch. Po Peksově přihrávce Kučera svižnou střelou střílí první branku hostů.
12:07
Chomutov se nebezpečně motá kolem Flekovy branky, Buldoci brání.
10:31
Taiblovi nesedla přihrávka a míří kus od Slanařovy branky.
08:54
Gold rozjíždí akci do útočné poloviny. Hosté se však rychle zmocňují míčku a otáčí hru.
07:20
07:20
Gold pěknou přihrávkou našel čepel Sedláčkovy hokejky, který svižnou sřelou zakončuje do sítě chomutovského brankáře.
06:59
Před Flekovou branku je živo, všechny dorážky však buldocký brankář vyráží.
06:02
Peksa zakládá útočnou akci.
04:59
Bajnarova střela míří vedle branky.
03:57
03:57
Filip Antel po rychlé přihrávce od Slámy střelou do Slanařovy branky otevírá skóre dnešního utkání.
03:00
Goldova střela také míjí Slanařovu branku.
01:20
Peksova střela od poloviny hřiště končí vedle Flekovy brány.
00:02
Úvodní buly zápasu ve prospěch hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov: brankář: Ondřej Slanař; hráči v poli: Matyáš Müller, Jakub Pavuk, Ondřej Halej, Vojtěch Bernas, Daniel Kučera
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Jan Černovický, Antonín Lavička, Oliver Gold, Martin Sedláček, Zdeněk Bajnar
00:00
Vážení sledující, vítejte u desátého kola KB ligy juniorů mezi domácími Bulldogs Brno a Florbal Chomutov.