1:1
1:3
- : -

VŠO FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 4:5
15. Matěj Duda, 18. Jiří Lebeda, 40. Jiří Koklar, 57. Radim Slunečko - 2. Dominik Kaloč, 27. Dominik Kaloč, 47. Matyáš Šindler, 53. Lukáš Homola, 56. Patrik Pícha; rozhodčí: Martin Kněžík - Roman Šuvada; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jan Hartman 22 - Ondřej Kolajta 40; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:3;
60:00
komentář vedoucího hostů p. Jaroslava Heisera: Do nového roku jsme chtěli vstoupit vítězně a to se nám po odmakaném zápase podařilo. Dobře nám zachytal brankář, obrana nedělala chyby, útočníci dali gól a jsou z toho 3 body. Poděkování zaslouží všechny 3 lajny a naši diváci, kteří za námi do Prahy přijeli. Děkujeme za utkání a těšíme se na Tatran doma.
60:00
Komentář trenéra domácích - Ondřej Neuman: "Nemůžu říct, že to dnes bylo špatné, ale probudili se některé bolístky minulosti, které nás dnes potopili. Zejména produktivita, aktivnější a efektivnější práce v útočném pásmu a některé hrubé individuální chyby. Soupeř nás přehrál přesně v 1 střídání, v němž dal rozhodující gól a zbytek obstaral bezchybný brankář."
56:16
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Radim Slunečko, asistoval Kryštof Valenta (4:5).
55:58
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Patrik Pícha, asistoval Lukáš Homola (3:5).
54:36
po vzájemné výměně názorů hrajeme ve čtyřech na obou stranách
54:35
Vyloučen hráč Jakub Mikulok družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
54:35
Vyloučen hráč Jakub Adam družstva VŠO FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
54:23
Pergler s Lebedou ve velké šanci
52:41
hosté si po krásné kombinaci berou zpět vedení
52:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Lukáš Homola, asistoval Matyáš Šindler (3:4).
46:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Matyáš Šindler, asistoval Dominik Kaloč (3:3).
39:44
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Koklar, asistoval Radim Slunečko (3:2).
38:00
vzápětí další vyloučení po reflexivním zákroku Krhovjáka, který zasahoval snad až za ušima
37:58
Vyloučen hráč Vojtěch Krhovják družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
35:36
Vyloučen hráč Radim Heiser družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za blokování hokejky.
34:18
na hřišti se přitvrzuje, asi se brzy dočkáme nějakého vyloučení
30:20
druhá chodovská pětka nyní asi ve třech jasných šancích, Kolajta vytahuje další luxusní zákrok na poslední chvíli podrážkou levé boty
26:54
ojedinělý výpad na polovinu Chodova hosté s přehledem využívají
26:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Jakub Mikulok (2:2).
26:03
obraz hry stále stejný, Chodov tlačí, obrana Ostravy v permanenci
23:05
výrazný vstup domácíc do druhé třetiny, jedna šance chodovských střídá druhou, obrana Ostravy zatím stíhá
17:41
další střela z hole Lebedy si už cestu do branky Ostravy našla a Chodov ke konci 1.třetiny využívá svoji zlepšenou hru k otočení stavu
17:40
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Jiří Lebeda bez asistence (2:1).
16:42
Majer po svém typickém výběhu od mantinelu prověřil Kolajtu, který musel vytáhnout jeden ze svých lepších zákroků
14:27
další pěkná akce chodovských dorostenců již končí po krásné kombinaci za Kolajtou, Chodov nyní lepším týmem
14:26
Branku družstva VŠO FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Petr Majer (1:1).
12:23
ostrý zákrok Novotného v rohu, rozhodčí byl nyní k domácím milosrdný, pokračujeme v plném počtu
10:20
Chládek si chtěl dojít pro gól, Kolajta byl proti
06:32
Hartman nyní nadvakrát zabránil ve skórování Kaločovi, vzápětí na druhé starně Slunečko, stav se nemění
03:23
hra se odehrává před oběma brankami, šance na obou stranách končí v rukách gólmanů
01:27
po opatrné hře končí hned první výpad ostravských za Hartmanem
01:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Kaloč, asistoval Matyáš Šindler (0:1).
00:01
úvodní buly pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kněžík a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Ondřej Kolajta; hráči v poli: Radim Heiser, Matěj Matoška, Jakub Přikryl, Lukáš Homola, Pavel Hurta
00:00
Line-up domácích VŠO FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Hartman; hráči v poli: Jakub Adam, Jakub Seger, Jiří Lebeda, Ivan Pergler, Martin Fenik